Boks

Dobra decyzja Elevenu! Wracajac do Waszych teorii mi wlasnie o to chodzi ze gdyby to byly testy robione przez ruskow to by mogly byc jakies jaja jesli chodzi o przeciwnika Povietkina a tu testy robi ktos inny tak wiec bez szopek zadnych...
 
Dobra decyzja Elevenu! Wracajac do Waszych teorii mi wlasnie o to chodzi ze gdyby to byly testy robione przez ruskow to by mogly byc jakies jaja jesli chodzi o przeciwnika Povietkina a tu testy robi ktos inny tak wiec bez szopek zadnych...

Jakby Ruscy robili testy to Povietkin byłby czysty jak łza. A że robiła VADA, z ramienia WBC to wyszło na jaw, Riabiński już tam pewnie zlecił samobójstwo. :DC::DC::DC:
 
Dobra decyzja Elevenu! Wracajac do Waszych teorii mi wlasnie o to chodzi ze gdyby to byly testy robione przez ruskow to by mogly byc jakies jaja jesli chodzi o przeciwnika Povietkina a tu testy robi ktos inny tak wiec bez szopek zadnych...
ruscy twierdza, ze to prowokacja:mamed: klasyk

Dzisiejsza zmiana rywala Aleksandra Powietkina (30-1, 22 KO) nie jest dla Rosjan wielką niespodzianką. Jak się okazuje, Johann Duhaupas (34-3, 21 KO), który zastąpi wieczorem Bermane'a Stiverne'a (25-2-1, 21 KO) w walce z "Saszą", przybył do Jekaterynburga już trzy dni temu.
Agencja antydopingowa VADA wykryła u Powietkina zakazaną substancję - ostarynę. W tej sytuacji Stiverne zrezygnował z walki i postanowił wrócić do USA. Na jego miejsce szybko wskoczył Duhaupas.
Rosyjski promotor Aleksiej Titow powiedział w rozmowie z agencją prasową TASS, że tego typu "prowokacje ze strony agencji antydopingowej oraz amerykańskich partnerów" były do przewidzenia. Dlatego już przed miesiącem podpisano porozumienie z bokserem z Francji, aby w razie potrzeby zastąpił Stiverne'a.
 
Jakby Ruscy robili testy to Povietkin byłby czysty jak łza. A że robiła VADA, z ramienia WBC to wyszło na jaw, Riabiński już tam pewnie zlecił samobójstwo. :DC::DC::DC:
Oczywiscie za tak a jeszcze by zrobili tak ze to rywal ruska byl nabuzowany a Sasza czysciutki...
 
Niezłe jaja z tą walką, ale chyba nikt nie jest zaskoczony. Ostatnio chyba wyszło na jaw, że ponad 1000 sportowców z tego kraju zamieszane jest w tą aferę dopingową. W sumie jest tyle pasów w boksie, że jeden powinien być dla koksujących:crazy: Tyle machlojek wychodzi ostatnio i dobrze, nareszcie ktoś się wziął za sport.
 
Sasza zabił swojego rywala. Dziękuje

Cz5dl_AUUAA8_Rm.jpg
 
Francuz to w sumie poza guzami i zdrowiem to nic nie straci, walka zmieni się na NC jak potwierdzą doping Saszy a pewnie Riabiński mu grubo wysmarował że w 1 dzień ogarnął zastępstwo.
 
Francuz to w sumie poza guzami i zdrowiem to nic nie straci, walka zmieni się na NC jak potwierdzą doping Saszy a pewnie Riabiński mu grubo wysmarował że w 1 dzień ogarnął zastępstwo.
na orgu czytalem, ze juz miesiac temu podpisali z nim kontrakt bo czuli, ze amerykanie (don king) beda cos macic
 
na ile pobran jest taki link? bo u siebie na dysku juz mam a chce sie podzielic z chlopakami
Nie wiem. Teraz tylko korzystam, bo daja za free. Ale raczej malo, bo kiedys tu wrzucilem, to po godzinie padlo. Lepiej uzyc opcji instant, wtedy dziala dluzej.
 
Back
Top