Boks

Ja mu niczego nie ujmuje. Jest najlepszym średnim na świecie, ale już w rankingach p4p jest za wysoko. Williams jest dla mnie przereklamowany. Lara go wypykał wyraźnie - jeden z większych wałków w ostatnim czasie. Porażka z Quintaną w pierwszej walce, wyrównany bój z mniejszym Margarito, brak wielkich rywali w prime na rozkładzie.
 
305135_164048043681937_100002302279739_347597_477845311_n.jpg




305230_164056920347716_100002302279739_347620_998598862_n.jpg
 
Swietna walka Proksy. Absolutna dominacja i wrecz niebywala przewaga szybkosciowa. Taki boks chcialoby sie ogladac czesciej.
 
Prawdopdobnie Proksa bedzie walczyl o mistrzostwo swiata, moze nawet je zdobedzie :) Od kilku lat o nim czytuje tu i tam, zawsze rzucal sie w oczy jego swobodny styl a'la Jones, Mayweather JR, jak zaden inny Polak, tylko czekalem kiedy ruszy z kariera do przodu. Teraz podskoczy w rankingach i zobaczymy z kim zawalczy. Na boxrec wskoczyl na 7 miejsce.



http://boxrec.com/ratings.php?sex=m&division=Middleweight
 
Daniel Geale wydaje się idealnym przeciwnikiem. Posiada mistrzowski pas, a prezentuje tylko nieco wyższy poziom od Sylvestra.
 
Tar-Ellendil warto sobie przypomnieć :-) , a pozatym to wypada stworzyć oddzielny temat z "filmikami" Szpilki :-)
 
Jak Proksa ma walczyć to z Gealem . Zgadzam się . Walka z Martinezem to samobójstwo .
 
Proksa potrzebuje dobrego promotora i mistrzowskiego pasu i według mnie z biegiem czasu Proksa stanie się lepszy od Martineza.
 
Proksa ma dopiero 26 lat więc najlepsze przed nim ,a Martinez z każdą walką jest bardziej zardzewiały więc chyba to jest logiczne :D
 
W walce z Dzindzirukiem ( nie wiem jak się poprawnie pisze :D ) był bardziej zardzewiały niż w swoich poprzednich ?
 
Pół ciężka . Początkowo miał walczyć w cruiser, ale poszedł odrazu do ciężkiej .



@Tar - Genialnie !!! Trailer boski . Stawiam na Dawsona, oryginalnie . A wy ?
 
Pierwszą walkę Szpilka stoczył w wadze ciężkiej potem zszedł do crusier i po wyjściu z pudła jest w HW.



http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=473857&cat=boxer



Hopkins wygra z Dawsonem po myśle wyrówanenej walce.
 
@Tar - Jesteś pewien ? Ja słyszałem, że Szpila walczył w LHW .



@EDIT - Ok, zgadzam się :) . Raphaleius - sory, że Cię w błąd wprowadziłem, ale myślałem, że mam rację . Sorka .


@EDIT2 - Sam nie wiem, gdzie słyszałem takie wieści oO
 
http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=473857&cat=boxer



Specjalnie dla ciebie dałem link ;)



BoxRec odpowie na wszystko ;p
 
Co do walki to jakoś nie widzę Hopkinsa w tej walce . Szkoda było mi Dawsona jak przegrał z Pascalem . Poza tym on nawet nie powinien IMAO stracić tego WBC, który zdobył w walce z Adamkiem . Wygra, i odzyska pas .
 
Za nie długo eliminator do walki o pas w wadze półśredniej Jackiewicz vs Brook jak typujecie?



Mimo że bardzo bym chciał rafała z pasem to typuje Brook na punkty.



Jeszcze jako ciekawostke powiem ,że Roy Jones Jr jeden z najlepszych talentów w historii wraca w walce na przetarcie.
 
Też chciałbym, żeby wygrał Jackiewicz, ale mam mieszane uczucia. Jak Rafał przegra to na punkty, nie zrobił tego Rodriguez to i raczej nie zrobi Brook.
 
Back
Top