Boks

Szpilka dopiero zaczyna się bić w królewskiej kategorii ty już go wsadzasz do walki z Kliczką. Bez przesady. Jeżeli ktoś się nie odpowiednio zachował to rywal Szpilki który próbował go złapać za szyje.
 
Wsadzam go do walki z Klitshko? Po chuj sie koles tak spina, rozumiem gdyby mial osiagniecia jak Tomek czy Haye to moglby sobie pocwaniakowac ale nie w jego stadium kariery do tego przeciwko takiemu rywalowi. Dlatego zasugeruwalem ze przy zawodniakch ktorych wymienilem wyzej mialby prawdobodobnie leb spuszczony w dol i modlil by sie zeby go na noszach nie sciagali z ringu.
 
@Kruul - Teraz Szpila wygra, ale przy takim kozaczeniu i ogólnie lekko aroganckim zachowaniu, to jak dostanie mocniejszego rywala, może być inaczej .
 
wow zamiast wspierac chlopaka to wy go jedziecie za to ze nie jest grzecznym chlopczykiem???? i dobrze ze ma takie nastawienie!!!
 
Nie mogę uwierzyć, jak czytam te komentarze. Mimo, że Szpila jest z opcji, ktorej, delikatnie mówiąc, nie lubię:) to Jego postawa zajebiście mi się podoba, sztywny chłopak, niech jedzie z nim.



Wie ktoś, gdzie można zobaczyć wyniki gali z Liverpoolu?
 
fajna transmisja z gali Wojak Boxing Night



http://drhtv.com.pl/transmisja-5308.html



Byly alfons, Kostecki mowi o przyszlym mistrzu swiata, skazanym w przeszlosci Arturze Szpilce, ze jest spokojnym czlowiekiem i lubi sie przytulac. Osobiscie nie mam nic do obu panow, ale mnie to ubawilo :D
 
Back
Top