Bieganie

Chvialbym was zapytać czy jak biegacie to z muzyką czy bez i jakich urządzeń używacie do śledzenia postępów, czasów, tętna? Jakoś turbo sprzęt czy notes i zwyczajny zegarek? A może w ogóle się tym nie interesujecie?

-----

Jakiś czas temu zakupiłem sobie Samsung fitgear 2 i jestem bardzo bardzo zadowolony. Nie muszę mieć że sobą telefonu. Jedyne czego mi trochę brakuje to muzyka. Tyle że nie lubię słuchawek na kablu dlatego tak patrzyłem ostatnio na słuchawki Bluetooth. Najprawdopodobniej padnie na Aftershock trekz titanium. Z racji że mam w zegarku wolna pamięć na muzykę to będę mógł sobie je spokojnie połączyć.
 
Chvialbym was zapytać czy jak biegacie to z muzyką czy bez i jakich urządzeń używacie do śledzenia postępów, czasów, tętna? Jakoś turbo sprzęt czy notes i zwyczajny zegarek? A może w ogóle się tym nie interesujecie?

-----

Jakiś czas temu zakupiłem sobie Samsung fitgear 2 i jestem bardzo bardzo zadowolony. Nie muszę mieć że sobą telefonu. Jedyne czego mi trochę brakuje to muzyka. Tyle że nie lubię słuchawek na kablu dlatego tak patrzyłem ostatnio na słuchawki Bluetooth. Najprawdopodobniej padnie na Aftershock trekz titanium. Z racji że mam w zegarku wolna pamięć na muzykę to będę mógł sobie je spokojnie połączyć.
Telefon z endomondo + słuchawki ( miałem 2 pary creative ep510, obecnie panasonic RP-HS34E-A). Telefon trzymam w saszetce biodrowej i jest to dla mnie mega wygodne.
 
  • Like
Reactions: cRe
Telefon z endomondo + słuchawki ( miałem 2 pary creative ep510, obecnie panasonic RP-HS34E-A). Telefon trzymam w saszetce biodrowej i jest to dla mnie mega wygodne.
Też mam taką przepaskę ale biorę ją tylko jak idę biegać na dłużej i potrzebuję mieć kontakt ze światem lub wsadzam tam klucze do chaty. Zdecydowanie wolę biegać bez. Kabelki pod koszulką albo dyndające mnie po prostu denerwują. Miałem okazję przetestować te Aftershocki i mnie zauroczyły. Jakieś krótsze biegi to bez muzyki nie problem ale jak już chcę dłuższy bieg zrobić to po pewnym czasie już mi się nudzi :p
 
Też mam taką przepaskę ale biorę ją tylko jak idę biegać na dłużej i potrzebuję mieć kontakt ze światem lub wsadzam tam klucze do chaty. Zdecydowanie wolę biegać bez. Kabelki pod koszulką albo dyndające mnie po prostu denerwują. Miałem okazję przetestować te Aftershocki i mnie zauroczyły. Jakieś krótsze biegi to bez muzyki nie problem ale jak już chcę dłuższy bieg zrobić to po pewnym czasie już mi się nudzi :p
Fajnie wyglądają douszne samsungi, bez kabli, z wewnętrzna pamięcią i chyba radiem, plus tętno. Ale strzelam że w chuj drogie
 
Fajnie wyglądają douszne samsungi, bez kabli, z wewnętrzna pamięcią i chyba radiem, plus tętno. Ale strzelam że w chuj drogie
Ja miałem Runner XX.Y
Takie, tylko całe czarne:
http://www.mediaexpert.pl/sluchawki...gclsrc=aw.ds&dclid=CMv7ouPqms8CFc-bGAod5pQI2Q
Zajebiste, bo bez kabli, wkładało się kartę microSD i jazda. Ładowanie kablem miniUSB.
Minus - że nie na głowę, a z tyłu, na szyi się je puszczało. Zimą trochę mi te dwie czy trzy warstwy ciuchów przeszkadzały. No i delikutaśne, bo złamałem je dość szybko, jak mi spadły na ziemię. Podkleiłem, ale już tak dobrze nie leżały.
 
Ja miałem Runner XX.Y
Takie, tylko całe czarne:
http://www.mediaexpert.pl/sluchawki...gclsrc=aw.ds&dclid=CMv7ouPqms8CFc-bGAod5pQI2Q
Zajebiste, bo bez kabli, wkładało się kartę microSD i jazda. Ładowanie kablem miniUSB.
Minus - że nie na głowę, a z tyłu, na szyi się je puszczało. Zimą trochę mi te dwie czy trzy warstwy ciuchów przeszkadzały. No i delikutaśne, bo złamałem je dość szybko, jak mi spadły na ziemię. Podkleiłem, ale już tak dobrze nie leżały.

Te Samsunga są bez pałąka

http://m.benchmark.pl/aktualnosci/samsung-gear-iconx-bezprzewodowe-i-komfortowe-sluchawki.html
 
Ja za to mogę polecić Plantronics BackBeat Go 2.Używam ich zarówno do biegania,na siłownię jak i na strzelnicę.Kiedys zapomniałem moich słuchawek na strzelnicę,a akurat miałem Plantronicsy i nie przypuszczałem,że tak dobrze wygłuszają i to bez włączonej muzyki.Jedynie nie polecam jak biegasz na ruchliwych trasach gdzie jeżdżą auta itp bo serio,nic nie słychać.Do tego są idealne na lokalną siłownię gdzie każdy każdego zna,możesz spokojnie położyć telefon i niczym się nie przejmujesz bo zasięg słuchawek jest około 8-10m.

http://www.spidersweb.pl/2015/02/plantronics-backbeat-go-2-recenzja.html
 
Szukam butow do biegania. Wiadomo, lekkie, wytrzymale i zeby za latwo nie poddawaly sie wodzie.
 
Ekipa Cohones biegacie coś? ;-) Końcówka roku, więc chwalić się kto ile przeszurał. Były jakieś starty w imprezach biegowych, zawodach?
 
Ekipa Cohones biegacie coś? ;-) Końcówka roku, więc chwalić się kto ile przeszurał. Były jakieś starty w imprezach biegowych, zawodach?
U mnie ok 240 km, czyli 20 na miesiąc. Było by więcej, ale częściej jeździłem na rowerze a i odchodził czas na inne treningi.
Biegów nie było za dużo: Tumska Dycha (jedyny uliczny na 10 km) i trzy biegi z serii Runmageddon (7,14,24 km), no i jakieś mniejsze "zabawowe biegi"
Plany na przyszły rok: Półmaraton dwóch mostów
Plany na 2018: Bieg Rzeźniczka, Runmageddon Ultra (powyżej 42 km)
Niestety zdrowie nie pozwala mi sie forsować i wyciskać ile się da, więc traktuje to jako rekreacje i mniejsca nie sa dla mnie istotne.

@Masta
liczy się podwójnie, dużo większy stres i bieg bez przygotowania
 
Tak jak pisałem w HP było biegane. Zjadłem tylko coś jak wstałem i swoją dziesiątkę odbębniłem. Niesympatycznie tak biegać po całonocnym piciu i do tego jeszcze w moich zatokach powstała fabryka glutów które niemiłosiernie spływały mi do gardła ... :bad: Musiałem co chwila odkaszleć jak stary palacz.

57 minut
10 km 500m
średnia prędkość 10,9 (max 14,4)
tętno max 215 przy podbiegu pod górkę.
strefa wysokiej intensywności (tętno pow 135) 46% biegu

No i jeszcze te dodatkowe IQ :P (pozdr @Dzihados )
 
Back
Top