Boks

Crawford po ostatniej walce może czuć, że stoi na bokserskim szczycie. Może czuć się naprawde potężny. Jednak 3 kategorie do góry? Przy tych małych wagach to ok, ale tu jest spora różnica. Crawford chyba jednak czuje, że musi zrobić jeszcze coś wielkiego i mierzy kurewsko wysoko.
 
to jakieś 9 kilo przeskoku
Nie ma szans wyjdzie ulany i rudzielec go pośle na drugi świat chwilowo
Najgorsze jak fani rudego by się potem brandzolowali :arielcry:
 
:damjan:
Screenshot_20230629_152526_com.instagram.android_edit_514702747282919.jpg
 
Ciekawe jak ukry nabija ogladalnosc tej walki. Bo z dwoch ukrainskich gwiazd to Usyk jest tym dobrym i lubianym.
 
Naoya "Monster" Inoue (30 lat) chyba nie taki potwór... :boss:3 lata na przejście do wagi wyżej...(+1,8 kg):confused:
W karierze MŚ w 4 kat. wagowych (49-55 kg) przez 11 lat przy 165 cm.

Pacman (166 cm) debiutował w wieku 17 lat (48 kg) po 10 latach (58 kg) ...po 13 latach... (30 lat) walczył z ODLH (64,4 kg) a wadze półśredniej o MŚ z Cotto (09 r) :boss:

 
chuj z tymi niskimi wagami,
nie ma na co patrzeć

od strony technicznej - złoto, bo pozwalają tam sobie boksować. Od strony walki - prawdziwej walki to mało tam jest brudu. I cwaniakowatego boksu.
chociaż mam kilku fajnych lekkich bokserów, których z uwielbieniem oglądam do tej pory, ale to nie ta era.

Ciekaw jestem taktyki jaką obierze Joyce tym razem na dużego Chinola
I zobaczymy co z dwubiegunowym Fury'm. Zmłóciłem cały serial o nim na NF - ciekawy, już wcześniej chciał bokserskiej emerytury. Walka z mistrzem UFC wydaje się być dla niego dobrze opłaconym sparingiem. Osiągnął już wszystko, nie ma co udowadniać.
 
chuj z tymi niskimi wagami,
nie ma na co patrzeć

od strony technicznej - złoto, bo pozwalają tam sobie boksować. Od strony walki - prawdziwej walki to mało tam jest brudu. I cwaniakowatego boksu.
chociaż mam kilku fajnych lekkich bokserów, których z uwielbieniem oglądam do tej pory, ale to nie ta era.

Ciekaw jestem taktyki jaką obierze Joyce tym razem na dużego Chinola
I zobaczymy co z dwubiegunowym Fury'm. Zmłóciłem cały serial o nim na NF - ciekawy, już wcześniej chciał bokserskiej emerytury. Walka z mistrzem UFC wydaje się być dla niego dobrze opłaconym sparingiem. Osiągnął już wszystko, nie ma co udowadniać.
No 4 pasów MŚ to nie miał jednak naraz... a resume w karierze bez takich jak Usyk, AJ, czyli mocnych w swojej erze nie będzie kompletne dla jego spuścizny pięściarskiej bo oprócz Kliczko (bez rewanżu!), 3x Wilder, 3x Chisora:confused: , Whyte i Cunningham (cruiser) to dużych nazwisk tam trudno szukać bo na pewno nimi nie są: Wallin, Pianeta, Hammer, K. Johnson, Abell czy Rogan... pomimo stoczenia już 34 walk na zawodostwie i zaledwie 6 walk o pas MŚ (5-0-1):boss:
 
Back
Top