Boks

@yonigga wrzucisz walki Lopeza i Crawforda? przepraszam, że tak wszędzie spamuje ale nie mam jeszcze dostępu do działu z wideo
Ktoś się orientuje ile muszę najebać postów żeby dostac się do tego ekskluzywnego działu?
 
Nie widziałem właśnie. Muszę nadrobić.

Dubois obowiązkowym pretendentem wbc dla Usyka. Niech Daniel lepiej rezygnuje z tego bo to jeszcze nie czas a w tak młodym woeku drugie L s boksie skonczy mu kariere. Bo szans wg mnie nie ma kompletnie żadnych. Ewentualnie musiałby przyjebać one shootem i trafić.
 
Nie widziałem właśnie. Muszę nadrobić.

Dubois obowiązkowym pretendentem wbc dla Usyka. Niech Daniel lepiej rezygnuje z tego bo to jeszcze nie czas a w tak młodym woeku drugie L s boksie skonczy mu kariere. Bo szans wg mnie nie ma kompletnie żadnych. Ewentualnie musiałby przyjebać one shootem i trafić.


A na chuj to komu

to jest podbudowa pod walke z furiatem
Frank sypnie mamoną duboisowi żeby nie brał walki z cyganem i potem tajson wchodzi i mamy to w kwietniu
 
jedyna porzadna gala w ten weekend, z soboty na niedziele na polshit sport
1671108059013.png

 
@kongozaur901 tu przeniosę dyskusje
Jak wogole wrazenia po walce fury chisora? bo dla mnie to zart z kibicow? Jak obstawiasz walke usyk vs fury? Jak zawsze jestem za usykiem, nie lubie cygana, ale jak sie to mowi duzy dobry bokser zawsze wygra z malym dobrym bokserem. Jesli usyk bylby swarmerem dawalbym mu jakies szanse, niestety na punkty tego nie wygra, a ko nie ma szans. A errol tez sie kisi zamiast budowac swoge legendary.
Co sądzę? Uważam że jest to obrona typowo na aktywność/zrzucić rdzę. Wybrał dereka bo kiedyś mu obiecał TS'a i była to najlepsza opcja finansowa wtedy
Niestety ale takie missmatche się zdarzają
Usyk vs Fury, tak jak @alww obstawiam że Fury wygra
To nie tyle co mniejszy większy a napompowany ciężki kontra prawdziwy
Zobacz sobie jak wygladał Foreman za młodu a jak Usyk wygląda, mimo że parametry takie same to Olek cherlawe kończymy ma, nawet najbardziej zbliżony czyli Ali też wyglądał na mocno umięśnionego przy ukrze. Co prawda niby miał wpadki jak z Wallinem czy Cunninghamem ale obstawiam że na Usyka nie będzie świrował.

Co do Errol Crawford to Terence pewnie kisi się na hajsy(podobno oszukał i dostał z 3 miliony a nie 10) plus wielka kurwa to blokuje w postaci Haymona. Na dzień dzisiejszy stawiałbym na Tbuda ale z czasem może się to zmienić

Nie daj bóg Pacman naprawdę do któregoś z nich wyjdzie, a to będą dla nich wypłaty życia i łatwe walki z past prime Filipińczykiem
 
Zobacz sobie jak wygladał Foreman za młodu a jak Usyk wygląda
Nie no bez dwoch zdan usyk to cruiser. Fury to ciezki z niezlymi umiejetnosciami, chodz tutaj nie patrze obiektywnie bo po prosto go nie lubie :) ale Usyk w tej walce nie ma prawa wygrac. Zobaczylbym usyka z wilderem, latwa wygrana ukrainca i niezly hajs.
 
Nie no bez dwoch zdan usyk to cruiser. Fury to ciezki z niezlymi umiejetnosciami, chodz tutaj nie patrze obiektywnie bo po prosto go nie lubie :) ale Usyk w tej walce nie ma prawa wygrac. Zobaczylbym usyka z wilderem, latwa wygrana ukrainca i niezly hajs.
raczej tak
Gdyby wilder miał zimną krew usadziłby ukra ale niestety nazwisko zobowiązuje
 
Nadrobiłem walki mistrzostw polski. Trzeba przyznać szczerze z ręką na sercu, że aktualnie nie posiadamy żadnego prospekta. Nie chciałbym nikomu ujmować bo są kozaki ale to nie jest to. Boks w Polsce umarł. Może to przez popularyzacje MMA no ale szkoda...
 
Nadrobiłem walki mistrzostw polski. Trzeba przyznać szczerze z ręką na sercu, że aktualnie nie posiadamy żadnego prospekta. Nie chciałbym nikomu ujmować bo są kozaki ale to nie jest to. Boks w Polsce umarł. Może to przez popularyzacje MMA no ale szkoda...
Może to nie prospekt już, ale ja naprawdę kibicuję Knybie. Ma świetne warunki - ponad dwa metry wzrostu i zasięg blisko 220cm + debiut za oceanem. Amerykanie lubią dużych, silnych chłopów, więc teraz czas na poważniejsze testy.
No i jednak lubię Czerkaszyna, wychodzi jako reprezentant Polski, więc tak też go traktuję.
 
Może to nie prospekt już, ale ja naprawdę kibicuję Knybie. Ma świetne warunki - ponad dwa metry wzrostu i zasięg blisko 220cm + debiut za oceanem. Amerykanie lubią dużych, silnych chłopów, więc teraz czas na poważniejsze testy.
No i jednak lubię Czerkaszyna, wychodzi jako reprezentant Polski, więc tak też go traktuję.
tylko on silny nie jest
Nie wiem czy umie skręcać biodro czy mimo swojej budowy nie jest ciężkim
Nadrobiłem walki mistrzostw polski. Trzeba przyznać szczerze z ręką na sercu, że aktualnie nie posiadamy żadnego prospekta. Nie chciałbym nikomu ujmować bo są kozaki ale to nie jest to. Boks w Polsce umarł. Może to przez popularyzacje MMA no ale szkoda...
umarł on od śmierci gmitruka
Porażka dzisiaj
 
Back
Top