Boks

polecam insta wbc, wysyp fanbojów

@alww co sądzisz o słowach bronera?


Broner byl ciekawy, szkoda ze sie zmarnował. Nie byl to material na wielkiego czempiona ale moglby dac jeszcze kilka ciekawych walk, zawsze fajnie sie oglada jak ktos stosuje troche inny styl niz ten sztywny europejski zza podwojnej gardy badz klasyczny.


A co do slow to coz, Broner ostatnio odwolal walke z powodów problemow psychicznych takze mysle ze to wiele moze wyjasniac
 
Broner byl ciekawy, szkoda ze sie zmarnował. Nie byl to material na wielkiego czempiona ale moglby dac jeszcze kilka ciekawych walk, zawsze fajnie sie oglada jak ktos stosuje troche inny styl niz ten sztywny europejski zza podwojnej gardy badz klasyczny.


A co do slow to coz, Broner ostatnio odwolal walke z powodów problemow psychicznych takze mysle ze to wiele moze wyjasniac
podobne zdanie mam
Ja tam lubie takich sztywnych to lubie Bivola, fajnie się ogląda
Jak rozumiesz klasyczny?

Ogólnie odchodząc od tematu, przeczytałem ostatnio że Loma by zrobił w superpiórkowej prime Mayweathera :mjsmile:
 
łoma przeszedl pozno na zawodostwo
nie zmienia to faktu że w starciu z Mayweatherem jak był pretty boy to by dostał baty wynikające z samej fizyczności nie mówiąc już o skilsach.
Loma jest dla mnie przeceniany
Monej to najlepszy pięściarz w historii ale dalej masa ludzi uważa że właśnie taki Loma(typ jest świetny ale jak wspomniałem nie tak dobry jak był kreowany, plus różnica zasięgu to prawie 17 cm.) by go porobił, czy nawet Naseem
 
podobne zdanie mam
Ja tam lubie takich sztywnych to lubie Bivola, fajnie się ogląda
Jak rozumiesz klasyczny?

Ogólnie odchodząc od tematu, przeczytałem ostatnio że Loma by zrobił w superpiórkowej prime Mayweathera :mjsmile:
Chodzilo mi o klasyczna postawe bokserska, ta szkoleniowa. Czesto wlasnie rosjanie badz ogolnie bokserzy ze wschodu tak boksuja.
 
@alww @konto_zablokowane
MOże któryś z as mi wyjaśnić dlaczego Louisa wymienia się jako najlepszego HW? Oprócz 25 obron to czy w tych obronach kogoś pokonał sensownego?
Miedzy innymi z powodu 25 obron a druga sprawa miedzy innymi z tego samego powodu dla ktorego czesto wymienia sie Alego, walka o rownouprawnienie, przełomowy wielki czarny mistrz itd tyle ze za Alim stoja duzo lepsze skalpy.

Na fb jakis pseudoznawca kiedys wysmiewal ranking w ktorym nr 1 p4p byl Floyd samemu stawiajac na nr 7 p4p all time jakiegos boksera z wagi sredniej ktory bil sie w latach 20-30? I w walkach mistrzowskich mial 11-7 tyle ze rekord wynosil ponad 150 walk, to nic ze to byli menele spod budki z piwem bici co 5 dni.

Ciezko stwierdzic czy taki Joe poradzilby sobie z dzisiejsza HW, czy taka z lat 90.
 
Miedzy innymi z powodu 25 obron a druga sprawa miedzy innymi z tego samego powodu dla ktorego czesto wymienia sie Alego, walka o rownouprawnienie, przełomowy wielki czarny mistrz itd tyle ze za Alim stoja duzo lepsze skalpy.

Na fb jakis pseudoznawca kiedys wysmiewal ranking w ktorym nr 1 p4p byl Floyd samemu stawiajac na nr 7 p4p all time jakiegos boksera z wagi sredniej ktory bil sie w latach 20-30? I w walkach mistrzowskich mial 11-7 tyle ze rekord wynosil ponad 150 walk, to nic ze to byli menele spod budki z piwem bici co 5 dni.

Ciezko stwierdzic czy taki Joe poradzilby sobie z dzisiejsza HW, czy taka z lat 90.
aha, czyli tak jak zakładałem
No Ali ma grillmana, fraziera, shaversa czy listona
Ali moim zdaniem wysoko stoi ze względu na jego innowacyjność w kwestii treningów, to on chyba wymyślił pad work
Ali by sobie poradził dzisiaj w HW na pewno. Wildera by zrobił raczej a antka by zruchał psychicznie, za to patrząc jak sie Louis porusza to średniawka by była i to ostra

Teraz się kłócę z typem który mówi że Manny jest lepszy bo Floyd go unikał a jak chcę by wymienił sposoby unikania Mannego to już chuj argumentów brak
 
Kolega @alww odpowiedział w wystarczający sposób :)
Dorzucę jedynie zbudowanie statusu legendy starciami z Maxem Schmelingiem. Chyba nie muszę się rozwodzić nad wielkością wymiaru politycznego i społecznego, jakim było udane zrewanżowanie się bitnemu Niemcowi ;) 1938, ciemnoskóry w pierwszej rundzie rozwala bohatera nazistowskich Niemiec.
Wspaniały dorobek, długie panowanie, aspekty polityczne i ten przedwojenny skalp - bohater ludu.
 
Kolega @alww odpowiedział w wystarczający sposób :)
Dorzucę jedynie zbudowanie statusu legendy starciami z Maxem Schmelingiem. Chyba nie muszę się rozwodzić nad wielkością wymiaru politycznego i społecznego udane zrewanżowanie się bitnemu Niemcowi ;) 1938, ciemnoskóry w pierwszej rundzie rozwala bohatera nazistowskich Niemiec.
Wspaniały dorobek, długie panowanie, aspekty polityczne i ten przedwojenny skalp - bohater ludu.
tak tylko Maksia znałem że pokonał i jakiegoś wielkoluda któremu mafia walki ustawiała
 
MOże któryś z as mi wyjaśnić dlaczego Louisa wymienia się jako najlepszego HW?
Dużo ludzi ma sentyment do walk ze Schmelingiem (chociaż 99,9 tych co je widzieli już pewnie nie żyje). Do tego w USA czarni bokserzy chcieli być albo jak Joe Louis albo jak Ali. Zwróć uwagę, że nawet Tyson przyrównywał się ciągle do tej dwójki, a nie do tak mu by się wydawało bliskiego Listona. Kolejna kwestia: Joe był ponoć wybitnym technikiem.
 
bohatera nazistowskich Niemiec
Akurat Schmeling miał mało z nazistami wspólnego:
Za brak wstąpienia do NSDAP został wysłany na front i uciekł podczas desantu.
Do tego został odznaczony jako Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata za uratowanie dwóch Żydów w trakcie Kryształowej Nocy.
No i sama akcja jak szukał po Harlemie Louisa gdy dowiedział się, że jest bezdomny.
Do tego Schmeling to na razie najdłużej żyjący mistrz świata boksu w dziejach, zmarł w końcu mając kilkanaście tygodni do setnych urodzin.
 
Dużo ludzi ma sentyment do walk ze Schmelingiem (chociaż 99,9 tych co je widzieli już pewnie nie żyje). Do tego w USA czarni bokserzy chcieli być albo jak Joe Louis albo jak Ali. Zwróć uwagę, że nawet Tyson przyrównywał się ciągle do tej dwójki, a nie do tak mu by się wydawało bliskiego Listona. Kolejna kwestia: Joe był ponoć wybitnym technikiem.
ja się zastanawiałem czy on w tym resume ma skalpy czy to pic na wodę jak potężne resume Marciano

No Mike to miał super wzorce, duran nokautujący konia dla zabawy(prawdziwego), liston który mógłby być mordercą :beczka:
Akurat Schmeling miał mało z nazistami wspólnego:
Za brak wstąpienia do NSDAP został wysłany na front i uciekł podczas desantu.
Do tego został odznaczony jako Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata za uratowanie dwóch Żydów w trakcie Kryształowej Nocy.
No i sama akcja jak szukał po Harlemie Louisa gdy dowiedział się, że jest bezdomny.
Do tego Schmeling to na razie najdłużej żyjący mistrz świata boksu w dziejach, zmarł w końcu mając kilkanaście tygodni do setnych urodzin.
ale gebels zrobił z Maksia super człowieka akurat plus jakby nie patrzeć dalej był z Rzeszy
 
tak tylko Maksia znałem że pokonał i jakiegoś wielkoluda któremu mafia walki ustawiała
Nie wiem czy nie chodziło o Maxa Baera.
Z ciekawszych skalpów Louis pokonał też Primo Carnere (również wątek polityczny), Jima Braddocka czy Billy Conna.
Trudne przeprawy z Walcottem (tu już się posiłkuje archiwami, bo też go nie pamiętałem :) )
 
Akurat Schmeling miał mało z nazistami wspólnego:
Za brak wstąpienia do NSDAP został wysłany na front i uciekł podczas desantu.
Do tego został odznaczony jako Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata za uratowanie dwóch Żydów w trakcie Kryształowej Nocy.
No i sama akcja jak szukał po Harlemie Louisa gdy dowiedział się, że jest bezdomny.
Do tego Schmeling to na razie najdłużej żyjący mistrz świata boksu w dziejach, zmarł w końcu mając kilkanaście tygodni do setnych urodzin.
Nie napisałem, że był nazistą, tylko ich bohaterem.
Przyleciał do Stanów w otoczce propagandowych Niemiec jako Duma rasy aryjskiej.
 
ale gebels zrobił z Maksia super człowieka akurat plus jakby nie patrzeć dalej był z Rzeszy
Cóż propaganda sukcesu typowa jak zwykle w totalitarnych krajach. W sumie jednak to był antynazista i są na to dowody prócz tych wymienionych, ja o Schmelingu dzięki piosence Analogsów się dowiedziałem i zacząłem szperać i wyszperałem reprint jego wywiadu z 46 chyba gdzie opowiadał o tym, że miał do wyboru być pupilkiem i się nie wychylać, lub zostać rozstrzelanym lub wylądować w obozie za jawne sprzeciwienie się władzy.
 
kurwa, pac dalej ma ból dupska o rewanż z floydem
A jego fani dalej pierdolą że mayweather przegrał ich walkę
Juz z jednym takim gagatkiem tu na forum dyskutowalem. Naginal fakty a jak wychodzila prawda to nie chcial sie odnosic do niej twierdzac ze to nic nie znaczy :jjsmile:
 
Dobry ten przeciwnik Parkera?
Typowy rywal na odbudowanie. Spodziewam się, że jego zadaniem będzie to dociągnąć do 8-9 rundy.
Pytanie jak parker po joycie stoi
Z Joyce'm wyglądał dobrze, na pewno lepiej niż w poprzednich 2 latach. Walka naprawdę mogła się podobać.
Nieco klasycznie dla siebie spuchł w połowie walki i trochę zbierał, a że Joyce to twarde bydle więc udało się Josepha przełamać.
Parker przyznał po walce, że czuje się dobrze, chce wrócić na właściwe tory podtrzymując aktywność, aby właśnie nie było zagadek odnośnie swojej dyspozycji. Jeżeli nie wyjdą jakieś urazy to jestem o niego spokojny.
 
Zimnoch jaki wyszczekany
FksTn0LXoAYgQ0J

Fk0Is1bWYAA5Ajv
 
Back
Top