Boks

Walka GGG koło której jest spodziewana? Chciałem sobie nagrywanie włączyć.
W której rundzie tym razem będzie ko/tko? :D


Transmisja na Canale + Sport od 3:30

Gonzaleza na pewno pokażą, myślę, że Moralesa z Floresem również
Pewnie gdzieś około 6


ghtgh.jpg



Zje go!


@Tar-Ellendil
Warto wstać wcześniej na walkę Romana Gonzaleza (Top P4P, 43-0, mistrz 3 kategorii wagowych).

O zdecydowanie ale ja pewnie nadrobię ją jutro do południa. Imponuje mi ten chłopak
 
Transmisja na Canale + Sport od 3:30

Gonzaleza na pewno pokażą, myślę, że Moralesa z Floresem również
Pewnie gdzieś około 6

ghtgh.jpg



Zje go!

Mam nadzieję, że nastawiając od 5 do 7 nie przegapię momentu.
Ale z niego pieprzony bazyliszek, kamienna twarz, będzie miazga.
 
pablos_83 chciałbym żeby chociaż nasi polscy pięściarze mieli tak mało "poważne" walki jak Gołowkin. On nie pompuje sztucznie rekordu po prostu najlepsi z tych kategorii w których może walczyć się go BOJĄ I UNIKAJĄ JAK OGNIA! Wczoraj zmęczyłem tą galę w Inie na PS kurwa jaka bryndza! Walkę Jonaka w połowie wyłączyłem(ten to ma dopiero rekord nabity a z nikim dobrym nawet nie walczył). Wach znowu jakiegoś ogóra dostaje-na tego kolesia to chyba nikt pomysłu nie ma. Chłop stary,cienki a nadal obija się na jakiś śmiesznych galach Grabowskiego w Polsce. By go rzucili Szpilce na PBN:wink: Aha za tydzień w piątek fajna gala się zapowiada w Rosji gdzie ostatecznie Janik zawalczy w miejsce Diablo z Drozdem. Polsat mam nadzieję że pokaże tą galę.
 
Najlepsi w tej kategorii czyli kto ? Cotto który tak naprawdę z wagą 160 lbs nie ma nic wspólnego poza przypadkowym pasem ? Czy jest chociaż jedna osoba która nie zna wyniku walki Cotto - Gołowkin ?
Ward by go załatwił.
 
Golovkin kolejny missmatch.
33 lata na karku, czas w końcu na jakieś poważne walki

Każada walka jest poważna. To nie jego wina, że rywale są o dwie klasy słabsi w jego dywizji. Z Cotto bedzie podobnie.
Alvarez moze podejmie rękawice ale GGG jest wiekszy, silniejszy i lepiej poukładany technicznie. TKO wisiałoby w powietrzu

Quillin nie pali się do walki z Kazachem, i dobrze robi :wink: Froch nie wiadomo co dalej z jego karierą. Realane zagrożenie to obecnie tylko Ward
 
Oczywiście GGG to fenomenalny bokser ale póki co nie walczył z żadnym "nazwiskiem"
Nie miał żadnej wielkiej walki na którą świat by czekał.
Jak dywizja jest słaba to się ją zmienia, boks to nazwiska, pieniądze rekordy PPV

W wywiadzie po walce zapowiedział że chce Canelo lub Cotto
zobaczymy jak spiszą się promotorzy
 
Floyd wygrał z Pacquiao i od razu ludzie go rzucają na GGG ;)

Przynajmniej Kazach trochę się wybije w mediach na nazwisku Moneya.
 
Nie wiem co o tym myśleć. Chciałoby sie aby było inaczej niż ostatnie batalie Polsko-Rosyjskie
Łukasz jest twardy i waleczny, po byle jakim ciosie nie padnie i nie podda się. A nuż bedzie niespodzianka. Powo!

Łukasz Janik (28-2, 15 KO) i Grigorij Drozd (39-1, 27 KO) zmieścili się w limicie wagi junior ciężkiej podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed piątkową galą w Moskwie. Stawką pojedynku będzie należący do Rosjanina tytuł mistrza świata federacji WBC.

Polak wniósł na wagę 90,7 kg, zaś Drozd 90,6 kg. Dla Rosjanina będzie to pierwsza obrona tytułu World Boxing Council wywalczonego we wrześniu ubiegłego roku.







Dziesiątka najlepiej opłacanych sportowców ESPN

1. Floyd Mayweather $250M
2. Manny Pacquiao $150M
3. Lionel Messi (piłka nożna) $56.3M
4. Cristiano Ronaldo (piłka nożna) $50.2M
5. Sebastian Vettel (F1) $50M
6. Fernando Alonso (F1) $40M
7. Zlatan Ibrahimović (piłka nożna) $35.1M
8. Lewis Hamilton (F1) $31M
8. Clayton Kershaw (MLB) $31M
10. Justin Verlander (MLB) $28M

http://www.bokser.org/content/2015/05/21/105525/index.jsp
 
o której można się spodziewać Janika w ringu? nie wiem czy biegać przed czy po

@down: dzięki, faktycznie nie zauwazylem tego wyzej; povietkin - perez tez moze byc ciekawe
 
o ruskich mozna wiele zlego powiedziec, ale hymny u nich na galach graja z wieksza pompa i szacunkiem niz u nas
 
Niby przed gala wiedzialem, ze nie ma szans, ale zawsze przed walkami naszych sobie mowie, a moze jednak pokaze troche serca? A chuj tam, tylko Fonfara, reszte na Kamczatke wyslac.
 
Back
Top