Boks

Szczerze to ja pamietam o tej gali jedynie dzieki cohones i wstawkom na YT. Kogo obchodzi tak naprawde walka Cruisera, ktory męczył się z dziadkiem Chisorą(ktorego z kolei Fury zlał potem jak worek), z "prospektem z jedynką w rekordzie". Jakby Joyce po tej wygranej nie zardzewiał i nie przejebał z 40letnim mutantem o skilu amatorskim to jeszcze by to było ciekawsze widowisko. Mam jednak nadzieje, że Francuski mokebe ma troche defensywy to stłucze Oleczka na cytrynke.
Ta waga ciężka robi sie taka jak z ery panowania biczków. I teraz będzie łątwiej innowiercom podważyć legendarną wspaniałość TYSONA FUREGO.
A Fury to przypadkiem to się nie męczył ze starym Cruiserem jakim był USS Cunningham :confused: , a wygrał przez KO dzięki faulowi, a wcześniej był sam na deskach. Dopiero walka Fury vs Usyk pokaże nam kto jest aktualnie Nr 1 w wadze ciężkiej. :boss::bye:

Usyk vs Joyce w 2013 r na WSB...
 
Jak tam znafcy?

Usyk ktory ma wykręcać zajebista sprzedaz lepsza niz ngbabbu sprzedaje arcy chujowa karte i swoj boks wycenia na.... 14.99 POLSKICH ZLOTYCH, co daje nam uwaga....


Niecale 3 funty (2.87).

Beka z teorii ktore tu pisaliscie ze usyk wykreci podobna a nawet lepsza sprzedaz z Furym co ngbabbu.

Dla porownania Fury z Chrisora 3 (trzecia walka o ktora byl taki placz ze niepotrzebna) byla sprzedawana za okolo 25 funtow i wykrecila 300k.

Nie zdziwie sie jak ukrainiec nie wykreci polowy tego ppv za 8 krotnie niższa cene. Oczywiscie wynikow tej klapy nikt nie poda.

Bo jak to tak ujawniac ze ukry wyciagneli pieniazki z państwa i zostalismy na minusie?

Takze jesli nadal ktos sie ludzi o to ze walka z ngbabbu robi gorsza sprzedaz niz walka z usykiem to pozdrawiam serdecznie :korwinlaugh:

Interesujesz się sportem, rywalizacją i udowadnianiem przez dwóch gości w ringu kto ma większy umiejętności, czy tym kto sprzeda więcej PPV?

Z tego co piszesz, to wygląda to tak jakby Usyk był słabszy bo sprzeda mniej PPV od Furego. Oczywiście że tak będzie.
Tylko to Fury obsrał się Usyka w tej chwili - to jest argument nie do zbicia. Zaraz napiszesz że Fury woli zarabiać pieniądze - i ok, rozumiem to. Ale wtedy niech nie nazywa się najlepszym w HW.
Pozdro
 
Interesujesz się sportem, rywalizacją i udowadnianiem przez dwóch gości w ringu kto ma większy umiejętności, czy tym kto sprzeda więcej PPV?
Wole ogladac dobre walki, usyk vs fury to najlepsze co mozna zrobic
Z tego co piszesz, to wygląda to tak jakby Usyk był słabszy bo sprzeda mniej PPV od Furego. Oczywiście że tak będzie.
Dlatego argumenty z dupy o arabach czy innych merach kijowa chcacych zaplacic taki i takie siano sa gowno warte bo pieniadze leza gdzie indziej
Tylko to Fury obsrał się Usyka w tej chwili - to jest argument nie do zbicia. Zaraz napiszesz że Fury woli zarabiać pieniądze - i ok, rozumiem to.
owszem Fury woli zarabiac pieniadze, rowniez go rozumiem i smieszy mnie mental "polaczka" niektorych tu zebranych ktorzy jeszcze maja czelnosc pisac " ja to bym zrobil ..." :waldeklaugh: pierwsi do zarzadzania nie swoimi pieniedzmi i kariera.
Ale wtedy niech nie nazywa się najlepszym w HW.
Pozdro
nie mam wplywu na to jak sie nazywa Fury, poza tym pokonanie AJ nie czyni z usyka najlepszym w HW. Grupa fanow mocno sie tym podjarala a z czasem wychodzi ze ukrainiec pokonal goscia ktory w rzeczy samej mial na rozkladzie najwiecej obitych sredniakow z calej 3 (wilder fury aj) i na papierze wygladal super a w rzeczywistości powoli wychodzi ze z calej 3 jest najgorszy a ta walka to bym najlatwiejszy wybor dla usyka.

Ale to temat na inna dyskusje, po tym jak wilder utnie glowe AJowi w pierwszej polowie walki, okaze sie ze ten ktory rozjebal AJa jak gnoj po polu zostal pokonany 3 razy z kims kto nazywa sie najlepszym w HW.
 
dubios jest francuzem?:travolta:
racja, łatwo sie pomylić
a wygrał przez KO dzięki faulowi, a wcześniej był sam na deskach
Był na deskach i sobie podłożył ręce pod głowe. Istne zamroczenie i walka o życie. A ten faul też smieszny, jak cunimgan sie pierwszy zaczął lepic się do furego a potem rozpuścił ręce nie wiem na co licząc. Do dzisiaj kisne z Adamka za to że wytknął te deski Furemu, kiedy ten potrzebował jakiegos słabszego przeciwnika jak np Adamek. Niby to zawodowiec i troche obciach wygłaszac taką opinię, lecz z drugiej strony to tak naprawde prosty chłop z górskiej wsi, a fury to geniusz nie z tej planety.
 
Najlepiej dla boksu by było jakby wielka czwórka miała walki ze sobą.
Bo do tej pory mieliśmy tylko:
Fury-Wilder 3x, Usyk-AJ 2x.... a gdzie TF-AU :bye: , AJ-DW :bye:, TF-AJ :hi:, AU-DW :hi:... ciekawe zestawienia, a tak mieliśmy zbędne walki z Chisorą 3:facepalm: czy nawet z Whytem po prime, teraz freak fight z Ngannou tylko dla kasy...
Do tego mogły być walki tej 4 z Bakole, Joyce, Hrgovic, Sanchez itd.
A tak Wilder bez walki w 2023 r, a Fury z Francisem...a Usyk pewnie tylko z DDD
A taki Dubois zostaje obowiązkowym pretendentem do Usyka... po porażce z Joyce'm i pokonaniu ...Dinu, Cusumano, Bryan, Lerena gdzie żaden z tej 4 nie należy nawet do szerokiej czołówki wagi ciężkiej, a chyba najlepszy z nich Lerena miał go 3 razy na deskach (były cruiser, teraz Bridger) w ciężkiej najlepszy skalp to 43-letni past prime Wach:confused:...
:confused::boss:
 
Wole ogladac dobre walki, usyk vs fury to najlepsze co mozna zrobic

Dlatego argumenty z dupy o arabach czy innych merach kijowa chcacych zaplacic taki i takie siano sa gowno warte bo pieniadze leza gdzie indziej

owszem Fury woli zarabiac pieniadze, rowniez go rozumiem i smieszy mnie mental "polaczka" niektorych tu zebranych ktorzy jeszcze maja czelnosc pisac " ja to bym zrobil ..." :waldeklaugh: pierwsi do zarzadzania nie swoimi pieniedzmi i kariera.

nie mam wplywu na to jak sie nazywa Fury, poza tym pokonanie AJ nie czyni z usyka najlepszym w HW. Grupa fanow mocno sie tym podjarala a z czasem wychodzi ze ukrainiec pokonal goscia ktory w rzeczy samej mial na rozkladzie najwiecej obitych sredniakow z calej 3 (wilder fury aj) i na papierze wygladal super a w rzeczywistości powoli wychodzi ze z calej 3 jest najgorszy a ta walka to bym najlatwiejszy wybor dla usyka.

Ale to temat na inna dyskusje, po tym jak wilder utnie glowe AJowi w pierwszej polowie walki, okaze sie ze ten ktory rozjebal AJa jak gnoj po polu zostal pokonany 3 razy z kims kto nazywa sie najlepszym w HW.
tyle że wilder sam nie ma skalpów za dobrych
I z tego co wiadomo to się obsrał antka na poczatku ale dzisiaj go zabija

No i nie uważasz chyba że fjuri jest najlepszy HW w historii?
 
Top 50 wagi ciężkiej BoxRec aktualny, brak Usyka :hi: bo ostatnia walka ponad rok temu (20.08.22)...
5. Ortiz, 23. Cusumano:facepalm: (tylko za AK)
32. Browne (44 lata!) :confused:
35. Charr
41. Jalolov
44. Siwy (ostatnio remis z Sokołem) :confused:
Screenshot_2023-08-23-18-44-07-332~2.jpg

Screenshot_2023-08-23-18-46-56-767~2.jpg
 
tyle że wilder sam nie ma skalpów za dobrych
I z tego co wiadomo to się obsrał antka na poczatku ale dzisiaj go zabija

No i nie uważasz chyba że fjuri jest najlepszy HW w historii?
W historii hw? Na pewno nie.

Lecz stawianie jak na razie usyka wyzej niz furego to dziwna sprawa
 
I Hrgovic 10. Te rankingi zawsze były z dupy, pamiętam jak cycu był w rankingu wysoko przed łomotem od Powietkina..
Bo to są rankingi z przelicznika komputerowego, gdzie promowane są zwycięstwa przed czasem, a najlepiej z wyżej notowanymi rywalami... Ale plusem jest to że żaden promotor tutaj nie wstawi zawodnika do Top 15 bez walki... gdy ten jest np. ok. 100 miejsca.
 
  • Like
Reactions: AKK
Back
Top