Atak trenera :)

Czasem mam wrażenie, że trenerowi Mirkowi po pamiętnym "ataku" na Almmie powinno się zabronić kontaktu z drugim człowiekiem na mniej niż 50 metrów. Z komputerem też.
 
Najbardziej śmieszy mnie to, że nikt nie widzi, że jak trzeba to i KSW się dostaje od nas. Były też kokosy dla tej organizacji. Dodatkowo, nie zauważa się, że chwalimy też PLMMA za to, co bylo dobre. Tak chyba już zostanie i raz na miesiąc będziemy największymy wrogami trenera.
 
Trener swoją drogą ale bardziej przerażają mnie osoby zapatrzone w niego i powielające jego słowa. Jeszcze gorzej jak robią to umyślnie
 
Najbardziej śmieszy mnie to, że nikt nie widzi, że jak trzeba to i KSW się dostaje od nas. Były też kokosy dla tej organizacji. Dodatkowo, nie zauważa się, że chwalimy też PLMMA za to, co bylo dobre. Tak chyba już zostanie i raz na miesiąc będziemy największymy wrogami trenera.

Pisałem to już kiedyś na czacie, to idzie niebezpiecznie w tę stronę (czyt. klasyczna schizofrenia), jeszcze to dzisiejsze "to zmyłka, żeby donosić do KSW"... Albo to po prostu głupota i naprawdę myśli, że robi sobie tym jakąś dodatkową promocję, ale bardziej wygląda to na poważne zaburzenia : (

Albo robi sobie jaja i za kilkanaście lat wyda biografię, w której okaże się że był po prostu największym trollem polskiego mma : )
 
Last edited:
czy w M1, ONE FC i Cage Warriors są badania antydopingowe?
Nope, nope and nope.
Mirek ma kurwa jeden problem - robi zajebistą rzecz z tymi galami dla chłopaków którzy chcą się spróbować zawodowo ale... Odstrasza publikę, w którą powinien celować. Bo to my, fani, powinniśmy przychodzić na te gale. Byłem na 3 PLMMA, w tym jedna Warmia Heroes, i widzę, że fajnie że jest, ale poziom techniczny i organizacyjny pozostaje DALEKO w tyle(nie liczę w sumie Warmi, bo to oddzielna inicjatywa Derlacza i Bońskowskiego), od każdej innej, zawodowej gali. I jeszcze taki facet ma czelność się nas czepiać.
 
@krolik trochę wyjaśnię mój punkt rozumowania - czytam Rocksów, oglądam gale KSW, jeździłem kiedyś nawet. Uważam że KSW i MMAROCKS odwalają kawał dobrej roboty przy promocji tego sportu. Jeśli siedzę i udzielam się tutaj, to traktuje pocisk trenera jako pocisk na siebie i innych fanów sportu.
(Wiem trochę chaotyczne tłumaczenie)
 
Może ktoś wkleić tutaj wszystkie posty Mirka i odpowiedzi ludzi z faceboka plmma? niestety nie posiadam konta i nie widzę co na to ludzi, a jestem ciekawy;]
 
Ja do Mirka mam parę żali ale domyślam się czemu teraz tak napisał. On widzi Mmarocks przez pryzmat @Venoma i kręci sobie filmy o spiskach nawet gdy ich niema. Zrobił ustawkę wzorem innych organizacji. Ale popełnił jeden błąd zamiast jak "doświadczeni mistrzowie" wyreżyserować "walkę" na decyzje to ustawił poddanie , które miał wykonać gość nie mający o tym zielonego pojęcia. Miro pokazał mu pewnie parę razy jak mają to zrobić ale w realu wyszło to słabo . Teraz został publicznie napiętnowany i widzi spisek .... inni mogą a ja nie ....?!
 
PLMMA jest przydatne dla rozwoju mma
Mlodzi maja gdzie powalczyć
Trener to dziwak i ekscentryk
 
Czy serio aż tyle osób jest tak "zapatrzone" w trenera, że lajkują te wszystkie bzdury? Spoko, ale patrząc obiektywnie, nawet gdybym nie był userem Cohones, to widziałbym, ze trener Mirek gada głupoty.

A może zamiast treningów, wszyscy siadają na matach z lapkami i trener mówi klubowiczom, które posty mają lajkować, a które jak komentować? :)
 
Mirek się obudził:
"z jednej strony chwalą jako trenera z drugiej krytykują PLMMA"
A jak można nie krytykować gali, z której średnio ze wstępnej rozpiski wypada połowa zawodników. Zawodnicy często o tym że walczą dowiadują się z internetu itd.
W ostatniej szczęce bardzo trafnie ktoś powiadział coś w stylu: PLMMA jest potrzebne Polskiemu MMA ale Mirkowi jest potrzebna osoba, która pomoże mu przy organizowania gal i układaniu rozpisek.
Jak dla mnie Warmia Heroes jest idealnym przykładem Profesjonalnie zorganizowanej gali i chciałbym aby każda gala PLMMA była co najmniej taka jak te dwie zorganizowane w Olsztynie.
 
pytanie tylko po co? trener sie tylko bardziej nakreca, a pogladow nie zmieni
nie przepada za rocksami? ok, olac to, po co sie tak wszyscy spinacie?
 
Back
Top