Boks

Może fejk ale z drugiej strony pasowałoby do tego cygańskiego pojebańca, bo po chuj robić walkę z Usykiem albo Antkiem skoro może obić małego, meksykańskiego grubasa.
 
Ale beznadziejna walka by to była i z pewne wyglądało by to jak powtórka rewanżu z Joshuą. Wiadomo jak z Ruizem należy walczyć. Cygan wysoko punktuje z dystansu człapiącego grubaska. Ruiz niby jest wysoko notowany ale ten matchmaking byłby fatalny.
 
Ruiz to drugi Chisora dla Furego, taka prawda.
Nie byłoby tu nic spektakularnego. Dostawałby z dystansu i był męczony klinczem z góry by uniemożliwić mu wypuszczanie cepów i sierpów.
 
Mnie cały czas zastanawia, skoro ze wschodu są takie bokserskie perły jak Usyk (nasz Fiodor też dobrze wygląda) to naprawdę nie da się stamtąd niczego podpatrzeć, podkupić? Myślimy mieć taki pięściarski piach? Bumobijstwo naprawdę jest opłacalne?
 
Mnie cały czas zastanawia, skoro ze wschodu są takie bokserskie perły jak Usyk (nasz Fiodor też dobrze wygląda) to naprawdę nie da się stamtąd niczego podpatrzeć, podkupić? Myślimy mieć taki pięściarski piach? Bumobijstwo naprawdę jest opłacalne?
Łapin próbował zaszczepić te metody w Polsce. Tu problemem są promotorzy, Wasyl robi wszystko by zarobić i tylko na tym się skupia. Do tego jego podejście mój musi wygrywać itp., Borek i Grabowski chuja znaczą więc co najwyżej bumów mogą ściągać. Zaś Babilon nie ma kasy na naprawdę poważny boks. Są jeszcze ci jeszcze mniejsi w stylu Każyszki, ale tam to jest dno i metr wodorostów
 
Licze calym sercem za Garcia. Lecz na wazeniu wygladal niestety na mocno odwodnionego. Davis go zdusil ta waga.

Jakbym jednak mial obstawiac to Davis w drugiej polowie walki przed czasem

Tak czy inaczej jaram sie w opor
 
Licze calym sercem za Garcia. Lecz na wazeniu wygladal niestety na mocno odwodnionego. Davis go zdusil ta waga.

Jakbym jednak mial obstawiac to Davis w drugiej polowie walki przed czasem

Tak czy inaczej jaram sie w opor
+1 bratku, takie samo odnosiłem wrażenie.
Łomaczenko pytany o wyniki tej walki, zwrócił uwagę na ta samo, że Garcia może źle znieść cięcie wagi.
 
Back
Top