Boks

Rodzony brat Salety zatonął na łodzi.

Tępa końcówko do szczania. Ten dramat był już około 9mcy temu! Masz nawet datę w twicie który wkleiłeś. Rozumiem że spamujesz, że brak jest nowych tragedii i musisz szukać starych, medialnych tematów które cię kręcą.
Idź sobie na sadictic czy inne podobne strony. Tu tu nie pasujesz. Nie chcemy tu psychola i przegrywa życiowego. Jakim ty musisz być paskudnym człowiekiem na "żywo"!
 
Obejrzałem to wczoraj i żałuje. Nienawidze takiego chamskiego klinczowania. Dobrze, ze przynajmniej skończy się pierdolenie, że Jake ma jakieś szanse z zawodowcami. Movement wczoraj w walce...
 
Obejrzałem to wczoraj i żałuje. Nienawidze takiego chamskiego klinczowania. Dobrze, ze przynajmniej skończy się pierdolenie, że Jake ma jakieś szanse z zawodowcami. Movement wczoraj w walce...
Ta walka to bylo jedno wielkie zejscie w dol z prostym przednia reka, i po nurku wchodzimy w klincz.

I tak najlepszy cyrk to ze sedzia koncowo zdecydowal ze punkt zabrany bedzie miec za to tommy co wgl bylo dla mnie strasznie dziwne bo to jake w niego wchodzil w wiekszosci akcji.

Gdyby antytalent od furych mial jakakolwiek sile ciosu to by wczoraj dzejka wynosili na noszach bo cos tam zbieral na leb, nie byl nietykalny jak myslal :lesnarhappy:
 
Obejrzałem to wczoraj i żałuje. Nienawidze takiego chamskiego klinczowania. Dobrze, ze przynajmniej skończy się pierdolenie, że Jake ma jakieś szanse z zawodowcami. Movement wczoraj w walce...
Ta walka to bylo jedno wielkie zejscie w dol z prostym przednia reka, i po nurku wchodzimy w klincz.

I tak najlepszy cyrk to ze sedzia koncowo zdecydowal ze punkt zabrany bedzie miec za to tommy co wgl bylo dla mnie strasznie dziwne bo to jake w niego wchodzil w wiekszosci akcji.

Gdyby antytalent od furych mial jakakolwiek sile ciosu to by wczoraj dzejka wynosili na noszach bo cos tam zbieral na leb, nie byl nietykalny jak myslal :lesnarhappy:
Weźcie
Alabame dalej dupa boli że sromotnie przegrał i powiedział że jake wygrał :beczka:
 
Weźcie
Alabame dalej dupa boli że sromotnie przegrał i powiedział że jake wygrał :beczka:
Kolor skory nie jest przypadkowy, brak honoru, drugiego brata tez klepał po plecach a dzis widzialem jak wstawiali zdjecia niby ze ngbabbu zapierdala na lopacie jakiejs w ramach "work outu" :lesnarhappy: myslicielami to oni nie beda nigdy
 
Mozna smialo powiedziec ze Szpilka go znokautowal nawet nie wychodzac do ringu, bo troszke przez sukcesy Ajtuja i w tym samym momencie jego wpadki, klekla mu psycha mi sie wydaje. No i rozbita glowa tez nie pomoga
 

Ciekawe. Trzecie starcie Fury vs Wilder przymierzano do tego obiektu i zrezygnowano. Walka Lopez vs Lomachenko też była tam przymierzana.
To stosunkowo świeży obiekt i coś nie może się doczekać wielkiej walki. Przynajmniej ja niczego takiego tam nie kojarzę ;)
 
Przemysław Opalach, swego czasu nawet niezły na nasze warunki bokser został znokautowany przez Rafała Rutkowskiego. Dla 39-latka była to pierwsza walka bokserska w życiu. Jeśli UFC jest w dupie to ja się boję pytać w jakim miejscu jest polski boks
 
Przemysław Opalach, swego czasu nawet niezły na nasze warunki bokser został znokautowany przez Rafała Rutkowskiego. Dla 39-latka była to pierwsza walka bokserska w życiu. Jeśli UFC jest w dupie to ja się boję pytać w jakim miejscu jest polski boks
Gdzies obok innych sztuk walki w polsce :lesnarhappy:
 
Przemysław Opalach, swego czasu nawet niezły na nasze warunki bokser został znokautowany przez Rafała Rutkowskiego. Dla 39-latka była to pierwsza walka bokserska w życiu. Jeśli UFC jest w dupie to ja się boję pytać w jakim miejscu jest polski boks
polski boks pod względem zainteresowania umarł razem z gołotą, no można podciągnąć że przez vita jak ten znęcał się nad Tomkiem
A pod względem sportowym to zmarł razem z Gmitrukiem
 
polski boks pod względem zainteresowania umarł razem z gołotą, no można podciągnąć że przez vita jak ten znęcał się nad Tomkiem
A pod względem sportowym to zmarł razem z Gmitrukiem
No jeszcze Diablo Włodarczyk i przez chwilę Główka wzbudzali emocje. Co by nie mówić o Szpilce, to też budził i budzi zainteresowanie.
Oczywiście nie takie jak Gołota, ale ludzie ciągle czekają na naprawdę dobrego i ciekawego boksera.

Tutaj widać różnicę pomiędzy promotorami mma w Polsce, czyli Kawulami, a bokserskimi typu Wasyl, Grabowski czy Babiloński.
Ci pierwsi potrafili wypromować i utrzymać przez wiele lat zainteresowanie takimi ludzi jak Materla, Mamed czy Mańkowski.
Ze świata boksu nikt przez tyle lat nie był promowany i wyrył się w świadomości widzów.
 
Back
Top