Ben Askren do Joanny Jedrzejczyk "nie jesteś prawdziwą mistrzynią"

@maras i @halibut moze wypijcie sobie jakas herbatke na uspokojenie. Piszecie ze @alexgrady73 obraza innych ale to nie do konca tak wyglada.. napisal prawde o ,,miszczyni" i padl ofiara atakow jej wielkich koniobijcow .. znaczy sie obroncow
Taka jest prawda ze nic tu zlego nie mozna napisac o JJ bo odrazu sie wszyscy burza.
@alexgrady73 :beer:
Bo tu jest sekta mmasocks...
- co popiera branie dopingu w sporcie (vide: setki postow przeciw USAD-dzie i to sie ociera o elite mmasocks wlaczenie z jej rabinami)
- chce zwalniac sportowcow bo oni wiedza lepiej kiedy oni maja odejsc (wasze stare tez powinny dawno odejsc z biur bo strasza wygladem)
- popiera wyzszosc innych kategorii wagowych nad innymi (wg tej filozofii krzykacz z irlandii dla mnie startuje w lidze skrzatow bo facet to od 188cm a baba od 75DD - nota bene chcialbym zeby was placili na zasadzie wygladu, wzrostu i tego ze z buta wam jedzie...
- wysmiewa naprawde dobrych sportowcow jak D. Johnson choc sami pewnie wygladacie jak ten bonus-konus choc to malo istotne...
- cieszy sie z dennego zachowania JJ... i to gloryfikuje bo jest z polszy i wowczas mozna (tak jak PIS wsopiera rasizm) tylko dlatego ze to dobre z marketingowego punktu widzenia... jakos ten Gorge z Canady daje rade byc mistrzem bez udawania patologii na wazeniu
- daje wode na mlyn takim patusom jak ten czopek z pocietym ryjem - oby wasze corki byly brane na randkach przez takich jak on
- moglbym jeszcze tak wymieniac ...
 
Zdajesz sobie sprawę, że Jędrzejczyk przejmuje pałeczkę po Conorze? Nawet na sharedogu są momentami po 4 tematy na pierwszej stronie z podobną popularnością jak o rudym, tutaj przejęła już od pewnego momentu schedę a nawet ostatnio przebiła Kawula.
Nawet mistrz jakiejś pobocznej organizacji mma stwierdził, że wypromuje się na twitterze atakując Jędrzejczyk a potem zapytał o walkę z GSP.
Co nie powie teraz Jędrzejczyk, a nie musi się specjalnie starać, to będzie pierdyliard komentów.
Okej rozumiem hejty itd. ale niewielu znanych zawodników było grzecznisami.
Duran przekroczył wszelkie granice w trashtalkowaniu SRL, atakując jego rodzinę itd. te całe kozaczenie dzisiejszych gwiazd jest dziecinna igraszką w porównaniu do tego co on odwalał. Floyd na hejterach oparł całą swoja karierę. To zawsze działało.
Zamiast skupić się na tym, że JJ chujowo wypadła w oktagonie (gorzej chyba już nie mogła fizycznie, taktycznie itp.), fani wolą skupiać się na meandrach psychiki, sfabrykowanej dramaturgii, sprawiedliwości dziejowej itd. Jak miałbym stawiać zawodniczce zarzuty to bym zapytał czemu tak chujowo przygotowała się do tej walki, a jeśli miała jakieś problemy, o których nie wiemy, czemu tak natrętnie sprzedawała tę walkę. Ale okej skupmy się na charakterze zawodniczki, który jest znany od lat.
haha rozbawiles mnie, moze sa tematy w INTERNECIE bo walka byla niedawno a pysk sie jej nie zamyka wiec jest o czym pisac ale nigdy nie przejmie ,,paleczki" po Conorze.
 
Bo tu jest sekta mmasocks...
- co popiera branie dopingu w sporcie (vide: setki postow przeciw USAD-dzie i to sie ociera o elite mmasocks wlaczenie z jej rabinami)
- chce zwalniac sportowcow bo oni wiedza lepiej kiedy oni maja odejsc (wasze stare tez powinny dawno odejsc z biur bo strasza wygladem)
- popiera wyzszosc innych kategorii wagowych nad innymi (wg tej filozofii krzykacz z irlandii dla mnie startuje w lidze skrzatow bo facet to od 188cm a baba od 75DD - nota bene chcialbym zeby was placili na zasadzie wygladu, wzrostu i tego ze z buta wam jedzie...
- wysmiewa naprawde dobrych sportowcow jak D. Johnson choc sami pewnie wygladacie jak ten bonus-konus choc to malo istotne...
- cieszy sie z dennego zachowania JJ... i to gloryfikuje bo jest z polszy i wowczas mozna (tak jak PIS wsopiera rasizm) tylko dlatego ze to dobre z marketingowego punktu widzenia... jakos ten Gorge z Canady daje rade byc mistrzem bez udawania patologii na wazeniu
- daje wode na mlyn takim patusom jak ten czopek z pocietym ryjem - oby wasze corki byly brane na randkach przez takich jak on
- moglbym jeszcze tak wymieniac ...


1.
Masz pierdolca bo ma ktos inne zdanie o usada , nie znosisz tego wiec zamiast dyskusji wyszydzasz.

2.
Masz pierdolca do poziomu chama i zjeba ze az musisz wchodzic na czyjes matki bo czytasz normalne komentarze w necie, luuuzne o opinii na temat konca zawodnika. Debilu kurewny(bo jak nazwac mende ktory wchodzi na czyjes matki?) , jestes tak glupi by uwazac takie komentarze za jakies powazne kampanie?

3.
Pisze to gosciu z grupy ludzi ktorzy rozwodza sie na tym ze obrony pasa asi nie sa duzo warte bo to chujowa kobieca kategoria...

4.
Serio?

5.

A nie przeszkadza ci debilizm mmafanow2 krytykujacych denne zachowanie asi a gloryfikujacy takie zachowanie np u conora. Abstrahuje tu od tego ze klamiesz i prawie nie znajdziesz nikogo kto gloryfikuje jej zachowanie. Chyba ze uwazasz za ggloryfikowanie sam fakt ze to nie przeszkadza. Ja nie krytykuje drzewa obok mojego domu. Ale uznam za debila kogos kto uzna ze to oznacza gloryfikacje tego drzewa.

6.

Co ma kurwa do tego popek?



Gimbusie - kurwa, nie napisze ci ze stara to masz ty bo ja szanuje mendo.

Zastanow sie co napiszesz. Abstrahuje od tego ze z powodu braku argumentacji wymyslasz obrazliwe rzeczy. Ale robiac takie wjazdy sam przyznajesz sie do tego kim jestes
 
haha rozbawiles mnie, moze sa tematy w INTERNECIE bo walka byla niedawno a pysk sie jej nie zamyka wiec jest o czym pisac ale nigdy nie przejmie ,,paleczki" po Conorze.


Fakt. Nadal nie widzisz absurdu w wielbieniu Conora przy jednoczesnej nienawisci do Asi. Jakie Ty masz IQ?
 
Ale z córkami to już spoko tekst? :mamedwhat:
ludzie wykonuja zawod, ktory jest ciezki i kontuzjogenny...
jest to zawod branzy rozrywkowej ku uciesze czipsozercow bo oni placa, w tym ja
kiedy zawodnik wchodzi w ta branze i chce koknurowac i zarabiac ten czy inny "jarek psikuta z es" chce legalizacji dopingu, i potem zawodnik ma dylemat ... trenowal 20 lat a pokona go napizgany koles ... ktory nie pada jak sie go leje w ryj (vide M. Wach po bombach Kliczko)...bo tego zawodnik jebie czy bedzie zyl do 32 czy 34 lata... a te bezmozgi z forum wspieraja doping w sporcie
Na tej zasadzie wasze stare powinny siedziec w biurach w pampersach zeby podniesc wydajnosc ... a laseczki na promocjach powinni stac na amfie zeby byc szczuple i spac sie im nie chcialo...
 
ludzie wykonuja zawod, ktory jest ciezki i kontuzjogenny...
jest to zawod branzy rozrywkowej ku uciesze czipsozercow bo oni placa, w tym ja
kiedy zawodnik wchodzi w ta branze i chce koknurowac i zarabiac ten czy inny "jarek psikuta z es" chce legalizacji dopingu, i potem zawodnik ma dylemat ... trenowal 20 lat a pokona go napizgany koles ... ktory nie pada jak sie go leje w ryj (vide M. Wach po bombach Kliczko)...bo tego zawodnik jebie czy bedzie zyl do 32 czy 34 lata... a te bezmozgi z forum wspieraja doping w sporcie
Na tej zasadzie wasze stare powinny siedziec w biurach w pampersach zeby podniesc wydajnosc ... a laseczki na promocjach powinni stac na amfie zeby byc szczuple i spac sie im nie chcialo...


Czemu nazywasz swoja matke "stara"? To dosc niewdzieczne
 
Fakt. Nadal nie widzisz absurdu w wielbieniu Conora przy jednoczesnej nienawisci do Asi. Jakie Ty masz IQ?
Jakie uwielbienie ? kurde.. rybka ty zmien te leki. Jestem fanem Conora ale wcale go nie uwielbiam. Poprostu mam beke jak porownuje sie kogos takiego smiesznego jak JJ do goscia ktory jest teraz w czolowce swiatowej ( i nie mam wcale na mysli rankingu mma tylko ogolny dla wszystkich sportowcow)
 
Jakie uwielbienie ? kurde.. rybka ty zmien te leki. Jestem fanem Conora ale wcale go nie uwielbiam. Poprostu mam beke jak porownuje sie kogos takiego smiesznego jak JJ do goscia ktory jest teraz w czolowce swiatowej ( i nie mam wcale na mysli rankingu mma tylko ogolny dla wszystkich sportowcow)


Nie wiem czemu porownanie jest bez sensu. Jeden i drugi osiagnal wiele, jeden sportowo drugi finansowo
 
@alexgrady73 (zapomniałem oznaczyć)
Nie wiem mi się tam wydaje, że ludzie mają sentyment do czasu kiedy w UFC nie było USADY, wtedy ten sport nie był czysty, ale miał coś w swojej mityczności. Wtedy większość z nas złapało bakcyla mma nie wiedząc dokładnie o kulisach i ciemnych stronach tego sportu. Jarało nas dwóch kolesi, którzy się biją w klatce. I tyle. Z czasem padają legendy takich zawodników jak np. Anderson Silva, okazuje się, że spora część fenomenalnych zawodników, którzy czarowali nas wcześniej teraz są pół-ogórkami zbierając baty aż przykro. Jasne nie jest to ok, bo wtedy byliśmy poniekąd oszukiwani, ale serio uważasz, że większość tutaj uważa USADE za największe zło mma?
Wiele jest takich rzeczy w życiu, które odkrywasz i się nimi jarasz, potem wychodzi drugie dno, ciemne strony wiesz, że nie jest ok, ale masz sentyment do czasów kiedy w prawdziwy sposób byłeś czymś zafascynowany, choć z perspektywy czasu wiesz, że to czym się jarałeś nie było w porządku.
To jeśli chodzi o zagraniczne mma - i tu myślę, że nikt nikomu kariery zawodnikowi z UFC wpisami nie złamie.
Jeśli chodzi o krajowe mma, to z tego co widzę nikt nie popiera koksowania, nawet wypominają ksw, że pozwala na wszystko.
To moje zdanie, wolałbym, żebyś nie odpowiadał na moje posty z przytykami w stylu "wasze stare", bo chyba odpowiadam ci kulturalnie, prawda?
 
aha, ok, czyli sugerujesz, że joanna jest obecnie największą gwiazdą ufc?
Na tym forum to na pewno, wystarczy sobie popatrzeć na liczbę komentarzy oraz wyświetleń.
Nie wiem jak definiować gwiazda ufc, niczego takiego nie napisałem, po prostu jej osoba wzbudza bardzo duże zainteresowanie, pomijając jej beznadziejny występ w oktagonie.
Gdzieś na facebooku widziałem video z 40-50 M wyświetleń o tej walce z Rose, ale w thumbnail nie było Rose tylko Joanna. Nie wiem czy o takie zainteresowanie jej chodziło, ale pewne jest, że jej następna walka wzbudzi duże zainteresowanie, a przecież o to chodzi w tym biznesie.
 
szBG3dM.jpg
 
Back
Top