Boks

Robią wszystko pod Davisa.
Dlatego calym sercem za Garcia.

Raz ze nie jest mudzynskim gangsta paradise, nie wożą go wozkiem inwalidzkim kompletnie zcpanego i najebanego, i wydaje sie milszym czlowiekiem :lesnarhappy:

No i wszystko jest robione pod Davisa bo czuja ze Garcia moze go wykoleic. Mimo ze Davis ma skillsy bardzo dobre, co pokazal świetnie walce z chociażby z Cruzem, nie jest on tylko puncherem. Mocny cios to jeden z licznych jego atutow.
 
Gdzie mozna zobaczyc kolejnosc walk w rzeszowie?
1682187341480.png
 
Po dwóch pierwszych rundach miałem jeszcze nadzieje, a potem Davis po profesorsku zrobił swoje. Widać, że Ryana jednak dopadło odwodnienie.
Walka mi się podobała.
 
Chociaż był na deskach, Druga była oceniana 10-10 przez jednego sędziego

Oskar w formie
I tak sedziowie dosyc stronniczo oceniali i to pod Davisa. Nie wiem jak mimo tego KD w 2 u jednego mogl wygrywac 59-55. Gdzie czasami Tank przesypial cala runde bazujac na odchyleniach ktore notabene wychodzily zajebiscie lecz no nie zadawal ciosow

KD nie daje wygranej rundy z marszu, KD odejmuje punkt. Garcia wygrywal na spokoju 2 runde poki pod koniec nie zostal zlapany, takze powinno byc teoretycznie 9-9. Sedzia dal 10-10 co nie zmienia wyniku takze jest ok
 
ha mówiłem że ten młodociany gangsta go pobije
Ten co sie cieszył jak normalnie małpa w zoo. Garcia odwodniony na maksa, widać było że trup. Szkoda, sztuczny gangster będzie jeszcze trochę paradować.
a miał się nie cieszyć? Wygrał prawdopodbnie największą walkę w tym roku
Teraz dawać Gervonta Davis- Shakur Stevenson
:benny:
shakur może go tempem zajechać bo tank rzadko wali ciosy
 
Back
Top