Boks

No ale dlaczego debil? Kazali mu uderzyć, to uderzył. Myśleli, że będzie z plaskacza? Ktoś popełnił błąd przy produkcji tego programu.

Najlepsze są te komentarze debili, którzy twierdzą że Wilder nie wiedział, że to był człowiek :jarolaugh:
 

Oj, boli ta porażka. Zawiedziony Adamkiem Borson, chyba nie było aż tak różowo w USA. Czyżby lepszą kontrolę miał Borek nad Adamkiem w Polsce? Wygląda na mały konflikt interesów i lekkie zarzuty o błędy w przygotowaniach. Ciekawa też jest kwestia tej współpracy i być może jednak Hearn i MBPromotions na dłużą metę? Już kiedyś miała być gruba współpraca jakiejś grupy promotorskiej z Polski i UK, ale chyba coś nie wypaliło.
 
może jednak Hearn i MBPromotions na dłużą metę? Już kiedyś miała być gruba współpraca jakiejś grupy promotorskiej z Polski i UK, ale chyba coś nie wypaliło.
Borek się przymierzał do UK, ale to chyba nie Hearn, a Frank Warren miał być.
 
Borek się przymierzał do UK, ale to chyba nie Hearn, a Frank Warren miał być.
Ciekawa opcja, powiem szczerze, że chętnie bym taką współpracę z promotorami z UK widział. Kiedyś też była jakaś opcja Sauerlanda i nie wypaliła w przypadku któregoś z promotorów.
 
No cos tam sie dzieje jakies zjebane zagrywki ciekawe czy go wyruchaja, niby ma potwierdzenie prezydenta
Tam padło porozumiałem się z "władzami miasta", a Prezydenta to ktoś dopisał. Mam nadzieję, że nikt mu tej gali nie zepsuje przez jakieś rozgrywki polityczne:facepalm:
 
UFC też kiedyś miało topowe walki w darmowej TV, może z ESPN wrócą do tego przynajmniej na jakiś czas.
ostatnia walke mlodego furego z saxtonem w angielskiej tv ogladalo 2,9 milona a przeciez to marne nazwiska, ciekawe ile by wykrecil taki joshua czy tyson
 
Ja sie nie odzywam bo zwykle siedze ze znajomymi i oglądam i nie wbijam na forum juz komentować, ale zapraszamy do działu boks tutaj same kozaki :crazy::beer:

A tak w ogóle to wyjaśni mi ktoś kurwa, jak to jest, że w turnieju WBSS Tabiti i Briedis dostali jakieś śmieci, a Masternak i Głowacki odrazu muszą sie napierdalać z najlepszymi w drabince ?
Pozatym Master tak sie boi tego Tabitiego, że niewygodny, a po tej ostatniej walce co widziałem to jak uda się przejść Doctora to przecież rozpierdoli tego podopiecznego Floyda Sr w pył...
 
Back
Top