Atak trenera :)

Wszedłem, zobaczyłem temat "Atak trenera" i pomyślałem, że to mógłby być naprawdę świetny tytuł filmu.
 
Trener znów atakuje (wpis z FB PLMMA):
"Juras i mmarocks.pl chcą zepsuc imię PLMMA( pracują dla KSW ale już nie długo bo UFC ich zmiecie) teraz kiedy nawiązaliśmy współpracę z UFC oskarżając nas o niepłacenie
ludzią którzy dla PLMMA pracują.
Tak PLMMA nie płaci regularnie i zalega z wypłatami zawsze jest tak po wakacjach i po nowym roku takie sytuacje zdarzały się już kilka razy. PLMMA będzie płacić i będziemy robic Gale wbrew takim ludziom jak Juras i dziennikarze mmarocks.pl
którzy sa na smyczy KSW.
Mamy podpisane umowy na cztery Gale do przodu i umowy które gwarantują nam pieniądze. Drodzy dziennikarze opłacani przez KSW zajmijcie się wypłatami zawodników w KSW bo Juras pisze ze my słabo płacimy ale wypłaty w KSW są tajne.
KSW opłaca Jurasa i MMArocks.pl obrzydzają PLMMA i UFC
Bo grunt się im pali pod nogami .
Przeciętny zawodnik nie ma szans na KSW wiec PLMMA daje mu tą szansę
Wybitny zawodnik marnuje się w KSW wiec idzie do UFC (przykład Jan Błachowicz.
Juras mówi że rozpiska UFC jest słaba bo bieże kase od KSW mmarocks.pl chce zrobić artykuł ośmieszający i obrzydzajcy PLMMA bo PLMMA wyrzuciło ich z patronatu i nie płaci im żadnej kasy wiec trzeba zniszczyć PLMMA .
Zapewniam wszystkich że do końca marca wszystkie zaległości
będą zapłacone.
DzIałanie Jurasa i MMArocks.pl jest na zlecenie KSW żeby zniszczyć konkurencje
Ja organizowałem Gale przed KSW i będę organizował jak KSW już nie będzie bo UFC przejmie ich rynek
KSW chce walczyc z UFC to tak jak kopac się z koniem.
MMAarocks nie zostało partnerem UFC bo UFC wie że oni pracują dla KSW.
JURAS i MMArocks.pl pilnują tylko swojej kieszeni a nie zależy im na rozwoju Polskiego MMA dlatego krytykują UFC za zła rozpiskę bo UFC im nie płaci i nie będzie płacić bo nie potrzebuje pseudofachowców.
M.Okninski"
Nie wiem jak to skomentować ale Miras żyje w absolutnie innym świecie z jednorożcami i innymi stworkami jeśli wierzy że UFC zmiecie KSW z Polskiego rynku a "mmarocks.pl chce zrobić artykuł ośmieszający i obrzydzajcy PLMMA bo PLMMA wyrzuciło ich z patronatu i nie płaci im żadnej kasy wiec trzeba zniszczyć PLMMA . "
 
Jak już o Kamilach mowa to raczej przytoczyłbym drugiego Kamila .....Bajzelaka
 
Ja też popieram koksiarzy :)
PS. nie jestem fanem wielkim KSW ani redaktorem he he
PS2. @mahonek jest psychofanem KSW i nie popiera koksiarzy ....
PS3 Mirek i tak Cię bardzo lubie Pozdrawiam TYTUS
 
ehh..
niedojebanie-mozgowe-tak-jak-myslalem.jpg
 
Lubie UFC, Bellatora, MMArocks , Mikra i KOKSIARZY
Średnio KSW PLMMA
Nie lubię Oplotu, Pudziana i wszelkiej patologiiii
Czy zabijam MMA ?
Czy niszczę MMA ?
 
Z mądrości PLMMA:

MMArocks i Juras modlą się żeby UFC się nie udało bo wtedy KSW zostanie na rynku a jak się uda to kto będzie płacił Jurasowi
i mmarocks.pl na pewno nie PLMMA i UFC
 
Trener znów atakuje (wpis z FB PLMMA):
KSW opłaca Jurasa i MMArocks.pl obrzydzają PLMMA i UFC
. "

W końcu trener jebnął coś za co możemy go podać do sądu.

Btw, UFC współpracuje z MMARocks żeby nie było
 
Back
Top