Boks

Borek zamyka całkiem magazyn w ringu przez Wasyla :waldeklaugh:


A Wasyl działa.

Juz widze ta ukrainska dzicz w szale alkoholowo narkotykowym jesli to rzeczywiście by sie odbylo w polsce :siara: sam chetnie bym pojechal to zobaczyc ale wizja uzerania sie z setkami badz tysiacami stepowych chlopaczkow mnie skutecznie zniechęca do tego
 
Aktualizacja rankingu BoxRec wagi ciężkiej. Łukasz Różański #21 !!! :dance: A za nim niepokonani
#29 Kossbutskij, #31 Anderson,
#49 Żałowow.
Inni znani za Polakiem #22 Demirezen
#23 Yoka, #24 Miller, #25 Helenius,
#26 Takam, #27 Wardley, #34 Franklin,
#36 Babic :lol: #37 Browne :facepalm:
#39 Kownacki, #41 Martin, #45 Charr :facepalm:

Screenshot_2023-04-25-22-09-29-581~2.jpg

Screenshot_2023-04-25-22-09-48-927~2.jpg
 
Czyli jednak w następnej gali Foreman vs Głowacki.
myslalem, ze to ploty, a tu jednak okazała sie prawda
Foreman by go skrzywdzil nawet w takiej formie. Mysle ze jakby glowka postanowil poczekac nawet kolejne 10 lat to czas gralby na jego niekorzysc :juanlaugh:
 
Davis podobno będzie walczył z Cruzem po raz kolejny

Joshua twierdzy że rywalem na grudzień jest Wilder
 
Last edited:
Rozmawiałem wczoraj przy ognisku ze znajomym (raczej każual niż wyjadacz cohones) na tematu boksu w Polsce

I był temat czy w polskim boksie jest jakakolwiek jeszcze nadzieja. Bo w sumie nie widzę
 
Borek zamyka całkiem magazyn w ringu przez Wasyla :waldeklaugh:


A Wasyl działa.


Jak myślę, że najebany redaktor Kopyto mnie już niczym nie zaskoczy w swoim pierdoleniu, to mi pokazuje jak bardzo się mylę :beczka:

Ja sądziłem, że kończy "W ringu" bo musi dopłacać, a tu się okazuje, że on się obraził, że Wasyl ciągnie łacha. Ale mu Wasyl wszedł na psychę :mjsmile:
 

Mercer to był kawał twardziela, jedyne porażki przed czasem to te z Shannonem Briggsem, młodszym o 10 lat w wieku 44 lat i Władimirem, młodszym o 15 lat w wieku 41 lat. I do tego bardzo równe walki z Lennox'em czy z Holy'm. A Tommy Morrison tragiczna postać w walce o MŚ z 30 letnim mistrzem olimpijskim miał zaledwie 22 lata, co na dzisiejsze czasy wagi ciężkiej wydaje się być szokujące.
 
Back
Top