Boks

Zimnoch jaki wyszczekany
FksTn0LXoAYgQ0J

Fk0Is1bWYAA5Ajv
Ja tam Główkę bardzo lubię, za hucka wieczny szacun... ale jak zadaje się z takim wodogłowiem jak szpilka to dobrze nie jest
:beczka:
 
Ale będe się cieszył jak Garcia rozpoerdoli ryj Davisowi. Ciezko bedzie ale Gervonta to jebana małpa. Do wora, a wór do jeziora.
 
to się nie stanie
Czołg się po nim przejedzie
Ciekawa walka generalnie. Dla mnie Ryan zdecydowanym faworytem do 6 rundy. Potem ciezko bedzie zeby czołg nie ulokował strzała dobrego.
Oby tylko nie skończyło się tak, że nie zawalczą w ogóle.
 
Ciekawa walka generalnie. Dla mnie Ryan zdecydowanym faworytem do 6 rundy. Potem ciezko bedzie zeby czołg nie ulokował strzała dobrego.
Oby tylko nie skończyło się tak, że nie zawalczą w ogóle.
a dla mnie nie
patrząc jak instagramer się odsłania to bękart floyda powinien go gładko skontrować
 
Nie potwierdzone ale podobno przyjebał i żonie i dziecku
on w ogóle miał iść siedzieć za jebnięcie kobiety w ciąży autem(w sensie że kobita też była w aucie i davis w to przyjebał) i ucieczke z miejsca zdarzenia
Jonny style:jjsmile:

Kurwa jak już bić kobietę to ćpunkę chociaż jak Floyd to zrobił
Ale niestety jego bękarty(broner i davis) nie są dobre jak ojczulek:matt:
 
on w ogóle miał iść siedzieć za jebnięcie kobiety w ciąży autem(w sensie że kobita też była w aucie i davis w to przyjebał) i ucieczke z miejsca zdarzenia
Jonny style:jjsmile:

Kurwa jak już bić kobietę to ćpunkę chociaż jak Floyd to zrobił
Ale niestety jego bękarty(broner i davis) nie są dobre jak ojczulek:matt:
Nie miał jeszcze za poprzednie sprawy a teraz to

Prawdopodobnie tym razem będzie siedział
 
Na TMZ chodzą ploty, że wycofała zarzuty żona Tanka ale i tak go bedą trzymać za poprzednie akcje. To się w stanie Nevada stało czy gdzie?
 
Na TMZ chodzą ploty, że wycofała zarzuty żona Tanka ale i tak go bedą trzymać za poprzednie akcje. To się w stanie Nevada stało czy gdzie?
wyszedł za kaucję czytałem
Nie miał jeszcze za poprzednie sprawy a teraz to

Prawdopodobnie tym razem będzie siedział
zdaje mi sie że to tani chwyt
Gdyby davis rzeczywiście jej wyjebał to ona by miała ryj do naprawy a nie pryszcza na wardze
 
Nie chcę być adwokatem Davisa, ale zdążyłem doczytać, że to ta cała "poszkodowana" próbowała wtargnąć do domu. I bardzo szybko z pobicia z uszkodzeniem ciała zrobiło się malutkie rozcięcie ust. No, ale wiadomo. Można komuś jebnąć z otwartej i złamać nos, a można patelnią i mieć małego guza.
Ciekawe, że nikt nigdy nie ma monitoringu :P

A co do walki, jak dla mnie 50/50. Nie zapominajmy, że Garcia też jest zawodnikiem polującym na pojedyncze uderzenie i coś tam ten cios waży.
Osobiście też wolałbym zobaczyć wygraną Tanka i chociaż jest możliwe, że pressingiem i timinigiem zniszczy Garcie, to nie nastawiam się na jednostronne widowisko.
I oby do tego widowiska doszło.
 
Dlaczego skreslacie insta boya w walce z tym gagatkiem? Wykazal sie on czyms specjalnym oprocz tego ze ma jebniecie i w miare dobry timing?
 
Back
Top