Atak trenera :)

Trener znów atakuje (wpis z FB PLMMA):
"Juras i mmarocks.pl chcą zepsuc imię PLMMA( pracują dla KSW ale już nie długo bo UFC ich zmiecie) teraz kiedy nawiązaliśmy współpracę z UFC oskarżając nas o niepłacenie
ludzią którzy dla PLMMA pracują.
Tak PLMMA nie płaci regularnie i zalega z wypłatami zawsze jest tak po wakacjach i po nowym roku takie sytuacje zdarzały się już kilka razy. PLMMA będzie płacić i będziemy robic Gale wbrew takim ludziom jak Juras i dziennikarze mmarocks.pl
którzy sa na smyczy KSW.
Mamy podpisane umowy na cztery Gale do przodu i umowy które gwarantują nam pieniądze. Drodzy dziennikarze opłacani przez KSW zajmijcie się wypłatami zawodników w KSW bo Juras pisze ze my słabo płacimy ale wypłaty w KSW są tajne.
KSW opłaca Jurasa i MMArocks.pl obrzydzają PLMMA i UFC
Bo grunt się im pali pod nogami .
Przeciętny zawodnik nie ma szans na KSW wiec PLMMA daje mu tą szansę
Wybitny zawodnik marnuje się w KSW wiec idzie do UFC (przykład Jan Błachowicz.
Juras mówi że rozpiska UFC jest słaba bo bieże kase od KSW mmarocks.pl chce zrobić artykuł ośmieszający i obrzydzajcy PLMMA bo PLMMA wyrzuciło ich z patronatu i nie płaci im żadnej kasy wiec trzeba zniszczyć PLMMA .
Zapewniam wszystkich że do końca marca wszystkie zaległości
będą zapłacone.
DzIałanie Jurasa i MMArocks.pl jest na zlecenie KSW żeby zniszczyć konkurencje
Ja organizowałem Gale przed KSW i będę organizował jak KSW już nie będzie bo UFC przejmie ich rynek
KSW chce walczyc z UFC to tak jak kopac się z koniem.
MMAarocks nie zostało partnerem UFC bo UFC wie że oni pracują dla KSW.
JURAS i MMArocks.pl pilnują tylko swojej kieszeni a nie zależy im na rozwoju Polskiego MMA dlatego krytykują UFC za zła rozpiskę bo UFC im nie płaci i nie będzie płacić bo nie potrzebuje pseudofachowców.
M.Okninski"
Nie wiem jak to skomentować ale Miras żyje w absolutnie innym świecie z jednorożcami i innymi stworkami jeśli wierzy że UFC zmiecie KSW z Polskiego rynku a "mmarocks.pl chce zrobić artykuł ośmieszający i obrzydzajcy PLMMA bo PLMMA wyrzuciło ich z patronatu i nie płaci im żadnej kasy wiec trzeba zniszczyć PLMMA . "
Ale chaos w glowie Miroslawa. Z Horwichem mogli by przegadac cala noc.
 
Nie całą, Horwich musi co jakiś czas zanurkować na dno rzeki żeby pooddychać. A Mirek, sądząc po wpisach, nie marnuje czasu na wdech.
To by sie zgadzało, mózg niedotleniony i są efekty.
 
ja szanuje obydwu Panow, co nie zmienia faktu ze obydwoje bladza w czasoprzestrzeni i maja podobny rozpierdol w glowach ;)

Dobrze wiedzieć. Tekst był rzucony tak żartobliwie. Geniusz od szaleństwa dzieli ponoć cienka granica i widać, że obaj wylądowali po dwóch różnych stronach.
 
Dziwi mnie jedno, że nikt Mirasowi nie powie wprost że pierdoli jak potłuczony. Przecież opłaca Mroza i tego drugiego ze sporty-walki.org, dlaczego żaden z nich przy okazji wywiadów czy gal mu nie powie "miras, zbastuj troche". Rozumiem że takie wywiady gdzie jest jechanie na konkurencje dają oglądalność no ale...
 
Dziwi mnie jedno, że nikt Mirasowi nie powie wprost że pierdoli jak potłuczony. Przecież opłaca Mroza i tego drugiego ze sporty-walki.org, dlaczego żaden z nich przy okazji wywiadów czy gal mu nie powie "miras, zbastuj troche". Rozumiem że takie wywiady gdzie jest jechanie na konkurencje dają oglądalność no ale...


Opłaca Mroza ale zalega pół roku...

Naprawdę myślisz ze taki tytan PR'u płaci dziennikarzom?
 
Gdzie byłeś przez ostatni rok że tego nie wiesz? Przecież ta dyskusja jest już tak stara żę była na forum z kilka razy.
Słyszałem o tym ale traktowałem to raczej w formie żartu i nie wyobrażam sobie jak takie coś ma prawo funkcjonować.
 
Tylko mnie ciekawi mnie jak wygląda współpraca na linii PLMMA-UFC ?
Zdecydowanie nie tylko :wink:. Zwlaszcza, ze ciezko mi ja sobie wyobrazic, przynajmniej przy takim pojmowaniu znaczenia slowa wspolpraca jakie jest mi bliskie.
 
Wojek o tym mówił w SSS że Miras zwraca Wojtkowi za paliwo a hotele mają pewnie za damkę nie ma opcji innej.
 
Kolejny popis trenera na fb...
 

Attachments

  • trener.jpg
    trener.jpg
    66.2 KB · Views: 176
Miras One and only. Miras jak zwykle "stonowana" opinia :) Za to go kochamy. Dobry wariat :)


PS: Protestuje przeciwko usunieciu tematu o Trenerze z dzialu FanCluby !!! Zamieszczajmy swoje protesty, niech nas uslysza !
 
Pomijając wszelkie afery i aferki.. pamiętam jak dooobrych kilka lat temu Mirek zabraniał przychodzić na treningi w ubraniach Manto. Na nieistniejącym już forum klubowym też potrafił przypominać, że zawodnicy Okniński MMA nie chodzą w ciuchach Manto. Ajj.. :smile:
 
Back
Top