Boks

dziwne, ze go dopuścili skoro walczył w sobote
karta dupy nie urywa ale przynajmniej są 4 walki w ciężkiej
 
dziwne, ze go dopuścili skoro walczył w sobote
karta dupy nie urywa ale przynajmniej są 4 walki w ciężkiej
Ale to była walka z 41 letnim Finem bumobijcą (#426 BoxRec) (0,5*:confused: (gwiazdki) na BoxRec) i zakończyła się już w 3 rundzie... co ciekawe ten Mielonen (6-1) w swoim debiucie zawodowym wygrał przez KO1 (21 r) z Serbem Zovak'iem czyli super bumem (0-14-1 boks) ostatnim rywalem Narkuna (16 sekund!) :lol:

Helenius (3*) (#24 BoxRec, realnie niżej) to robi niezłe przeskoki w tych rywalach: Wilder (#7) (4*) #426:facepalm: i Joshua (#3) (5*)
Czyli pewnie będzie szybkie KO nad już mocno wyboksowanym, past prime 39 letnim Robertem, który to już 4 lata temu dostał KO od Washingtona, ale po pokonaniu 2x Adama dostanie 2x super wypłatę... Z Chisorą to pewnie było by więcej rund, a tu może się szybko skończyć, ale AJ może się trochę odbudować mentalnie wygraną przez nokaut. :boss:
 
Kulturysta zawalczy z gościem, który dostał łomot od Wildera w 1 rundzie
To już będzie 4 wspólny rywal AJ'a z Wilder'em bo wcześniej byli Gavern, Breazeale i Molina...
:boss:

Wilder: (4-0) w 15 rund...
+ Gavern - RTD4 (14)
+ Molina - KO9 (15)
+ Breazeale - KO1 (19)
+ Helenius - KO1 (22)

Joshua: (3-0) w 13 rund...
+ Gavern - KO3 (15)
+ Breazeale - TKO7 (16)
+ Molina - TKO3 (16)
+ Helenius - ??? (23)
 
Mogli wybrac chujowo a oni zaskoczyli nas wszystkich i wybrali arcychujowo
robert-helenius-srodek-001.jpg

:nono: :lol:
 
Shakur ciagle cisnie Lome o walke na twitterach i innych lecz vasyl jeszcze sie chyba nie pozbieral psychicznie po ostatniej porazce bo nadal zero odpowiedzi z jego teamu.

Szkoda :childcry:
 
Macie swojego szczerbusa, naiwniacy
Od początku to śmierdziało na kilometr koneksjami szoszońskimi...
i jeszcze niektórzy z Was na stadion chcieli iść to na żywo oglądać :-))
to będzie w języku ukraińskim, dla ukraińców, żeby mogli się podniecać swoim szczerbusem

Nie bez przyczyny wybrano Wrocław, w którym to ich kacapsko brzmiące pierdolenie było regularnie słychać na ulicach, jeszcze przed masowym przyjmowaniem tego plebsu w obliczu wojny.
dlatego odliczam dni, aż ktoś mu solidnie łeb strąci z patyka.
I tu bym trzymał kciuki za Wildera. Mudżin byłby w stanie zajebać konkretne KO, oraz zajebać na konferencji coś o śmierci i porównaniu się do Rosji :DC:
 
Mahmoud Charr, 39 lat:
"Zresztą, kim tak naprawdę jest Whyte? Ja przynajmniej byłem mistrzem WBA i nigdy nie straciłem pasa w ringu."
:juanlaugh::waldeklaugh:
Wygranie paska wice MŚ - WBA Regular:facepalm:z Ustinowem:confused: (który przegrał nawet w walce o ME), gdzie prawdziwym mistrzem był AJ... A jak się nie walczy 3,5 roku... to trudno stracić pasek w ringu.:boss:
MŚ WBA Regularny (11.2017 - 01.2021) bez walk... :boystop::jump:
I dodatkowo jeszcze koksiarz... jak Dillian :wall:
Screenshot_2023-08-11-11-48-27-355~2.jpg



:lsdtrip::brainoverload:
 
Mahmoud Charr, 39 lat:
"Zresztą, kim tak naprawdę jest Whyte? Ja przynajmniej byłem mistrzem WBA i nigdy nie straciłem pasa w ringu."
:juanlaugh::waldeklaugh:
Wygranie paska wice MŚ - WBA Regular:facepalm:z Ustinowem:confused: (który przegrał nawet w walce o ME), gdzie prawdziwym mistrzem był AJ... A jak się nie walczy 3,5 roku... to trudno stracić pasek w ringu.:boss:
MŚ WBA Regularny (11.2017 - 01.2021) bez walk... :boystop::jump:
I dodatkowo jeszcze koksiarz... jak Dillian :wall:
View attachment 74557


:lsdtrip::brainoverload:
Charr jest prawdziwym gangusem z ciapackiego klanu w Niemczech. Pościgi, strzelaniny, skurwysyny. Obecnie kręci biznesy w Dubaju ze znanym żyrardowskim raperem i gangsterem, Jongmenem.
 
Last edited:
Back
Top