Boks

Udowodnił to ostatnio po walce z Usykiem jak przejął mikrofon i zaczął pierdolic takie głupoty, że nadal nie wiem co
Mysle ze tam jest niezla deprecha. Ciezko byc idealnym sztucznie kreowanym chlopcem ze swietna sylwetka, tym bardziej jak zaczynasz przegrywać. Zaczela sie bitka w ringu ze gowno dazn przerwał transmisje?
 
No kurwa nie, KOstyra to najgorsze co może być, odpowiednik Szpakowskiego z piłki. Ja Jagiełłę lubię.
akurat ja lubię szpakowskiego
ale to wynikać może iż oglądam piłkę sporadycznie i taki podniesiony głos to dodaje emocji
nie mówiąc już iż mamy takiego agenta jak borasa
 
Najlepszym komentatorem boksu jest pan Janusz Pindera, reszta nie ma podjazdu.
Jasne ale rozpatrujemy kto do niego jako 2, bo komentują w dwóch. Aczkolwiek niestety mam wrażenie, że Janka dopada wiek i zaczyna czasem trochę pierdolić, kiedyś tego nie miał. No ale to każdego z nas czeka niestety.
 
czekając na przygłupi monolog pizdosia
1680388210102.png


akurat ja lubię szpakowskiego
ale to wynikać może iż oglądam piłkę sporadycznie i taki podniesiony głos to dodaje emocji
nie mówiąc już iż mamy takiego agenta jak borasa
Szpaku legenda
 
akurat ja lubię szpakowskiego
ale to wynikać może iż oglądam piłkę sporadycznie i taki podniesiony głos to dodaje emocji
nie mówiąc już iż mamy takiego agenta jak borasa
No tylko on nie ma pojęcia o piłce, tak jak Kostyra o boksie, a Janisz o mma. Jak oglądasz rzadko to spoko, bo masz wyjebane, ale dla kibica piłki to jest dramat. Natomiast sam głos to Szpakowski ma zajebisty, chyba najlepszy.
 
No tylko on nie ma pojęcia o piłce, tak jak Kostyra o boksie, a Janisz o mma. Jak oglądasz rzadko to spoko, bo masz wyjebane, ale dla kibica piłki to jest dramat. Natomiast sam głos to Szpakowski ma zajebisty, chyba najlepszy.
GLos tak ale sie chuja zna.
 
Anthony Joshua w walce z Franklinem walczył jak czarny Władymir 3.0, kalkulacja by nie dostać mocnego ciosu od Amerykanina który puncherem nie jest i te ciągłe klincze. Kiedyś to był ekscytujący zawodnik, a teraz...

:płacz:
 
Back
Top