Boks

Dzięki, choć nawet rekordy niepodane...Widziałem rozpiskę z "szansami na wygraną" poszczególnych, ale to też nie o to chodzi. Liczyłem na zajebistą rozpiskę skoro walka stulecia to nie może koronować chyba jakiegoś chłamu. Choć przy takich gazach dla ME może hajsu nie starczyło? ;-)

Nie było sensu robic innych dobrych walk, kiedy zainteresowanie dotyczy tylko ME. Powiedzmy sobie szczerze, że nawet jeśli wydarzy(łoby) się coś spektakularnego w pozostałych walkach, to i tak wszyscy będą mieli to gdzieś.
 
Nie było sensu robic innych dobrych walk, kiedy zainteresowanie dotyczy tylko ME. Powiedzmy sobie szczerze, że nawet jeśli wydarzy(łoby) się coś spektakularnego w pozostałych walkach, to i tak wszyscy będą mieli to gdzieś.


No własnie, to nie mma, tylko boks, tu sie nie liczy gala a jedna walka
 
Nie było sensu robic innych dobrych walk, kiedy zainteresowanie dotyczy tylko ME. Powiedzmy sobie szczerze, że nawet jeśli wydarzy(łoby) się coś spektakularnego w pozostałych walkach, to i tak wszyscy będą mieli to gdzieś.

No to tylko czekać aż gale MMA będą tak konstruować, bo wszyscy się tylko main eventem jarać będą. Zresztą tak jest coraz częściej patrząc na opinie, posty :-/ A ja lubię całe rozpiski pełne emocji...a nie kilka godzin walk kelnerów, zaśnięcie i nie doczekanie ME :-/ Kelnerów w sensie cepowników itp. bo jednak często młodsi czy mniej znani potrafią dawać fajne walki i często lepsze niż te z ME.No, a jednak od bokserów wymagam by technika czy forma się zgadzała. Na gali ze Szpilką i Sulęckim było kilka fajnych walk, ale walki Polaków z kolei były walkami do jednej bramki.
 
Taki z niego tchórz, że więcej ciosów zadał . Idź spać lepiej
Pykanie prostymi z kontry które praktycznie nic nie robiły(patrz statystyka power punches), ciągłe cofanie się i uciekanie. Tak walczy ktoś kto się manuje najlepszym zawodnikiem na świecie? Kman, to ja już wole Kliczke oglądać.
 
Z tego co wiem to Floyd stoczył 48 pojedynków. Skoro interesujecie się tym sportem to powinniście wiedzieć jaki ma styl? Rozumiem, że ja jako janusz mógłbym płakać, że Floyd walczył jak Condit a Pakito jak Diaz, ale kibice boksu?
 
Pykanie prostymi z kontry które praktycznie nic nie robiły(patrz statystyka power punches), ciągłe cofanie się i uciekanie. Tak walczy ktoś kto się manuje najlepszym zawodnikiem na świecie? Kman, to ja już wole Kliczke oglądać.

Jest najlepszy bo wygrywa z najlepszymi. Jakby nie był najlepszy to by przegrał z Pacquiao. Proste i logiczne.
 
Mi się walka podobała  śmieszą mnie opinie, że wygrał manny. To jest boks, a nie konkurs, kto zrobi większy wiatr rękami. Jak to mówił pindera, że wygra floyd bo zawodnicy bazujący na obronie Wolniej się starzeją.
 
Pykanie prostymi z kontry które praktycznie nic nie robiły(patrz statystyka power punches), ciągłe cofanie się i uciekanie. Tak walczy ktoś kto się manuje najlepszym zawodnikiem na świecie? Kman, to ja już wole Kliczke oglądać.
Patrzę na statystykę "power punches" i widzę, że Floyd zadał więcej ciosów , niż Manny.
Pacquaio znany jest ze składania dobrych kombinacji, to Floyd miał iść w półdystans ? Żeby walczyć z przeciwnikiem w jego płaszczyźnie ?
Nie wiem co ludzie mają z tymi hejtami na Mayweather'a. Gość od 18 lat jest mistrzem, 20 lat na zawodowym ringu i wciąż trzyma formę.
Należy się za to szacunek dla niego.
Floyd coś mówił o zwakowaniu pasów. Możliwe, że zobaczymy jeszcze 1 walkę i będzie to koniec kariery Money'a.
 
Ta walka tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, jak dobrze ze jest coś takiego jak MMA. Dla mnie jako janusza boksu było to wątpliwej jakości widowisko z chwilowymi przebłyskami i tyle. Nic szczególnego
 
Ta walka tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, jak dobrze ze jest coś takiego jak MMA. Dla mnie jako janusza boksu było to wątpliwej jakości widowisko z chwilowymi przebłyskami i tyle. Nic szczególnego

W MMA też często są nudne walki i to zależy od zawodników i tyle w temacie. Jeszcze nie dawno fani buczeli na numer . 2 P4P w UFC.
 
W MMA też często są nudne walki i to zależy od zawodników i tyle w temacie. Jeszcze nie dawno fani buczeli na numer . 2 P4P w UFC.
Tu taktyka defensywna wzieła góre, zero w rekordzie ma swoje plusy, ale równiez minusy dla fanów równiez.
W MMA poza stójką mamy jeszcze parter tam mozna ubijać ciosami nie tylko poddawać, większy arsenal technik bardziej widowiskowe TO LUBIE. Lubiłem kiedyś oglądać boks dziś w MMA odnajduje to, co kiedyś lubiłem w boksie, emocje
Boks sportem naszych dziadków, MMA sportem naszego pokolenia - podpisuje się pod tym
 
Tu taktyka defensywna wzieła góre, zero w rekordzie ma swoje plusy, ale równiez minusy dla fanów równiez.
W MMA poza stójką mamy jeszcze parter tam mozna ubijać ciosami nie tylko poddawać, większy arsenal technik bardziej widowiskowe TO LUBIE. Lubiłem kiedyś oglądać boks dziś w MMA odnajduje to, co kiedyś lubiłem w boksie, emocje
Boks sportem naszych dziadków, MMA sportem naszego pokolenia - podpisuje się pod tym


To oczywiste, że w MMA jest więcej możliwości, ale tak samo często się trafiają nudne walki, gdzie się klinczują przy siatce przez 15 minut.

Ja jestem fanem wielu sportów i się z tego cieszę.
 
Floyd to król obrony, ale nie ma się co dziwić ludziom, że wolą mistrzów jak Lomachenko, który wchodzi i deklasuje rywala nie dając mu żadnego pola do popisu. Floyd jest królem defensywy, ale mało kto to jednak docenia. Tak jak wygraną Grecji w ME w piłce swego czasu czy catenaccio Włochów, gdy przy 1:0 dbali jedynie o defensywę zamiast dojeżdzać rywali 5:0.

Manny wypalony, bez pomysłu. Floyd to fenomen, ale na szczęście nie tak wielu zawodników walczy w jego stylu. Co by było jakby dwóch Floydów się spotkało w ringu? Jeden od drugiego by uciekał do tyłu? Jakby weszło z kolei dwóch Mannych to byśmy mieli pewnie rozstrzygnięcie przed czasem.

Walka wieczoru na minus jak dla mnie, dzięki Floydowi zasnąłem na tej walce i musiałem dokończyć rano powtórką...Występ wieczoru Lomachenko, a walka wieczoru Santa Cruz vs Cateyano. Mega kurwa walczaki, oby takich więcej. Cateyano dużo się cofał, ale ciężko się mu dziwić, brał walkę tydzień wcześniej, z megakozakiem, ale się go nie przestraszył zupełnie i starał się kąsać mimo słabszych zdecydowanie warunków.
 


Mati Borek stracił cały mój szacunek, wychwalając ścierwo które chce nam zafundować Polsat.
Krytykujesz jesteś hejterem. Świetnie
 


Mati Borek stracił cały mój szacunek, wychwalając ścierwo które chce nam zafundować Polsat.
Krytykujesz jesteś hejterem. Świetnie

Wiadomo, ze emocje jakies beda, bo sa to postacie rozpoznawalne. Ale... to zestawienie jest zestawieniem kompletnie bez sensu i nastawionym tylko na wyciagniecie kasy i nazywanie fanow hejterami jest dalece niestosowne.
 
Back
Top