Analiza kursów Betsafe - UFC 189: McGregor vs. Mendes

Kto wygra?

  • Chad Mendes

    Votes: 68 68.7%
  • Conor McGregor

    Votes: 31 31.3%

  • Total voters
    99
Thatch trochę rośnie, po 1,7 na betsafe jest. Seery też po 2,01, a niedawno to on był minimalnym faworytem. Gra ktoś?
 
Skończy się szampanem :D fajnie, że napisałeś taką analizę to już nie muszę się rozpisywać Means to ogarnie wieczorem obejrzałem dwie jego ostatnie walki i to jak łączy agresje z cały czas chłodną głową myśleniem gdzie uderzyć i ogólnym niepodpalaniem się zrobiło na mnie spore wrażenie pozatym jest w gazie walczy często wie, że jest w formie i moim zdanie też to ogarnie

@michi972 tak parter dla Meansa dobrze kontrolował w parterze Sullivana nawet go poddał Brown coś tam kombinował z pleców przeciwko Hendricksowi ale nic z tego nie wyszło nie sądze, że wyjdzie z Meansem ale parteru w tej walce bym się zbyt wiele nie spodziewał :lol: ale jeśli już do niego dojdzie to widzę w nim Meansa rozbijającego łokciami Immortala

SimpleRectangularAllensbigearedbat.gif


Dodatkowo na ważeniu lepiej zaprezentował się Tim. Brown podszedł szybko na pewniaka liczać zze Means sie cofnie a wyszło zupełnie na odwrót to Matt się cofał bo Tim poszedł do przodu więc jakaś tam przewaga psychologiczna może być jeśli już przy aspekcie psychicznym jesteśmy to Brown jest po 2 porażkach z topem to z topem ale dalej porażkach a Means jest rozpędzony 4 zwycięstwami

Lol jednak się rozpisałem :crazy:
Means ,którywygrał SPLITEN z jakimś Marcio Alexandre w grudniu
Dana go odpychał
 
Means ,którywygrał SPLITEN z jakimś Marcio Alexandre w grudniu
Dana go odpychał

Ten split to ten sam rodzaj nieporozumienia jak split w pierwszej walce Lawlera z Rorym Means to na spokojnie ugral 29:28 lub 30:28
 
Jestem, dzień dobry wszystkim i dobry wieczór tym, którzy wcale spać nie poszli.
Dzięki Rades. Ja też widziałem ostatnie walki Meansa i mam nadzieję, że powtórzy dzisiaj wszystko co zobaczyłem.
Mam też nadzieję, że nie jadłem ostatniej dobrej kolacji w tym miesiącu. Wjechałem grubo w tą galę. Nawet grubiej niż powinienem. Pierwsze półrocze w bukmacherce mam bardzo kiepskie (zeszły rok był bardzo dobry) i jak się teraz nie odkuję to 2015 uznaję za stracony. Nie odegram już tego. Ale źle nie będzie - trzeba wierzyć.

Let's have a WAR! Tim, Gunnar, Ruthless & Chad - going for GLORY!!!
 
Widzę, że wszystkie kursy pospadały :D Means i Nelson po 2,3, Lawler i Mendes po 2,35.
Oby to był zwiastun wydarzeń.
 
Argh... Niedobrze. Jednak tego nie dźwignął. Zaczął całkiem nieźle. Cały stary Brown wyszedł. Zebrał kilka łokci, nawet się zachwiał 2 razy (na początku i pod koniec rundy) po czym odpowiedział tym samym. Różnica taka, że on to wykończył.
(Sorry za monolog, musiałem odreagować)
 
Argh... Niedobrze. Jednak tego nie dźwignął. Zaczął całkiem nieźle. Cały stary Brown wyszedł. Zebrał kilka łokci, nawet się zachwiał 2 razy (na początku i pod koniec rundy) po czym odpowiedział tym samym. Różnica taka, że on to wykończył.
(Sorry za monolog, musiałem odreagować)

Brown to jednak firma. Potrafi wyjść z każdych tarapatów, a było ciekawie na początku jak Means trafił.
 
było było gdyby nie ta gilotyna byłoby ciekawie lol jak Lawler nie wygra to przechodze na emeryture narazie bo Cody wyszedł na grzybobranie zamiast walke :crazy:
 
Dzięki Gunnar. Nie spodziewałem się, że tak szybko ogarniesz. Fajnie, zaoszczędziłem trochę nerwów. Stójka trenowana z rudym wrzaskunem zaprocentowała. Chyba podbiję na Ruthlessa...
 
Ale dzisiaj kolana latają. Jednak Stephens to ugrał - opłacało się go zagrać mimo wszelkich znaków na ziemi i niebie, które wskazywały Bermudeza. Najbardziej nie spodziewałem się, że zrobi to w 3 rundzie. Po 2 pierwszych nie dawałem mu żadnych szans ze względu na cardio. Gdyby Bermudez wytrzymał tą szarżę to Jeremy nie miałby w końcówce nic do powiedzenia. Rzucił wszystko co miał na tą akcję.
 
Ale dzisiaj kolana latają. Jednak Stephens to ugrał - opłacało się go zagrać mimo wszelkich znaków na ziemi i niebie, które wskazywały Bermudeza. Najbardziej nie spodziewałem się, że zrobi to w 3 rundzie. Po 2 pierwszych nie dawałem mu żadnych szans ze względu na cardio. Gdyby Bermudez wytrzymał tą szarżę to Jeremy nie miałby w końcówce nic do powiedzenia. Rzucił wszystko co miał na tą akcję.
Nic mi nie mów. Najpierw na żywo poszło na Picketa, którego nie zdąrzyłem zamknąć z zyskiem 200%, potem właśnie Bermudez mnie pogrążył. Poszło teraz na Lawlera, potem idzie na Mendesa. Z fartem.
 
Nic mi nie mów. Najpierw na żywo poszło na Picketa, którego nie zdąrzyłem zamknąć z zyskiem 200%, potem właśnie Bermudez mnie pogrążył. Poszło teraz na Lawlera, potem idzie na Mendesa. Z fartem.
Niech moc będzie z tobą,u mnie też wszystko w rękach Lawlera i Mendesa
 
Niech moc będzie z tobą,u mnie też wszystko w rękach Lawlera i Mendesa
Moc Robiego jest z Nami! :-)
Swoją drogą, kurs na Lawlera na żywo był już koło 4.
Poszło dosyć mocno na Mendesa. Bez wałka będzie izi win :)
 
Lawler to nie jest normalny zawodnik. Miał go ogarniętego w połowie 3 rundy po czym zaczął się cofać. Na przełomie 3-4 wydawało się, że Rory to skończy, a Ruthless jakby mową ciała wysyłał przekaz: "napierdalaj, przetrwam wszystko, a w 5r i tak Cię rozj..." Dziwna walka, ale wynik jest git i tylko to się liczy. Duży plus dla Rorego za wybór utworu na wejście. Miał też sporo pecha, bo nie był to typowy knockout, a raczej chwila bólu tuż po złamaniu nosa. Rory za jakieś 2 lata może być mistrzem na kilka dobrych lat. Musi tylko nie załamywać się psychicznie po 2 porażkach z Ruthlessem tylko dalej przeć do przodu. Do góry łeb! Dałeś dobrą walkę Rory.
 
Lawler to nie jest normalny zawodnik. Miał go ogarniętego w połowie 3 rundy po czym zaczął się cofać. Na przełomie 3-4 wydawało się, że Rory to skończy, a Ruthless jakby mową ciała wysyłał przekaz: "napierdalaj, przetrwam wszystko, a w 5r i tak Cię rozj..." Dziwna walka, ale wynik jest git i tylko to się liczy. Duży plus dla Rorego za wybór utworu na wejście. Miał też sporo pecha, bo nie był to typowy knockout, a raczej chwila bólu tuż po złamaniu nosa. Rory za jakieś 2 lata może być mistrzem na kilka dobrych lat. Musi tylko nie załamywać się psychicznie po 2 porażkach z Ruthlessem tylko dalej przeć do przodu. Do góry łeb! Dałeś dobrą walkę Rory.
Rozumiem, że to żart? On nie ma szans być drugim GSP. Jest solidny, ale nie ma błysku i jeśli byłby jakimś cudem kiedyś mistrzem(w co wątpię) to usadzi go ktoś szybciutko. Typ jest mega przehajpowany.
 
U mnie git :dance:
2e6bzw0.jpg

Na każdej walce serce mocno waliło ale na Ruthless vs Rory to już masakra. Rory był mega blisko ale bomby Lawlera swoje ważą i w kumulacji zrobiły robote. Dziwi mnie troche Macdonald ,że nie rzucił sie w furii na Robbiego bo na prawde miał go na widelcu. Lawler mega charakter i ogromny szacunek - do końca życia mój idol.
Hajsy z Janka i Johnsona odrobione.Ciesze sie bardzo.
 
Moc Robiego jest z Nami! :-)
Swoją drogą, kurs na Lawlera na żywo był już koło 4.
Poszło dosyć mocno na Mendesa. Bez wałka będzie izi win :)

Tutaj chyba nie może być wałka. Nie widzę opcji dla McGregora jeśli chodzi o decyzję, a tym bardziej poddanie. Jeśli Conor to przez KO/TKO.
If decision - Mendes only :D
I tego ostatniego się trzymajmy!
 
U mnie git :dance:
2e6bzw0.jpg

Na każdej walce serce mocno waliło ale na Ruthless vs Rory to już masakra. Rory był mega blisko ale bomby Lawlera swoje ważą i w kumulacji zrobiły robote. Dziwi mnie troche Macdonald ,że nie rzucił sie w furii na Robbiego bo na prawde miał go na widelcu. Lawler mega charakter i ogromny szacunek - do końca życia mój idol.
Hajsy z Janka i Johnsona odrobione.Ciesze sie bardzo.
Wow ślicznie!

Puczson Ty heretyku! Chyba jednak niewielu udało Ci się odwieść od stawiana na Ruthlessa! :lol:
 
Gratuluję wygranej, sam wtopiłem bonus, ale żalu jakiegoś nie mam. Nadal jednak uważam, że Lawler był mocno ryzykowny i żadną perełką nie był - po 3 rundach prowadził Rory.
Strasznie mi szkoda mimo wszystko MacDonalda, mam nadzieję, że się gość nie załamie po porażce.

CJr7rUKUYAAKuRs.jpg
 
Jebany rudy farciarz. Zabrał mi około 2 tysięcy. Chad tak pięknie kontrolował walkę, że naprawdę tego szkoda.
 
Last edited:
No to u mnie gala idealnie na 0zł, dobrze że tylko wcześniejszy zysk(30zł) zagrałem na Chada. Szkoda że Bermudez i Seery nie wygrali. Rudy w końcu się zachował normalnie po walce jak Chad do niego podszedł.
 
Back
Top