Analiza kursów Betsafe - UFC 189: McGregor vs. Mendes

Kto wygra?

  • Chad Mendes

    Votes: 68 68.7%
  • Conor McGregor

    Votes: 31 31.3%

  • Total voters
    99
Ja również minus 150. Ale piękna walka. Kursy na Aldo wbiją się w sufit :D Przegrałem na Mendesie, ale mimo wszystko na Aldo po tym co zobaczyłem również postawię :D. Cieszę się, że Conor wygrał! Sport górą!
 
Jebany rudy farciarz. Zabrał mi około 2 tysięcy. Chad tak pięknie kontrolował walkę, że naprawdę tego szkoda.

Chyba już się nie będziemy kolegować:evil:

Ajjjj ten Stephens jakby zrobił wage to on bylby zagrany a nie Means ale i tak dzieki Ruthlesowi wyszedlem prawie na 0
 
Rory 1.63 - 10x bonusowych -----
Almeida + Bermudez 2.32 - 1x -----
Seery 2.04 - 1.7x -----
Garbrandt tko 1.75 - 1.3x -----
Mendes 2.15 (tak, pojebało mnie) -----

Almeida 1.49 - 10x +++++
Nelson 2.61 - 1x +++++
Howard 2.22 - 1x +++++
Brown 1.52 - 2x +++++
ME zakończy się w 2 rundzie 5.50 (tak, pojebało mnie #2) +++++

Bonus przejebany - trudno, chciałem zagrać over 3.5 rundy, ale mi zmniejszyli kurs do 1.40, to się obraziłem i postawiłem na Rorego :D
Także - 100 bonusowego, ale tego przed obróceniem nie wliczam do salda, ze środków własnych +82 zł:
Ciężkie luje w ostatnich rundach (pozdro Lawler i Stephens) sporo mnie kosztowały, ale kocham ten sport <3 Gratulacje @kiras
Gala na plus 82 zł.
@michi972 parówo mówiłem Ci 50 razy graj single, to teraz płacz.
@cypher no chyba przyznasz, że miałem rację ostrzegając was, że Rory słusznie jest faworytem? ;)
 
Rory 1.63 - 10x bonusowych -----
Almeida + Bermudez 2.32 - 1x -----
Seery 2.04 - 1.7x -----
Garbrandt tko 1.75 - 1.3x -----
Mendes 2.15 (tak, pojebało mnie) -----

Almeida 1.49 - 10x +++++
Nelson 2.61 - 1x +++++
Howard 2.22 - 1x +++++
Brown 1.52 - 2x +++++
ME zakończy się w 2 rundzie 5.50 (tak, pojebało mnie #2) +++++

Bonus przejebany - trudno, chciałem zagrać over 3.5 rundy, ale mi zmniejszyli kurs do 1.40, to się obraziłem i postawiłem na Rorego :D
Także - 100 bonusowego, ale tego przed obróceniem nie wliczam do salda, ze środków własnych +82 zł:
Ciężkie luje w ostatnich rundach (pozdro Lawler i Stephens) sporo mnie kosztowały, ale kocham ten sport <3 Gratulacje @kiras
Gala na plus 82 zł.
@michi972 parówo mówiłem Ci 50 razy graj single, to teraz płacz.
@cypher no chyba przyznasz, że miałem rację ostrzegając was, że Rory słusznie jest faworytem? ;)

Jak innym weszły taśmy a mi nie wchodzą ,kończę z tym nie jestem w stanie tego odrobić.
To już mój syndrom próbuję coś to jest skazane na klęskę
 
Jak innym weszły taśmy a mi nie wchodzą ,kończę z tym nie jestem w stanie tego odrobić.
To już mój syndrom próbuję coś to jest skazane na klęskę

Nie jest skazane na kleske na poprzedniej gali wygrales 120 zlociszy tak? Z underdogow podobaly Ci sie kursy na Nelsona,Lawlera i Mendesa i jesli rozbilbys to na 3 kupony po 40 zl wtedy wyszedlbys na lekki plus a tak...
 
Nie jest skazane na kleske na poprzedniej gali wygrales 120 zlociszy tak? Z underdogow podobaly Ci sie kursy na Nelsona, Lawlera i Mendesa i jesli rozbilbys to na 3 kupony po 40 zl wtedy wyszedlbys na lekki plus a tak...

Łącznie jestem około 200 na minusie.Nie odkuwam się ,nie mam gwarancji że się odkuję nawet powoli.
Jebany Mendes po ... bral walkę jak nie miał cardio mógł Edgarowi oddać kolejkę ,a Bermudez...
 
CJsG7zlUAAA2qtr.jpg


@michi972 mówiłem Ci GRAJ SINGLE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skoro nie potrafisz - bukmacherka nie jest dla Ciebie. Zrezygnuj, lub przynajmniej zrób sobie przerwę.
 
Łącznie jestem około 200 na minusie.Nie odkuwam się ,nie mam gwarancji że się odkuję nawet powoli

Pierwsze setki bolą najbardziej :lol: tak jak @PaweLisu999 napisal wyzej cierpliwy i kamien ugotuje :lol: ja gdzies dopiero po pol roku od zaczecia przygody z bukiem zaczalem wygrywac a tak regularnie to jeszcze pozniej a i tak wtopy nikogo nie omina :tease:
 
CJsG7zlUAAA2qtr.jpg


@michi972 mówiłem Ci GRAJ SINGLE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skoro nie potrafisz - bukmacherka nie jest dla Ciebie. Zrezygnuj, lub przynajmniej zrób sobie przerwę.
Staredown po czwartej rundzie nie zapowiadał wcale takiego zdjęcia :lol: propsuje takie zachowania ,dokładnie tak samo było po walce Bonesa z Alexem
Porozpierdalani obaj solidnie,to była świetna walka.Obrony Robbiego coraz lepsze.Ciekawie będzie z Hendricksem.
 
Staredown po czwartej rundzie nie zapowiadał wcale takiego zdjęcia :lol: propsuje takie zachowania ,dokładnie tak samo było po walce Bonesa z Alexem
Porozpierdalani obaj solidnie,to była świetna walka.Obrony Robbiego coraz lepsze.Ciekawie będzie z Hendricksem.
Też się mocno zdziwiłem, bo na twitterze było urwane zdjęcie i nie widziałem twarzy stojącej osoby - po powiększeniu zobaczyłem Robbiego i zrobiłem minę ":O"
Niestety, ale Robbie nie przekonał mnie do siebie. Wiem, że jest genialnym zawodnikiem, ale według mnie nie jest najlepszy - nie udało się Roremu (zabrakło wytrwania 4 minut...), ale uda się Hendricksowi. Oczywiście mam świadomość, że nos MacDonalda sam się nie połamał :wink:
 
Chyba już się nie będziemy kolegować:evil:

Ajjjj ten Stephens jakby zrobił wage to on bylby zagrany a nie Means ale i tak dzieki Ruthlesowi wyszedlem prawie na 0

Nie przesadzaj... Trudno się pogodzić z takim wynikiem, kiedy walka wyglądała jak wyglądała. I tyle w temacie. Do jutra mi przejdzie. Mam nadzieję, że nie czujesz się urażony.
 
Farciarz? Rozwiń...

No chyba nie powiesz, że Conor był dominującą stroną w tym pojedynku? Można było się spodziewać KO ze strony Conora, ale mocno przyfarcił, bo był w nie lada opałach zarówno w 1 jak i 2 rundzie. Mendes potwierdził, że jest świetnym zawodnikiem, który albo ma pecha, albo nie posiada mentalności zwycięzcy i nie nadaje się na mistrza. Poza tym chyba nie tylko ja mam wrażenie, że Chadowi pod koniec brakowało już tlenu. Gdyby przeszedł normalny okres przygotowawczy mogłoby to wyglądać jeszcze lepiej dla niego. Ale nie ma się co teraz tłumaczyć. On wziął tą walkę z pełnym ryzykiem, a my (jego wyborcy) graliśmy z pełnym ryzykiem. Było minęło. I tak nie mam osobiście powodów do narzekania, ale w pierwszej chwili ta porażka zabolała. Już snułem wizje co sobie kupię :D
 
Nie przesadzaj... Trudno się pogodzić z takim wynikiem, kiedy walka wyglądała jak wyglądała. I tyle w temacie. Do jutra mi przejdzie. Mam nadzieję, że nie czujesz się urażony.


Luzik haha przechodziłem przez to samo z Gonzaga-Cro-cop nie wiem ile w tym fartu a ile taktyki na wyczekanie no i dzis Conor ładnie popracował nad korpusem Chada to tez zabralo mu duzo tlenu
 
Back
Top