Boks

Pelna zgoda.

Nawet niech mi nie pierdolą, że w tym roku walki nie będzie. Marketingowo w sumie Fury dużo bardziej popularny i ciągnie wielką sprzedaż za sobą. Ale sportowo stoją na tym samym poziomie (chociaz uwazam, ze to bedzie latwa walka dla Tysona) jezeli chodzi o kariery. Jak Fury chce sie zapisac w historii boksu to musi zawalczyć z Usykiem i koniec kropka. Potem już nic od niego nie oczekuje.
 
Juz official poszedł. 22 kwietnia fajerwerki gwarantowane.

Dalej stoje przy swoim, ze zanim Gervonta zdąży wejść w walke to będzie już znokautowany.
Świetna walka. W sumke dla mnie lepsza niz Fury-Usyk.
 
Juz official poszedł. 22 kwietnia fajerwerki gwarantowane.

Dalej stoje przy swoim, ze zanim Gervonta zdąży wejść w walke to będzie już znokautowany.
Świetna walka. W sumke dla mnie lepsza niz Fury-Usyk.
podobno ma być an stadionie w Vegas
Gówno prawda, davis nokautuje tego pięknisia
 
Juz official poszedł. 22 kwietnia fajerwerki gwarantowane.

Dalej stoje przy swoim, ze zanim Gervonta zdąży wejść w walke to będzie już znokautowany.
Świetna walka. W sumke dla mnie lepsza niz Fury-Usyk.
True - ogółem takie walki przypominają, że ciężka to jedna z wag nie najlepsza, ale ludzie się jarają bo wielkie chłopiska... a ja w sumie prócz walk Tysona nie oglądam HW.
 
Ciekawe jaki wynik oglądalności będzie miała ta walka Fury- Paul. Coś mi się wydaje, ze Jake Paul przeliczyl się z popularnością w boksie. Jaki mieli wynik z andersonem silva?
 
Ciekawe jaki wynik oglądalności będzie miała ta walka Fury- Paul. Coś mi się wydaje, ze Jake Paul przeliczyl się z popularnością w boksie. Jaki mieli wynik z andersonem silva?
 
kolejny beda weekend przed nami
z soboty na niedziele na polsacie sport news gala pbc
1677414413955.png

w sobote od 20 bkfc w londynie
1677414511321.png

plus w piatek gromda
 
Jak mozna miec w rodzinie taki talent jak Tyson Fury, miec lapy długie jak malpa a miec takie slabe jaby :fjedzia:
 
Sedzia ladnie odjal punkt Dzejkowi by pokazac ze niby nie jest stronniczy ale zaraz potem odjal punkt Tommemu za to ze Jake ciagle klinczowal xD farsa w chuj ta walka
 
I przypadkiem zupelnie w 8 ostatniej rundzie Tommy zalicza deski po lewym prostym. Co w sumie moze przewazyc nad wynikiem walki.

Zaluje ze obejrzalem to gowno. Dwoch bumow tyle ze jeden moze byc bumem ale ten drugi z bokserska familia i bratem mistrzem swiata to szkoda kurwa slow.


Podkladka pod rewanz jest, i biznes sie kreci.


Strasznie brzydka i chujowa ta walka byla, plus sedzia zostawil niesmak straszny tego cyrku


Edit : jednak nie zwalowali buma od furych
 
I przypadkiem zupelnie w 8 ostatniej rundzie Tommy zalicza deski po lewym prostym. Co w sumie moze przewazyc nad wynikiem walki.

Zaluje ze obejrzalem to gowno. Dwoch bumow tyle ze jeden moze byc bumem ale ten drugi z bokserska familia i bratem mistrzem swiata to szkoda kurwa slow.


Podkladka pod rewanz jest, i biznes sie kreci.


Strasznie brzydka i chujowa ta walka byla, plus sedzia zostawil niesmak straszny tego cyrku


Edit : jednak nie zwalowali buma od furych
Brzydka walka, ale czego się spodziewać po amatorach. Jake ma twardy łeb i dobre sierpy, nic poza tym.
 
Paul walczył z kimś kto miał jakikolwiek rekord w boksie i to wystarczyło. Oglądałem kątem oka i bez głosu ale z tego co czytam to widzę, że wszelkie podkładki pod ewidentny wał zostały zastosowane. Jak to świadczy o inteligencji i godność kilku światłych umysłów ze świata MMA to każdy niech oceni indywidualnie.
 
Back
Top