Boks

VoRaNeK ewidentnie nie chcą żeby Wilder miał porażkę przed walką z Kliczko. Wtedy dupa z wielkiej kasy a takto w 2016 r wejdą z dobrym pojedynkiem i Władek będzie miał okazję na odebranie pasa który należał do jego brata. Jeśli chodzi o walkę Adamka z Saletą to pewnie ten chłam( szkoda mi Adamka bo go mega szanuję) będzie jeszcze w PPV... Ale mam nadzieję że się ogarną. Za darmo obejrzę...
 
Nie rozumiem ludzi dlaczego hejtuja Saleta vs Adamek?

Saleta będzie na koksie tzn już od pewnego czasu jest także myślę ze da dobra walkę i nie zdziwiłbym się nawet jakby wygrał.
 
Miło się zaskoczyłem. Nie liczyłem na takie fajerwerki, oby więcej takich bitew




Sturm zaskoczył na minus, jeden sędzia chciał ratować sytuacje ale dobrze, że dwaj pozostali mieli oczy szeroko otwarte

Joshua zmierza po swoje i niszczy kolejnego rywala. Czekam na coś powazniejszego. Ten dzisiejszy twardy, dośc doświadczony ale to wszystko.
Ciekawe ile w tym naturalnej siły Angilika a ile wspomaganej jakimś gównem :lol: Dzik! Sylwetka 10

Kameda vs McDonnell, oglądał ktoś? Ponoć wał roku jak nie lepiej. W wolnej chwili obejrzę
 
Bitwa faktycznie fajna, ani jeden, ani drugi nie zamierzał przed drugim uciekać. Wyciągnęli swoje argumenty i je ze sobą zmierzyli. Wystarczyły 3 rundy, a nie 12 i sędziowie musieli decydować. Kirkland się mega pochylał do przodu, nie sądziłem, że jednak Saul zrobi co należy i zasadzi mu w końcu na pochyleniu podbródek, ale zrobił to elegancko. Potem dokończył sprawę. Ruszył Kirkland od początku, trochę jednak bez głowy, fajnie balansował do czasu, gdy sam został trafiony, wtedy już zachowywał się dość sztywno i było dla niego coraz gorzej.
 
Teraz czekać na wygraną Cotto w czerwcu i na jesień planują walkę Cotto-Canelo. Może być walka roku ale taka prawdziwa walka roku:wink: W 2016 rok możemy wejść z innym hitem Canelo/Cotto-Gołowkin:dance: Jeśli chodzi o Joshue to jest dla mnie jebanym Terminatorem! Jak tak sobie wyobrażam walkę Szpilki z nim to chyba byłoby zabójstwo w ringu:o o: 30 maja Joshua ma następną walkę już rywal bardziej wymagający. Ja śledzę karierę tego Terminatora już dłuższy czas-przyszły mistrz jak dla mnie!
 
Canelo rośnie na nowego mistrza, ale nie ważne kogo pokona i tak ma 1 w rekordzie od Floyda, i to w jego cieniu pozostanie.

Canelo niech zleje Paca w 152lbs i stanie się nową siłą PPV ( ale Arum nie pozwoli na to nigdy)
 
To chuj teraz Diablo-Masternak na gali PBN w Łodzi na Adamek-Saleta... Tak jak mówili nikt już Diablo może więcej szansy nie dać odzyskać tego pasa... Szkoda bo się nastawiałem na przyszły piątek na tą galę...
 
Promotorzy Diablo rozpoczęli negocjacje w sprawie walki na jesień z Lebiedievem. Nie wiem od kogo lepiej dostać wpierdol od Drozda czy Lebiedieva... Myślę że ani 1 ani 2 Diablo by nie dał rady.
 
Koniec Cygana, rewanżu dla Diabla nie będzie. Świetne wieści :-| Nie wiem jakby Diablo się zaprezentował. Występ z 1 walki już był nieco zagadkowy dla mnie i liczyłem, że teraz zaprezentuje się lepiej...A tu ch*j.
 
Promotorzy Diablo rozpoczęli negocjacje w sprawie walki na jesień z Lebiedievem. Nie wiem od kogo lepiej dostać wpierdol od Drozda czy Lebiedieva... Myślę że ani 1 ani 2 Diablo by nie dał rady.
A według mnie to właśnie opcja Lebiedieva wydaje się być ciekawsza dla Diablo. Denisa można trafić co udowodnił chociażby w ostatniej walce niezbyt mocny Kalenga. Taki styl moim zdaniem bardziej będzie odpowiadał Diablo, niż lotny na nogach Drozd, na którego pomysłu nie było nawet przez sekundę w 12 rundowej walce.
 
dewutrn ale Kalenga to akurat szczypior też nie jest... Napisałem że by nie dał rady a nie że nie ma najmniejszych szans bo pewnie by powalczył to normalne.
 
Klątwa polega na tym, że było wielu bokserów z rekordem 48-0 i przy 49 walce przegrali ;p

Tak na poważnie to Floyd już jest w słabej jak na niego formie więc lepiej, żeby nie kontynuował dalej.
 
Aż tak wielu to może nie, ale fakt, że wciąż nikt nie wyrównał. No, ale będąc tak blisko trzeba myśleć o przebiciu, a nie jedynie wyrównaniu...choć może właśnie to ich gubiło w 49 walce, że myśleli o 50-0 ;-)
 
Nie wiem co lepsze pobić rekord w słabym stylu czy odejść bez rekordu w dobrym stylu.

Obecnie to szkoda patrzeć na to jak Floyd walczy w porównaniu do tego co było kiedyś. Do rekordu Chaveza 87-0 i tak mu sporo brakuje ;p
 
Nie da się w wielkim stylu całej kariery przewalczyć, człowiek się zmienia z latami, jak i sposoby walki w czyimś wykonaniu ;-) Dlatego kiedyś już pisałem. Można mieć i 100-0, ale zależy z kim, na jakim poziomie. Wciąż to rekord Rocky'ego wydaje się tym najcenniejszym, choć wiadomo, że cały boks się wielce zmieniał...
 
Nie da się w wielkim stylu całej kariery przewalczyć, człowiek się zmienia z latami, jak i sposoby walki w czyimś wykonaniu ;-) Dlatego kiedyś już pisałem. Można mieć i 100-0, ale zależy z kim, na jakim poziomie. Wciąż to rekord Rocky'ego wydaje się tym najcenniejszym, choć wiadomo, że cały boks się wielce zmieniał...

Floyd ma dużo lepszy rekord od Rocky'ego pod względem walk o pas i wartościowych przeciwników. Nie ma nokautów bo walczy w złej kategorii wagowej, a na dodatek jest defensorem.
 
Choć ciosy z k0ntry na rywalu mogą być dla niego zabójcze, ale jak się w 8 na 10 akcjach rywala kontruje, a nie 9 na 10 zmyka z linii ciosu, a 1 na 10 uderzy po zejściu ;-)
 
@Tar nice troll.

Mayweather jest i będzie najlepszym pięściarzem bez podziału na kategorie wagowe w tej erze, a pierdolenie ze jest słabszy niż kiedyś jest tak żałosne jak to ze pacquiao miał kontuzje i przystąpił do walki. Jak Mayweather będzie chciał to spokojnie zrobi i 51-52 do 0. Czy bedzie miał 20 lat czy 40.
 
Walka GGG koło której jest spodziewana? Chciałem sobie nagrywanie włączyć.
W której rundzie tym razem będzie ko/tko? :D
 
Back
Top