Ben Askren do Joanny Jedrzejczyk "nie jesteś prawdziwą mistrzynią"

Dla mnie ta postawa jest niespójna. Jako fan MMA i Joanny chciałbym słuchać innych wypowiedzi w wywiadach. Myślę, że Aśka nie była przygotowana na ewentualność porażki i teraz niespecjalnie wie co mówić.
Masz na pewno duzo racji. Z pewnoscia pokazuje ze jest dalej w grze i ewentualne przeciwniczki musza sie z nia liczyc. Aska ma jedne z najlepszych social media jezeli chodzi o zawodnikow UFC. Tam caly czas sie cos dzieje dlatego nie daje o sobie zapomniec. Mnie jako fana JJ bardzo cieszy ze dalej ma sile i nie zapadla sie pod ziemie jak Ronda.
 
Spoko, może to dyspozycja dnia, ale w tym dniu Rose wygrała nie przypadkiem, a tym, że była lepsza. Czy to przez to, że jedna się nie wyspała/miała okres/rzucił ją chłopak/pokłóciła się z mama/cokolwiek - nie wiem. Ale fakt jest taki, że nie był to lucky punch w walce, którą Rose przegrywała. MAm nadzieję, że na rewanż Aśka wyciągnie wnioski i dostrzeże, że sporo rzeczy nie poszło jak trzeba i należy to poprawić. Najgorzej jak uwierzy, że faktycznie to był przypadek i jest apriorycznie najlepsza w galaktyce, bo to się skończy tragicznie.
Walka
Spoko, może to dyspozycja dnia, ale w tym dniu Rose wygrała nie przypadkiem, a tym, że była lepsza. Czy to przez to, że jedna się nie wyspała/miała okres/rzucił ją chłopak/pokłóciła się z mama/cokolwiek - nie wiem. Ale fakt jest taki, że nie był to lucky punch w walce, którą Rose przegrywała. MAm nadzieję, że na rewanż Aśka wyciągnie wnioski i dostrzeże, że sporo rzeczy nie poszło jak trzeba i należy to poprawić. Najgorzej jak uwierzy, że faktycznie to był przypadek i jest apriorycznie najlepsza w galaktyce, bo to się skończy tragicznie.
Rewanz pokaze. Niech wygra lepsza.
 
W HP zarzucili, że jakiś temat z inbą o Asią to chciałem się wpisać. Komentarz miał być dowcipny i celny. Miał być to cytat z polskiego współczesnego poety, ale stwierdziłem, że jest tam za dużo wulgaryzmów i moderacja mi go usunie, więc postanowiłem nic nie pisać.
 
Kogo obchodzi Ben Askren :cool:
Poki nie bedzie jednej organizacji MMA na swiecie i nie bedzie mistrzostw podobnych do olimpiady/m. swiata i nie bedzie klarownych rankingow jak w tenisie czy innej dyscyplinie olimpijskiej poty kazdy moze gadac ze jest wiekszym i niepokonanym mistrzem wszechwag w ukladzie miedzygalaktycznym... a gadki-szmatki i madrowanie sie wielkich wodzow forum wydmuszkones mozna wsadzic tam gdzie swiatlo nie dochodzi i smierdzi...
 
Poki nie bedzie jednej organizacji MMA na swiecie i nie bedzie mistrzostw podobnych do olimpiady/m. swiata i nie bedzie klarownych rankingow jak w tenisie czy innej dyscyplinie olimpijskiej poty kazdy moze gadac ze jest wiekszym i niepokonanym mistrzem wszechwag w ukladzie miedzygalaktycznym... a gadki-szmatki i madrowanie sie wielkich wodzow forum wydmuszkones mozna wsadzic tam gdzie swiatlo nie dochodzi i smierdzi...

Fakt. Obiektywnie nie mozna powiedziec ze mistrz ufc jest lepszy od mistrza plmma. Przeciez to oczywiste
 
Znaczy readktorzy? :mamedwhat:
Nie interesuja mnie kto i po co miesza se w majtkach...tylko pisze ze pewnie maja zakwasy w przedramionach :)
Redaktorem to jest np. P. Kostyra i dziennikarzem rowniez...juz nie mowie o P. Bohdanie Tomaszewskim.... wiec redaktorzy to jakby inna polka, inna jakosc
 
Poki nie bedzie jednej organizacji MMA na swiecie i nie bedzie mistrzostw podobnych do olimpiady/m. swiata i nie bedzie klarownych rankingow jak w tenisie czy innej dyscyplinie olimpijskiej poty kazdy moze gadac ze jest wiekszym i niepokonanym mistrzem wszechwag w ukladzie miedzygalaktycznym... a gadki-szmatki i madrowanie sie wielkich wodzow forum wydmuszkones mozna wsadzic tam gdzie swiatlo nie dochodzi i smierdzi...

Jeśli tak gardzisz tym forum i innymi userami, to pytam się grzecznie na chuj się tutaj logujesz? I tak nikt nie chce czytać mądrości opłota z czarnym pasem, który po wielu latach posiadania konta, nagle zapragnął być aktywny, bo Aśka przegrała i straciła pas, ale tym samym nadała ci kurwa sens życia.

Nie lubisz cohones, nie wchodź i nie pierdol swoich smutów. Proste.
 
Jeśli tak gardzisz tym forum i innymi userami, to pytam się grzecznie na chuj się tutaj logujesz? I tak nikt nie chce czytać mądrości opłota z czarnym pasem, który po wielu latach posiadania konta, nagle zapragnął być aktywny, bo Aśka przegrała i straciła pas, ale tym samym nadała ci kurwa sens życia.

Nie lubisz cohones, nie wchodź i nie pierdol swoich smutów. Proste.


To sie nazywa choroba psychiczna lub bycie przegrywem.
 
Jeśli tak gardzisz tym forum i innymi userami, to pytam się grzecznie na chuj się tutaj logujesz? I tak nikt nie chce czytać mądrości opłota z czarnym pasem, który po wielu latach posiadania konta, nagle zapragnął być aktywny, bo Aśka przegrała i straciła pas, ale tym samym nadała ci kurwa sens życia.

Nie lubisz cohones, nie wchodź i nie pierdol swoich smutów. Proste.
Chlopie, idz strzel baranka w sciane...
nie wszyscy musza byc w UFC jak Ty :))) ... masz tych oznak na tym swoim profilu jak ruski general...
 
Chlopie, idz strzel baranka w sciane...
nie wszyscy musza byc w UFC jak Ty :))) ... masz tych oznak na tym swoim profilu jak ruski general...

Nie o to chodzi brzeszczocie, chodzi o to, że forum ci się nie podoba, userami gardzisz, nikt cię tutaj poza tym nie chce, a ty dalej próbujesz "zaszczycać" nas swoją obecnością i intelektualnymi wypierdami z anusa.
 
Na szczescie jest tutaj pare wyluzowanych ludzi, ktorzy rozumieja ze jak ktos sie bije po ryju to mozna jesc kotleta i pic browara i nie trzeba byc fanatycznym zjebem ktory w internecie zabija wszystkich co mysla inaczej...
 
@maras i @halibut moze wypijcie sobie jakas herbatke na uspokojenie. Piszecie ze @alexgrady73 obraza innych ale to nie do konca tak wyglada.. napisal prawde o ,,miszczyni" i padl ofiara atakow jej wielkich koniobijcow .. znaczy sie obroncow
Taka jest prawda ze nic tu zlego nie mozna napisac o JJ bo odrazu sie wszyscy burza.
@alexgrady73 :beer:
 
gdzie dorwales ten awatar z Jokerem?
Google images. Nie pamiętam co dokładnie wpisywałem, ale nigdy nie daje czegoś co mi od razu wypluje "gugiel" tylko szperam w dalszych wyszukaniach, czy dodaje jakieś frazy, można wtedy znaleźć jakieś perełki. Prawda, że ładny? :happy dance:
 
@maras i @halibut moze wypijcie sobie jakas herbatke na uspokojenie. Piszecie ze @alexgrady73 obraza innych ale to nie do konca tak wyglada.. napisal prawde o ,,miszczyni" i padl ofiara atakow jej wielkich koniobijcow .. znaczy sie obroncow
Taka jest prawda ze nic tu zlego nie mozna napisac o JJ bo odrazu sie wszyscy burza.
@alexgrady73 :beer:


Juz Ci tlumaczylem ze mozna pisac zle i nikt tego nie krytykuje . A za co Ciebie krytykuje to wiesz.

Pierdolisz i klamiesz. Piszesz ze czepiam sie wszystkich krytykantow podczas gdy wiesz ze czepiam sie wlasciwie tylko ciebie. To jak pierdolenie i klamanie ze krytykujacych Asie nazywam januszam podczas gdy wiesz ze to nie prawda bo nazywam tak tylko Ciebie. Chyba ze Ty jestes "wszystkimi". Robisz z siebie ciemiezona pizde w dodatku klamiac. Wiec Twoj argument i oskarzenie - obalone. A do koniobijstwa sam sie przyznajesz codziennie.
 
Juz Ci tlumaczylem ze mozna pisac zle i nikt tego nie krytykuje . A za co Ciebie krytykuje to wiesz.

Pierdolisz i klamiesz. Piszesz ze czepiam sie wszystkich krytykantow podczas gdy wiesz ze czepiam sie wlasciwie tylko ciebie. To jak pierdolenie i klamanie ze krytykujacych Asie nazywam januszam podczas gdy wiesz ze to nie prawda bo nazywam tak tylko Ciebie. Chyba ze Ty jestes "wszystkimi". Robisz z siebie ciemiezona pizde w dodatku klamiac. Wiec Twoj argument i oskarzenie - obalone. A do koniobijstwa sam sie przyznajesz codziennie.
haha srasz sie do Alexa ale piszesz ze tylko do mnie masz wąty ;)
I kto tu klamie ?! Za duzo ogladasz Aski i sluchasz tych jej ,,inteligentnych" wypowiedzi a pozniej to przelewasz na forum przez co twoj poziom logiki to jakas dziecinna beka.
:igła::beczka:
 
haha srasz sie do Alexa ale piszesz ze tylko do mnie masz wąty ;)
I kto tu klamie ?! Za duzo ogladasz Aski i sluchasz tych jej ,,inteligentnych" wypowiedzi a pozniej to przelewasz na forum przez co twoj poziom logiki to jakas dziecinna beka.



Alex...no tak. Dwie osoby z czego jednej chyba nigdy nie obrazilem. Tylko wyrazilem z czym sie nie zgadzam(swoja droga jesli to dla ciebie przypierdalanie to...ty przypierdalasz sie do kazdego fana asi wiec jestes hejterem koniobijca bo sie z nikim nie zgadzasz i nie pozwalasz miec swojego zdania. Sam swoimi argumentami siebie obalasz. Ale udowodniles ze twoj umysl tego nie zrozumie...). A nawet gdyby...tak, dwie osoby. Masz racje. Przypierdalam sie do wszystkich krytykantow asi i nie pozwalam miec swojego zdania. Wiec jest tylko dwoch jej hejterow?

Ty naprawde tak na serio? Napisz na priv. Prawde. Bo nie wierze ze cos tak glupiego moze publicznie istniec i tego nie zauwazac...
 
ja się nie masturbuję :fjedzia: po prostu lubię jak taki pyskacz jak ona dostaje za swoje.

Zdajesz sobie sprawę, że Jędrzejczyk przejmuje pałeczkę po Conorze? Nawet na sharedogu są momentami po 4 tematy na pierwszej stronie z podobną popularnością jak o rudym, tutaj przejęła już od pewnego momentu schedę a nawet ostatnio przebiła Kawula.
Nawet mistrz jakiejś pobocznej organizacji mma stwierdził, że wypromuje się na twitterze atakując Jędrzejczyk a potem zapytał o walkę z GSP.
Co nie powie teraz Jędrzejczyk, a nie musi się specjalnie starać, to będzie pierdyliard komentów.
Okej rozumiem hejty itd. ale niewielu znanych zawodników było grzecznisami.
Duran przekroczył wszelkie granice w trashtalkowaniu SRL, atakując jego rodzinę itd. te całe kozaczenie dzisiejszych gwiazd jest dziecinna igraszką w porównaniu do tego co on odwalał. Floyd na hejterach oparł całą swoja karierę. To zawsze działało.
Zamiast skupić się na tym, że JJ chujowo wypadła w oktagonie (gorzej chyba już nie mogła fizycznie, taktycznie itp.), fani wolą skupiać się na meandrach psychiki, sfabrykowanej dramaturgii, sprawiedliwości dziejowej itd. Jak miałbym stawiać zawodniczce zarzuty to bym zapytał czemu tak chujowo przygotowała się do tej walki, a jeśli miała jakieś problemy, o których nie wiemy, czemu tak natrętnie sprzedawała tę walkę. Ale okej skupmy się na charakterze zawodniczki, który jest znany od lat.
 
Back
Top