Boks

Niech robia, ale ani naroznik ani sedzia nie moze przerwac walki. Punkty lub KO :jimcarrey:
Claressa Shields przez KO, sądząc po jej mocnym ciosie..
:roberteyeblinking: :lol:
Kobiety mają takie szansę z facetami jak można było zobaczyć w sztafetach mieszanych 4x400 m jak na jednej zmianie biegli kobieta i mężczyzna...
 
:waldeklaugh:
Screenshot-20230801-164714.png
 
Szpila upomina się o rewanż z Kownackim. Chętnie bym zobaczył tę młóckę.
Trzeba przewinąć do 13:20.
 
Ktoś mi wytłumaczy czemu w komentarzach w walce Spence vs Crawford non stop jest o testach vada?
 
MEGOGO od 2 lat pokazuje walki Usyka w Ukrainie... ale my chyba jesteśmy jeszcze w Polsce.
:roberteyeblinking: ::really:::confused:
View attachment 73787
View attachment 73788
View attachment 73790

Ale co to ma to rzeczy?
Ja nie miałam problemu z tym że gala będzie w dużej mierze z podatków bo na gorsze rzeczy wydają krocie.. O ILE GALA BĘDZIE W OTWARTEJ TV Z POLSKIM KOMENTARZEM...
Nagle jeb fikołek... I okazuje się że Wasyl to stary cfany lis ma ziar tylko spijać śmietankę z tego widowiska...
 
Ale co to ma to rzeczy?
Ja nie miałam problemu z tym że gala będzie w dużej mierze z podatków bo na gorsze rzeczy wydają krocie.. O ILE GALA BĘDZIE W OTWARTEJ TV Z POLSKIM KOMENTARZEM...
Nagle jeb fikołek... I okazuje się że Wasyl to stary cfany lis ma ziar tylko spijać śmietankę z tego widowiska...
Ja też bym wolał by była w Polskiej TV... a nie na ukraińskim streamingu, widać że to jest robione pod Ukraińców, a miejsce tylko dla tego w Polsce bo dużo u nas Ukraińców, a gdyby nie wojna... Garczarczyk mówił że w USA na ESPN+ za 5 $! Podobno strona ukraińska dała taką zaporową cenę że polskie TV się wycofały. A nie każdy przecież ma możliwości, czy chęci obejrzenia na stadionie we Wrocławiu... A co do Wasyla on pewnie miał najmniej do gadania... bo na razie na karcie 1 Polak: Rafał Wołczecki (9-0) (#116 BoxRec, średnia) z Wrocławia, dla przeciętnego kibica boksu raczej no name...plus Czerkaszyn, ale on to bardziej Ukrainiec, choć występuje pod flagą POL, to w przypadku walki o MŚ będzie miał grany hymn UKR...a tak to pięściarze z Ukrainy i Anglii, bo tam też PPV... :boss:
 
Ja też bym wolał by była w Polskiej TV... a nie na ukraińskim streamingu, widać że to jest robione pod Ukraińców, a miejsce tylko dla tego w Polsce bo dużo u nas Ukraińców, a gdyby nie wojna... Garczarczyk mówił że w USA na ESPN+ za 5 $! Podobno strona ukraińska dała taką zaporową cenę że polskie TV się wycofały. A nie każdy przecież ma możliwości, czy chęci obejrzenia na stadionie we Wrocławiu... A co do Wasyla on pewnie miał najmniej do gadania... bo na razie na karcie 1 Polak: Rafał Wołczecki (9-0) (#116 BoxRec, średnia) z Wrocławia, dla przeciętnego kibica boksu raczej no name...plus Czerkaszyn, ale on to bardziej Ukrainiec, choć występuje pod flagą POL, to w przypadku walki o MŚ będzie miał grany hymn UKR...a tak to pięściarze z Ukrainy i Anglii, bo tam też PPV... :boss:
pierdole to w dupala, dobrze ze bedzie na jakims espn+ albo sky to sobie na dobrym laczu obejrze.
 

Piotr Gudel (10-10-1) 33 lata (#494 BoxRec w piórkowej) ostatnio 1-8!!! :facepalm: a z ostatnich 4 porażek to 3x LKO w 1 rundzie... w tym ostatnio z 22 letnim Kazachem (7-0) (dziś #295 BoxRec) o pasek BDB International mimo że był po 6 porażkach z rzędu... :boss: :confused::facepalm: A jego rywal Solomenikov, to 24 letni Ukrainiec (12-0) (#544 BoxRec) bumobij.

Konrad Czajkowski (2-0-1) (#1.195 BoxRec w lekiej :confused:) 22 lat, który zremisował z (0-3-1 dziś) a wygrał z (1-2 i 0-1)... A jego rywal to 26 letni Ukrainiec Yaroslav Khartsyz (2-0) (#1.046 BoxRec) olimpijczyk z Tokio '2020, który przegrał z Azerem, który to przegrał z Bachkov'em (ARM) zdobywcą brązowego medalu olimpijskiego.

Ukrainiec pokonał m.in. Mateusza Polskiego (4-0 pro dziś) (#207 BoxRec w super lekkiej) w 2020 r w boksie olimpijskim... a gdzie Polski, a gdzie Czajkowski jeśli chodzi o umiejętności czy doświadczenie.
Gala w Polsce a obaj Polacy raczej pewnie to przegrają... :boss::confused:
 
Ale co to ma to rzeczy?
Ja nie miałam problemu z tym że gala będzie w dużej mierze z podatków bo na gorsze rzeczy wydają krocie.. O ILE GALA BĘDZIE W OTWARTEJ TV Z POLSKIM KOMENTARZEM...
Nagle jeb fikołek... I okazuje się że Wasyl to stary cfany lis ma ziar tylko spijać śmietankę z tego widowiska...
A tak na prawde to powinni to zaorac w pizdu i powiedziec usykowi ze w takim razie niech sobie robi gale w bachmucie pod golym niebem i wypierdala z ta swoja telewizja.

Króciutko do spodu z nimi sie powinno jechac bo inaczej biora wszystko z cala reka.
 
Ja też bym wolał by była w Polskiej TV... a nie na ukraińskim streamingu, widać że to jest robione pod Ukraińców, a miejsce tylko dla tego w Polsce bo dużo u nas Ukraińców, a gdyby nie wojna... Garczarczyk mówił że w USA na ESPN+ za 5 $! Podobno strona ukraińska dała taką zaporową cenę że polskie TV się wycofały. A nie każdy przecież ma możliwości, czy chęci obejrzenia na stadionie we Wrocławiu... A co do Wasyla on pewnie miał najmniej do gadania... bo na razie na karcie 1 Polak: Rafał Wołczecki (9-0) (#116 BoxRec, średnia) z Wrocławia, dla przeciętnego kibica boksu raczej no name...plus Czerkaszyn, ale on to bardziej Ukrainiec, choć występuje pod flagą POL, to w przypadku walki o MŚ będzie miał grany hymn UKR...a tak to pięściarze z Ukrainy i Anglii, bo tam też PPV... :boss:
pisałem już dawno, że jebać tego UKRA szczerbatego
to była wielka podnieta, ze walka organizowana w Polsce, że coś pięknego, za Wasilewski fantastyczna robota itp :-))
 
A tak na prawde to powinni to zaorac w pizdu i powiedziec usykowi ze w takim razie niech sobie robi gale w bachmucie pod golym niebem i wypierdala z ta swoja telewizja.

Króciutko do spodu z nimi sie powinno jechac bo inaczej biora wszystko z cala reka.
Wkurwiłem się w chuj, nie tak to miało wyglądać...
 
Macie swojego szczerbusa, naiwniacy
Od początku to śmierdziało na kilometr koneksjami szoszońskimi...
i jeszcze niektórzy z Was na stadion chcieli iść to na żywo oglądać :-))
to będzie w języku ukraińskim, dla ukraińców, żeby mogli się podniecać swoim szczerbusem

dlatego odliczam dni, aż ktoś mu solidnie łeb strąci z patyka. Żaden to kurwa Kliczko tylko zwykły uciekacz ringowy i w końcu go zweryfikują. Mike Tyson dość dobitnie się o nim wypowiedział.
 
Macie swojego szczerbusa, naiwniacy
Od początku to śmierdziało na kilometr koneksjami szoszońskimi...
i jeszcze niektórzy z Was na stadion chcieli iść to na żywo oglądać :-))
to będzie w języku ukraińskim, dla ukraińców, żeby mogli się podniecać swoim szczerbusem

dlatego odliczam dni, aż ktoś mu solidnie łeb strąci z patyka. Żaden to kurwa Kliczko tylko zwykły uciekacz ringowy i w końcu go zweryfikują. Mike Tyson dość dobitnie się o nim wypowiedział.
 
Back
Top