Boks

Saul Canelo Alvarez podpisał umowę na 11 walk wartą minimum 365 milionów dolarów.
Zdaniem Sky, mistrz świata w wadze średniej jest najlepiej opłacanym sportowcem na całym świecie. Co interesujące, Alvarez zgodził się na pięcioletni kontrakt z platformą streamingową DAZN.
Więcej: http://www.sport.pl/boks/7,64992,24...jwyzszy-kontrakt-na-swiecie.html#s=BoxSportMT

Eddie Hearn i DAZN grubo idą. Ciekawe co z tego wyjdzie i czy nie skończą jak Al Haymon.
 
Saul Canelo Alvarez podpisał umowę na 11 walk wartą minimum 365 milionów dolarów.
Zdaniem Sky, mistrz świata w wadze średniej jest najlepiej opłacanym sportowcem na całym świecie. Co interesujące, Alvarez zgodził się na pięcioletni kontrakt z platformą streamingową DAZN.
Więcej: http://www.sport.pl/boks/7,64992,24...jwyzszy-kontrakt-na-swiecie.html#s=BoxSportMT

Eddie Hearn i DAZN grubo idą. Ciekawe co z tego wyjdzie i czy nie skończą jak Al Haymon.
no spoko stronę wcześniej o tym jest lol
 
Nie. Po prostu ta walka przeszła bez echa. Co do Wilder-Ortiz to była w dodatkowo płatnym Showtime. Dobry boks się obroni zawsze.
Ja sobie jaja robiłem. Przecież wykręcili całkiem niezły wynik, więc śmieję się z tych co twierdzą, że boks jest:gdzie:


Szanuję TVP, że sięga po młodych. Dudek dobrze wypadł ostatnio, gość ma pojęcie o boksie.
 
Dp0LU7JU4AAgq85.jpg:large

giphy.gif
 
Jakby dziś Floyd miał zawalczyć z Canelo jakbyście typowali?

To zależy od obsady sędziów, zwłaszcza od tego czy byłaby ta sprzedajna szmata Adelaide Byrd. Poza tym teraz Cynamon będzie pod opieką DAZN i Eddiego, jest młody, przyniesie jeszcze kupę kasy. Walka imho skończyłaby się na punkty, nawet gdyby Floyd jakimś cudem, po tych latach siedzenia na kanapie, wygrał naprawdę to i tak by go zwałowali.
 
Babcia Malina i zablokowana prawa ręka, nie da się nie lubić pana Wacha, to tak sympatyczna poczciwina, duże dziecko. Zawsze jak go słucham i widzę to się zastanawiam jakim cudem on został pięściarzem. W ogóle nie pasuje do takiego sportu. Fajne gabaryty, betonowa szczena ale głowa nie dojeżdża, a mógłby zrobić największą karierę z Polaków, tuż za Endrju.

Ile mu wyszło w łapie? 43?45?
 
wtedy był jeszcze w rygorze treningowym to kto wie ale teraz nie ma opcji żeby z nim wygral

ciekawe kogo izu dostanie


Skąd te przekonanie, że Floyd siedzi na kanapie? On ciągle ciężko trenuje, tylko po prostu nie ma żadnych obozów treningowych.
Ja tam jestem zdania, że znowu mógłby ograć Alvareza, bo wtedy w starciu z nim to chyba zaprezentował formę życia i Canelo nie miał czym mu odpowiedzieć, było widać różnicę klasy.
 
Skąd te przekonanie, że Floyd siedzi na kanapie? On ciągle ciężko trenuje, tylko po prostu nie ma żadnych obozów treningowych.
Ja tam jestem zdania, że znowu mógłby ograć Alvareza, bo wtedy w starciu z nim to chyba zaprezentował formę życia i Canelo nie miał czym mu odpowiedzieć, było widać różnicę klasy.
czy gdzieś napisałem ze siedzi na kanapie? lol canelo jest coraz lepszy a floyd coraz starszy i to tyle
 
Sluchajta, ktoś czytał ile pan Masternak dostanie za walkę? W pierwszej edycji stawki były jawne, teraz kilka razy czytałem, że sporo niższe (bo i obsada gorsza) ale wiadomo coś o konkretach?
 


Ależ on jest drewniany, niesamowite jak się zepsuł pod tym względem. Kiedyś wyglądał normalnie na worku, tarczach i walce z cieniem, a teraz wyjątkowe drewno. Jak mawia Bolec, polscy bokserzy nie mają luzu, ruszają się wóz z węglem. Nie wszyscy, ale akurat pan Masternak niestety tak.
 
Back
Top