Boks


Czyli same przebywanie w towarzystwie AJ jest niebezpieczne dla jego rywali... VADA :boss:
robert-helenius-srodek-005.jpg
 
Na strumyku będzie więc gitara, obejrzy się walkę wieczoru. Podobno o 23 ma być, ztcp to tak pisał Kacper, który będzie to komentować z Januszem więc git na majku.
 
Tak na poważnie to Usyk nie leci w tv? Nie obejrzę tego?
Piszcie chociaż tutaj wyniki bo nie mam internetu żeby katować galę na strimku
 
Kurwa gala w Polsce z Ukraińcem a oni zrobili PPV? Nie wierzę, 10k to max, n wypłatę dla Czerkaszyna wystarczy.

Trzeba być debilem żeby w Polsce puścić walkę obcokrajowca w PPV.

PPV za granicą to ok, ale w Polsce to normalnie na otwartych kanałach powinno lecieć, mam nadzieję że we Wrocławiu będzie 5 kibiców na PPV będzie 10k i się kurwy przejadą na tym przedsięwzięciu
 
Kurwa gala w Polsce z Ukraińcem a oni zrobili PPV? Nie wierzę, 10k to max, n wypłatę dla Czerkaszyna wystarczy.

Trzeba być debilem żeby w Polsce puścić walkę obcokrajowca w PPV.

PPV za granicą to ok, ale w Polsce to normalnie na otwartych kanałach powinno lecieć, mam nadzieję że we Wrocławiu będzie 5 kibiców na PPV będzie 10k i się kurwy przejadą na tym przedsięwzięciu
4 Polaków... nie licząc Czekaszyna, a 2 to no name'y (Czajkowski, Tymosz) o których wcześniej nie słyszałem, plus rozbity Gudel (10-10-1) ostatnio 0-6(4) walki z nie Polakami skończone przez LKO, w tym 2x 1 runda (ostatnia walka) tylko Wołczecki (10-0) godny tej gali... już wygrał z Nikaraguańczykiem przed czasem... (5 porażka z rzędu...) ale to też nie jest wielkie czy znane nazwisko ale dopiero bokser na dorobku... :boss:
 
Back
Top