Analiza kursów LV BET - UFC 218: Holloway vs. Aldo 2

2 kupony za pare talarków a 3 asy w rękawie za wiekszy szmal.. pokaze jak wejdzie hihi :)) :boss:
1.jpg
 
to dziwne że grasz over 1.5 rundy skoro myślisz że Reem dostanie baty

bo jesli ma wytrzymać 7.5 minuty z mandingo to jest w takiej sytuacji faworytem i bierze to na punkty
jak pisałem za drobniaki pare kuponów wiec eksperymentuje ? xd mysle ze 2 zakonczy sie walka
nie musi trwac 7,5 minuty wystrczy ze wyjda do 2 rundy i over 1,5 wchodzi moze pasc w 1 sekundzie 2 rundy
 
ibsavG


Z tych wszystkich chyba najbardziej niepewny jestem Pettisa, czuję powrót, startego dobre Aldo, a Bambus zostanie skarcony za zbyt wielką pewność siebie, może i do tej pory imponował, ale z kim on tak naprawdę do tej pory walczył? :rutekajak:moja propozycja, będzie ciężko ale, No Risk No Fun :baldwinwhiskey:
 
ibsavG


Z tych wszystkich chyba najbardziej niepewny jestem Pettisa, czuję powrót, startego dobre Aldo, a Bambus zostanie skarcony za zbyt wielką pewność siebie, może i do tej pory imponował, ale z kim on tak naprawdę do tej pory walczył? :rutekajak:moja propozycja, będzie ciężko ale, No Risk No Fun :baldwinwhiskey:


Coś mi zdjęcie z buka nie pykło :boystop:
201712021_qxnnsnq.jpg

a>
 
Last edited:
Waterson takim underdogiem z malutką Torres?
Ja tego nie rozumiem, Michelle to weźmie, kurs bajka.
Michelle sama nie jestes jakas duza, poza tym Torres bila sie juz z wiekszymi od siebie i Michelle (Rawlings,Rose i nawet ta Juliana Lima)
 
Michelle sama nie jestes jakas duza, poza tym Torres bila sie juz z wiekszymi od siebie i Michelle (Rawlings,Rose i nawet ta Juliana Lima)

Oczywiście, że nie jest. Natomiast czytając typujących Torres, zastanawiam się gdzie widzą tak ogromną jej przewagę, w parterze przewagi nie widzę, w stójce też niekoniecznie, do tego zasięg i doświadczenie po stronie MW. Chyba po przegranej z Namajunas część osób myśli, że to druga PvZ, zobaczymy po walce :)
 
a jednak po głębszej analizie daje Reema. Kurs zajebisty nie można tego odpuścić. Jak będzie trzymał skutecznie na dystans to wygra.

Overeem + Cejudo

Gaethje + Oliveira Ch. + Torres
 
I jak panowie przed galą? Co wg Was pewne, a co niesie za sobą ryzyko? Odblokowało się troszkę kaski z siatkówki, to może co by zagrał? :)

Cejudo czy Razak? A może Alex Oliveira?
 
I jak panowie przed galą? Co wg Was pewne, a co niesie za sobą ryzyko? Odblokowało się troszkę kaski z siatkówki, to może co by zagrał? :)

Cejudo czy Razak? A może Alex Oliveira?

Zdecydowanie Razak i Oliveira, nawet Oliveira bardziej. On może to przegrać chyba jedynie jak się wpierdoli w poddanie. Cejudo odradzam. Sam zagrałem Pettisa i mocno na niego liczę bo mam go na kuponie z trafionymi już Sicilią i Lovato. Młody jest na fali i choć łatwo nie będzie to mocno w niego wierzę.
Skoro już zacząłem to wrzucę tu jeszcze kilka ważniejszych kuponów z szerokiej talii jaką zagrałem:

Kimball solo za 100
Klose solo za 150
Rozpis 4/7: Reem, Alvarez, Aldo, Casey, Kimball, Klose, Crowder za 50

Cloud tu się pochwalił singlami na Reema, Alvareza i Aldo. Sam jak widać też puściłem, ale na single wydygałem. Alvarez za niski kurs choć faktycznie wydaje się z tej trójki najpewniejszy. Aldo i Reema zagrałem tylko ze względu na kursy, bo faworyzuję Maxa i Francisa, ale nie aż tak mocno. Trochę ich pogięło z mnożnikiem w okolicach 3 na takie nazwiska jak Aldo i Overeem. To zbyt uznane marki by nie spróbować. Kto się nie skusił ten szalony albo do bólu rozsądny.
 
Podoba mi się ! Jedynie Teymura bym nie był taki pewny. Mnóstwo ludzi go obstawi a Drakkar w ostatniej walce zrobił upset pokonując Diakesiego

Diakiese zawalczył słabo. Poza tym Drakkar wygrał z nim splitem. Teymur miał natomiast dużo trudniejszą imho przeprawę z Vanattą. I tutaj pokazał tak naprawdę swoją klasę. Warunki fizyczne również na korzyść Teymura.
 
bety luca fury jesli dobrze widze to cejudo i gejczi alvarez zakończy się przed czasem
 
Z tego co kojarzę Lando i Drakkar raczej nie walczą podobnie stylistycznie. Nie porównywałbym ich ot tak. Może ciężko faworyzować tu Drakkara, ale 2,75 to jak dla mnie spore value.
 
Natomiast czytając typujących Torres, zastanawiam się gdzie widzą tak ogromną jej przewagę

- lepsza kondycja
- aktywniejsza
- silniejsza
- lepsze zapasy

Będzie napierać przez 3 rundy i jeśli Waterson jej nie skontruje, to przegra przez decyzję.

Z mojej strony: Cejudo + Willis + Reyes

Nie rozumiem ludzi stawiających Pettisa. Jeśli wygra, to będzie największy upset na karcie. Wszystko jest po stronie olimpijczyka, w stojce zrobil zajebiscie wielki progres, a zapasami może wytrzeć młodym dechy. Wedlug mnie nie ma sensu szukać tam niespodzianki, jest dużo więcej lepszych opcji.
 
- lepsza kondycja
- aktywniejsza
- silniejsza
- lepsze zapasy

MW raczej nigdy nie miała braków kondycyjnych, nie wiem skąd wniosek, że Torres będzie tu miała jakąkolwiek przewagę.

Torres może i jest aktywniejsza ale niekoniecznie skuteczniejsza, dość często pruje w powietrze bez gardy, a styl robi walkę, tutaj moim zdaniem stójka (wysokie kopnięcia) i dystansowanie będzie działać na korzyść Waterson i wykluczy jeden z atutów Torres. Poza tym, nawet jeśli walka trafu do parteru, to Waterson z pleców potrafi coś zrobić, nie zdziwiło by mnie jakby nawet w ten sposób poddała Tecił, która grapplersko będzie odstawać. MW walcząc z Rose przegrała przez poddanie trochę pechowo, sytuację miała patową, musiała zaryzykować próbę podniesienia walki kosztem poddania, ciężko było zrobić coś innego. Nie twierdzę, że Michelle to wygra na pewno, natomiast dla mnie Torres nic jeszcze nie pokazała w swoich walkach co stawiało by ją jako tak znaczną faworytkę. Ja tu widzę Michelle by sub, nie wykluczam też, że decyzja też do ugrania.
 
@up

I ja sie zgadzam, że kurs jest przesadzony, ale pytales gdzie ludzie widzą jej przewagę to napisalem, gdzie będzie ja mieć. Generalnie uważam TT za faworytke, ale nie po 1.4-1.5. I nie sądzę, że kopnieciami będzie zapobiegać zapasom Tecii. TT powinna tu ugrać decyzję, jeśli MW wygra to raczej przed czasem jak skontruje jakąś akcję malutkiej.
 
  • Like
Reactions: Evo
Back
Top