Analiza kursów LV BET - UFC 218: Holloway vs. Aldo 2

@Puczi rzadko obstawiam po 1.41
Nie boisz się ze Pettis to wygra? Jest na fali

Jasne, że tak, ale Cejudo mocno się rozwinął. W dwóch ostatnich walkach zaprezentował spory progres stójkowy i większą agresję. Myślę, że w razie przewagi Pettisa w stójce, Henry go bez większych problemów obali.
 
Pettis nie dość że musi sie martwić o zapasy to jeszcze o swoją gównianą szczęke, a Cejudo w tańcu się nie pierdoli i też ma czym przyłożyć
 
Bez tytułu.jpg

elo zipy ktos sie wypowie szanse jakies zawsze sa ale czy warto za wiekszy szmalec ?? :evil:
 
ja wole zaryzykowac na Soto niz na karakana Aldo... w sumie max tez karakan hehe mysle ze 55% - 45% wygrana maxa zobaczymy, w tym starciu raczej dam over + 1,5
 
W walce Herring vs Casey moim zdaniem minimalnie większe szanse na zwycięstwo ma Herring. Obie nie są rewelacyjne w stójce i obie stosują inne techniki w parterze. Natomiast Felicia w parterze stara się złapać pozycje i najczęściej wlesc za plecy i poddać. Same próby powinny przynieść jej trochę punktów. Z drugiej jednak strony Cortney nie oddaje pleców.
Jak piątek dobrze pójdzie to zagram Herrig
 
ja wole zaryzykowac na Soto niz na karakana Aldo... w sumie max tez karakan hehe mysle ze 55% - 45% wygrana maxa zobaczymy, w tym starciu raczej dam over + 1,5
Jak bardzo Aldo nie lubię to miał swoje przebłyski w pierwszych dwóch rundach. W pierwszej prawie ubil Maxa wiec jak dla mnie to lepszy zakład niż sotto który bije się z niepokonany 14-0 Johnsem
 
View attachment 8940
elo zipy ktos sie wypowie szanse jakies zawsze sa ale czy warto za wiekszy szmalec ?? :evil:

Torres z Waterson za mały szmalec nie powinno się grać a za większy ? najgorszy pick jaki można zrobić chyba z tej gali

Kamikaze Gaetjhe po 1.50 to też niepoważne grać za większe pieniądze moim zdaniem

Eddie to sprawdzony weteran , usadził Dos Anjosa to i tego wariata bez obrony może uwalić
 
Ogolnie granie Francisa i Justina za wieksze stawki jest niepowazne. Spore ryzyko w tych dwoch walkach
 
Ngganou wygląda strasznie i jest mocny ale z kim on był sprawdzony ? Z wrakiem Hamiltonem czy Arlovskim którego leje każdy ? Reem to mega trudny przecwnik , szczęka wiadomo jaka ale skill i doświadczenie także ogromne
 
ja wole zaryzykowac na Soto niz na karakana Aldo... w sumie max tez karakan hehe mysle ze 55% - 45% wygrana maxa zobaczymy, w tym starciu raczej dam over + 1,5
To nie graj Maxa, skoro tak to procentowo widzisz. Kursy tego nie odwzorowują.

U mnie póki co poszedł Aldo i Reem, ale jeszcze idzie specjalny dubel za drobne (dzięki @Biedroo155 za cynk) i Klose (myślałem, że będzie mniejszy kurs, dzięki @Aliibaba ).
 
Back
Top