Analiza kursów LV BET - UFC 218: Holloway vs. Aldo 2

Przede wszystkim, to nikt nie wie, jak Ngannou zareaguje na otrzymanie mocnego ciosu - a taki od Reema na pewno dostanie. Mocno wątpię, by technicznie Francis był lepszy od Alistaira, który powinien zmieniać pozycje, robić te dziwne kiwki, przyruchy, oblique kicki, może bawić się w zapasy. Według mnie walka jest bardzo bliska, choć na pierwszy rzut oka rozsądek wskazuje na Ngannou, bo prawdopodobnie wystarczy mu kilka ciosów, by zgasić Reemowi światło. Natomiast jestem zdania, że Miocic byłby dla Kameruńczyka łatwiejszym skalpem niż Overeem, z uwagi na szczękę w chmurach i nisko trzymane ręce.
 
Last edited:
Ode mnie na razie taka mała i jedyna taśma na faworytów: Alhassan, O'Malley, Oliveira, Torres. (58-->210). Nie jest to jakaś lokata, ale nic pewniejszego nie potrafię znaleźć.
W całej reszcie będę szukał dogów. Będzie dużo niespodzianek. Trzeba "tylko" trafić gdzie i dobrze stawki podobierać. Może wspólnie jakoś to ogarniemy. Myślimy Panowie, nie ma qrwa spania, bo izi muni leżą na wyciągnięcie ręki.
 
Dla mnie to on ubije Reema i Miocica, ale to tylko moje zdanie :wink:
Miocica XDDD

z Ngannou sie robi jakiegos predatora, przypomne, ze on przegral runde z Hendriqe Oliveira, a jego trofea to Hamilton czy Mihaliovic , no i pokonal go Cisee, ktorego skonczyl Wieczorek XDDD
Overeem to inny rodzaj zawodnika, technicznie jest najlepszym zawodnikiem na swiecie w tej wadze, tylko ta jego szczeka to wielka loteria
zobaczymy, ale stawiam na Aliego

hajp w 90% przypadkow sie nie sprawdza i sa oni szybko weryfikowani
 
Miocica XDDD

z Ngannou sie robi jakiegos predatora, przypomne, ze on przegral runde z Hendriqe Oliveira, a jego trofea to Hamilton czy Mihaliovic , no i pokonal go Cisee, ktorego skonczyl Wieczorek XDDD
Overeem to inny rodzaj zawodnika, technicznie jest najlepszym zawodnikiem na swiecie w tej wadze, tylko ta jego szczeka to wielka loteria
zobaczymy, ale stawiam na Aliego

hajp w 90% przypadkow sie nie sprawdza i sa oni szybko weryfikowani

Różnica jest tak, że predator dopiero się rozwija jako zawodnik, łapie ten szlif. Z walki na walkę jest coraz lepszy. Dokłada nowe techniki.
Wg mnie rozjedzie w najbliższym czasie całą dywizję. Gość jest nienaruszony, nieobity, petarda w łapie przyzwoite bardzo cardio i jebany jak na ciężką rusza się jak lew.
 
Różnica jest tak, że predator dopiero się rozwija jako zawodnik, łapie ten szlif. Z walki na walkę jest coraz lepszy. Dokłada nowe techniki.
Wg mnie rozjedzie w najbliższym czasie całą dywizję. Gość jest nienaruszony, nieobity, petarda w łapie przyzwoite bardzo cardio i jebany jak na ciężką rusza się jak lew.
to zawsze mozna tak gdybac, ze ktos sie rozwija itd, ale jak czegos nie zobaczysz to nie mozesz wyciagac takich wnioskow
poki co tylko z Blaydsem i Henrique dal dluzsza walke i wygladal juz nie tak zajebiscie
 
jak miałbym stawiać na Ngganou albo Gaethje po 1.50 to już wolę spasionego Willisa który powinien na luzie pojechać zapaśniczo z tym leszczykiem bez kondycji
 
jak miałbym stawiać na Ngganou albo Gaethje po 1.50 to już wolę spasionego Willisa który powinien na luzie pojechać zapaśniczo z tym leszczykiem bez kondycji
Justin Willis może spasiony ale dosc szybki jak na 120 kg,dodatkowo trenuje w AKA
 
Felder, A Oliveira, Teymur, Razak - co o tym myślicie? Którego raczej nie grać?
Alexa i Razaka sam gram ;) Feldera faworyzuje ale Charles wygladal dobrze w ostatniej walce i moze wygrac przez poddanie. Teymur jest sporym faworytem ale Drakkar wygral w ostatniej walce z Diakesie ! Nie skreslalbym go
 
serio myslisz, ze ktos to ogladal? juz wolalbym PLMMA ogladac niz tego TUFa
hehe :) to będziesz dziś miał szanse.
Ja oglądałem ale uwagę zwróciłem jedynie na dwie walki, które obstawiłem. I wydaje mi się, że powinno być według planu
 
hehe :) to będziesz dziś miał szanse.
Ja oglądałem ale uwagę zwróciłem jedynie na dwie walki, które obstawiłem. I wydaje mi się, że powinno być według planu
ja tylko jej kibicuje
Rachael-Ostovich-Berdon.png
 
Gaethje, Oliveira i Holloway jak dla mnie ogarną.

Największy "pewniak" gali to Cejudo i to zdecydowanie!

Co do Ngannou... cięzko powiedzieć. Kurs na Overeema jest mega kuszący bo techicznie jest rozpierdol u niego i może wygrac z każdym ale jakoś ciągle nie mogę wyrzucić z myśli widoku jak napierający Ngannou trafia i usypia Overeema. Pojebana walka do obstawiania.

I powiedzcie mi dlaczego tak skreślacie Teymura w walce z Klose? Ja jestem fane, Teymura i wierzę w niego że zaliczy kolejną cenną wygraną :tongue:
 
Rzucone za drobne. TUF:
Ware
Soto
218:
Hamasi
Aldo (gwoli ścisłości liczę na to, że NIE wygra)
Overeem
 
po ważeniu się tylko utwierdziłem że mój pierwszy pick to Willis

przeciwnik mniejszy sporo , do tego fatalna kondycja i głowna broń zapasy które Willis ma lepsze
 
100 zł na Aldo
100 zł na Overeema
100 zł na Alvareza

Trzymajcie kciuki! (No chyba, że obstawiacie przeciwników, wtedy nie musicie :D)
 
Mój debel został pokrzyżowany przez niedoszły over 1.5 meerschaerta. 14 sekund nie mogli poczekać :P
 
100 zł na Aldo
100 zł na Overeema
100 zł na Alvareza

Trzymajcie kciuki! (No chyba, że obstawiacie przeciwników, wtedy nie musicie :D)
Ide w to samo...wiec obawiam sie, ze chuja z tego bedzie :płacz:
 
Wygramy to! Mniej płaczka Cormiera, więcej pewnego siebie Conora! :irish:
Teoretycznie kazdy z tych underdogow ma sporo wartosci
Aldo- prawie skonczyl Hollowaya w pierwszej rundzie, dodatkowo bil sie podobno z kontuzja przez co nie mogl kopac(podobno, ile w tym prawdy wie tylko Aldo)

Overeeem- absolutna czołówka światowa, mistrz swiata k1 bije sie z tak naprawde niesprawdzonym jeszcze Francisem.

Alvarez- Mega doswiadczony, z odpowiednim gameplanem ma szanse to ugrac. Justin pływa w prawie kazdej walce a Alvarez jest na tyle inteligentnym zawodnikiem ze nie przepusci takiej okazji gdy nadejdzie juz moment ( przypominam walke z RDA)
 
Back
Top