Boks

Anthony Joshua w walce z Franklinem walczył jak czarny Władymir 3.0, kalkulacja by nie dostać mocnego ciosu od Amerykanina który puncherem nie jest i te ciągłe klincze. Kiedyś to był ekscytujący zawodnik, a teraz...

:płacz:
Ja bym dał mu jeszcze kredyt zaufania. Wracał po 2 porażkach, wygrana była mu bardziej potrzebna niż nokaut.
 
Nie chodzi tylko o sam nokaut, ale ten zachowawczy styl z takim rywalem.
Bardziej mi się AJ podobał w 2 walce z Usykiem.
Bardzo dobra walka to była ze strony AJ,a. Widać było, ze Usyk już sobie tak dobrze nie radził, a nawet czasami mial problemy.
 
zapowiada sie mocny weekend
1680542021948.png
 
Franklin ma prawie wszystkie atuty z którymi AJ sobie nieradzi więc nie nazwałbym go jeszcze wrakiem chociaż co do rozwoju to raczej stoi w miejscu

Joyce bije go jakby mu kasę wisiał

I btw AJ oskarżył Lomę o rasizm bo ten nazwał go silnym
 
Franklin ma prawie wszystkie atuty z którymi AJ sobie nieradzi więc nie nazwałbym go jeszcze wrakiem chociaż co do rozwoju to raczej stoi w miejscu

Joyce bije go jakby mu kasę wisiał

I btw AJ oskarżył Lomę o rasizm bo ten nazwał go silnym
Niech ten Dżoszuła już spierdala
 
Amir Khan zdyskwalifikowany za doping na 2 lata. Pozytywny wynik dało badanie po walce z Kelly Brook'em z 19.02.2022. UKAD podał, że wykryto u niego ostarynę. Bezwzględna dyskwalifikacja obowiązuje (6.04.22-5.04.2023) pomimo zakończenia kariery. Nic mu to nie pomogło na tą jego "szklankę" a niesmak pozostał.

"Nigdy nie oszukiwałem, jestem emerytowanym zawodnikiem. I tak przegrałem, gdybym znokautował Brooka, sprawa wyglądałaby inaczej, ale chcę zaznaczyć, że nigdy w życiu nie oszukiwałem"
:mamed:

Screenshot_2023-04-05-10-58-11-136~2.jpg
 
Nie no, Usyk go obskakuje i punktuje przez 12 rund. Z Joshuą i Wilderem 50/50, bo Joyce jest bardzo dziurawy w obronie i często wystawiony na cios, ciekawe czy jego szczęka wytrzymała by bomby Joshui i Wildera.
joshue by przełamał
z wilderem nawet jeśli to taka walka może zniszczyć mu kariere
usyk go robi
 
Back
Top