Boks

Fury jest jak Usyk tylko większy więc wygra walkę, bo przy porównywalnych umiejętnościach zawsze wygrywa ten który jest większy. A na lucky punch Usyk nie ma co liczyć, bo nie ma takiej petardy żeby jednym ciosem położyć cygana.
Nie no Usyk to pare poziomów jeśli chodzi o skill, gdyby Furygo pomniejszyć do rozmiarów Usyka to co by zostało? Bokser jakich wielu, który miałby pewnie problemy z czołówką. Z Usykiem to skillowo można porównać Crawforda lub Łome
 
Moim zdaniem Joyce po tej walce poraz kolejny pokazał, że ma duży problem z ruchliwymi zawodnikami lub zawodnikami jeszcze świeżymi i nie zmęczonymi. Potrafi dużo przyjąć, kawał z niego chłopa i ma niezły cios, ale myślę że to za mało na top HW. Przyjął już sporo od Debuois, który według mnie niepotrzebnie próbował mu w tamtej walce urwać głowę, co kosztowało go sporo energii i zdrowia. Nie mam wątpliwości, że zarówno Usyk, jak i AJ po prostu go wypunktują w potencjalnej walce.
Zhang znowu pokazał się z dobrej strony. Muszę chyba jeszcze raz obejrzeć walkę z Hrgovicem, bo wtedy już nietrzeźwym okiem wydawało mi się, że przekręcili Chinola.
 
Nie no Usyk to pare poziomów jeśli chodzi o skill, gdyby Furygo pomniejszyć do rozmiarów Usyka to co by zostało? Bokser jakich wielu, który miałby pewnie problemy z czołówką. Z Usykiem to skillowo można porównać Crawforda lub Łome
Zgadzam się. Myślę, że Olek jest w stanie porobić ich wszystkich i obym się mylił, ale wydaje mi się, że Fury nie weźmie tej walki, i nie dowiemy się kto by wygrał w oficjalnym starciu.
 
Nie no Usyk to pare poziomów jeśli chodzi o skill, gdyby Furygo pomniejszyć do rozmiarów Usyka to co by zostało? Bokser jakich wielu, który miałby pewnie problemy z czołówką. Z Usykiem to skillowo można porównać Crawforda lub Łome
Co znaczą gabaryty pokazały już walki chociażby Loma vs Lopez, Alvarez vs Bivol. Jak niejednokrotnie wspomniano pewnych rzeczy na pewnym poziomie nie jest się w stanie przeskoczyć. Ogólnie ewenementem w MMA jest Demetrious bo chyba jako jeden z nielicznych zawodników nie zbija wagi.
 
Co znaczą gabaryty pokazały już walki chociażby Loma vs Lopez, Alvarez vs Bivol. Jak niejednokrotnie wspomniano pewnych rzeczy na pewnym poziomie nie jest się w stanie przeskoczyć. Ogólnie ewenementem w MMA jest Demetrious bo chyba jako jeden z nielicznych zawodników nie zbija wagi.
Johnson też zbijał i to nie mało. W walce z Cejudo ważył więcej na drugi dzień
 
Johnson też zbijał i to nie mało. W walce z Cejudo ważył więcej na drugi dzień
O widzisz, a gdzieś mi się obiło w jakimś materiale yt, że podobno nie zbija, ale może to dotyczy aktualnych 135 lbs.
 
Nie ma chuja żeby wygrał z Cyganem, nie przy takiej różnicy w gabarytach i nie przy takiej technice Furego.
Ja myślę, że jak najbardziej jest w stanie to zrobić, ale pewnie się o tym nie przekonamy, bo sam Tyson jakoś się nie kwapi. Jak sobie wizualizuję tę walkę, to wydaje mi się, że może mieć bardzo brzydki obraz jak kiedyś Kliczko wieszający się na Povietkinie.
 
Ja myślę, że jak najbardziej jest w stanie to zrobić, ale pewnie się o tym nie przekonamy, bo sam Tyson jakoś się nie kwapi. Jak sobie wizualizuję tę walkę, to wydaje mi się, że może mieć bardzo brzydki obraz jak kiedyś Kliczko wieszający się na Povietkinie.

To że Tyson ma bałagan na strychu to wiadomo od dawna, mam nadzieję, że jednak w końcu będzie ta walka, cygan jak wygra to może spierdalać i nie wracać, bo będzie bezdyskusyjnie najlepszym zawodnikiem swoich czasów. Też myślę, że cygan wykorzysta atut kilkunastu kg i będzie męczył Usyka, tak jak męczył Wildera.
 
Te wszystkie Wierzbickie, Parzęczewskie, Szymańskie itd. to jest takie dziadostwo, że szkoda strzępić ryja.

Jedynym polskim prospektem jak już ktoś zauważył jest Ukrainiec Czerkaszyn :jjsmile: . Z Knyby nic nie będzie, taki Zhang by go zabił, a to przecież żaden kot.
Knyba to boksem dopiero się zajmuję parę lat, wcześniej pchał kulę, a Zhang to zdobył srebro w Pekinie, jak Polak chodził do podstawówki, poczekajmy spokojnie bo innego prospekta w ciężkiej to nie widać.
 
Statystyki walki Joyce - Zhang:

joyce-zhang-compubox-punch-stats.jpg
 
@Cassius42 Bo innego prospekta, niż Knyba zasadniczo nie ma i teraz jesteśmy w trakcie procesu pompowania balonu. Ale otoczka medialna już daleka od czasów świetności.
Knyba to boksem dopiero się zajmuję parę lat, wcześniej pchał kulę, a Zhang to zdobył srebro w Pekinie, jak Polak chodził do podstawówki, poczekajmy spokojnie bo innego prospekta w ciężkiej to nie widać.
Jak to nie widać, a ON?
1681662830768.png
 
@Cassius42 Bo innego prospekta, niż Knyba zasadniczo nie ma i teraz jesteśmy w trakcie procesu pompowania balonu. Ale otoczka medialna już daleka od czasów świetności.
Ja na razie na nic się nie na stawiam niech spokojnie wygrywa i podnosi poziom, a lepiej już, że trenuje i spaceruje w Stanach niż by miał robić to w Polsce.
 
Aktualizacja BoxRec TOP 25 w HW:
awans Hrgovica o 11 miejsc (na 9.) przed Zhangiem i spadek Parkera (na 12.) za Joyce'em. Tylko 4 poniżej 30 lat, a 3. +40 lat.

Screenshot_2023-04-16-18-48-49-737~2.jpg
 
Istnieje też ryzyko, że Najman by go położył
Nie sądzę Najman to by się wystraszył takiego młodego byczka, on to walczy ostatnio z 60, 50 czy 40 latkami, chyba że z takimi fighterami jak Szczena czy Bonus BGC, bo już Taxi Złotówa, Piechowiak czy Trybson byli za mocni dla niego.
 
Nie sądzę Najman to by się wystraszył takiego młodego byczka, on to walczy ostatnio z 60, 50 czy 40 latkami, chyba że z takimi fighterami jak Szczena czy Bonus BGC, bo już Taxi Złotówa, Piechowiak czy Trybson byli za mocni dla niego.
Zamykając ten temat to było napisane dla jaj. Ogółem obecnie prospektem można określić jeszcze ewentualnie Oskara Wierzbickiego w tych wyższych wagach i tyle.
 
Ruiz 4, Ortiz 7 :beczka:
A najlepszy skok Filipa bo wygrał Chińczyk z Anglikiem, Ruiz to pewnie jeszcze ma profity za KO na Joshua (I) A Ortiz jakby przegrał z Martin'em (#39) by miał adekwatne miejsce co do obecnej formy. Dlatego warto kibicować pięściarzom, by ich przegrani rywale wygrywali z mocnymi, bo wtedy bez walki oni sami awansują.
:frankapprove:
 
ewentualnie ukrainiec mial dostac od arabow 3 x wiecej i on odrzucil walke. Usyk nie jest doamentowy jak tu niektorzy mysla
Pffff... Usyk odrzucił walkę... Jasne... Nie dość że sie zgodził na żenująco niesprawiedliwy podział zysków to jeszcze zaczął obóz przygotowawczy pod Furego na którym przesparował kilkanaście rund. A Fury co w tym czasie robił? Siedział na dupie i zaczął wyskakiwać z zaporowymi warunkami. Jak został sprawdzony to i tak wymyślał sobie coś nowego a po tem na końcu powyzywał wszystkich o tchórzy - typowy obsrany Fury.
 
Pffff... Usyk odrzucił walkę... Jasne... Nie dość że sie zgodził na żenująco niesprawiedliwy podział zysków to jeszcze zaczął obóz przygotowawczy pod Furego na którym przesparował kilkanaście rund. A Fury co w tym czasie robił? Siedział na dupie i zaczął wyskakiwać z zaporowymi warunkami. Jak został sprawdzony to i tak wymyślał sobie coś nowego a po tem na końcu powyzywał wszystkich o tchórzy - typowy obsrany Fury.
No jesli wierzysz w te bajki ukrainskie to mozesz zyc w tym swiecie. Kto na tym poziomie zaczyna cokolwiek a co dopiero oboz jak nawet nie bylo podpisanych kontraktow i zadnych wiekszych ustalen :damjan:
 
Przecież materiały wideo z obozu Usyka śmigały... Z resztą o czym my tu gadamy. Wystarczy spojrzeć na karierę Usyka. Czy kiedykolwiek o kogoś unikał? Czy kiedykolwiek miał problemy z dogadaniem się? Nigdy. Wychodził do każdego, akceptował każdy podział, nie robiły mu problemów walki na wyjeździe. A z Furym? Ciągle ciężko doprowadzić do walki. No chyba że jesteś rozbitym, wyboksowanym wrakiem pokroju Chisory lub leszczem jak Pianeta lub Szwarc to wtedy Fury bardzo chętnie.
 
Ja pierdole jakie to jest żenujące że myślicie co tu niektórzy że Usyk wygra z Furym, żaden Ciężki nie rusza się tak lekko jak Cygan,zasieg i waga no i technika czyli wszystko co potrzebne do rozpykania Ukra ale dalej se myślicie że miniaturowy ciężki wygra
 
Usyk dobra morda, fenomenalny pięściarz. Jeśli chodzi o czysty bokserski skill to absolutnie top 1.
Jak każdy chciałbym tej walki, jestem za Usykiem, już wielokrotnie to pisałem, ale w tej chwili przede wszystkim dlatego że ma on o wiele większe szanse na wygraną niż wiele osób myśli
 
Back
Top