Absurdy poprawności politycznej.

Czyli, że 8% nadaje się jedynie do pastowania nam butów (i to mogłoby przerosnąć) bądź do bycia odźwiernymi tudzież podajcegłami.
Oczywiście bez bata by się nie obyło.

:fjedzia:
Myślę że to bardzo ostrożne dane.
 
Nie wiedziałem gdzie to wrzucić,. Wrzucam tutaj, bo Weszło już próbuje z niego zrobić wariata, czyli człowieka głoszącego absurdalne teksty.
 
Nie wiedziałem gdzie to wrzucić,. Wrzucam tutaj, bo Weszło już próbuje z niego zrobić wariata, czyli człowieka głoszącego absurdalne teksty.
Artykuł tęczowego Paczula
 

pobrane (1).jpeg


Sami to na siebie sprowadzili

:einsteinsmoke:
 
francuz albo niemiec umierając z flakami na wierzchu na linii Maginota albo podczas 2 wojny światowej walcząc o kraj. Ciekawe co by sobie pomyśleli jakby wiedzieli że każą im ginąc by kilka pustynnych małp albo czarnuchów miało tutaj raj za 100 lat

Europejczycy przelewali tutaj krew a wtedy murzyni ścinali sobie trzcinkę a teraz są lepiej trakowani niż swoi
:brianvomit:
 
Niezmiennie uważam Szczerbę za idiotę. Myślę, że nie jest rasistą, ale wypowiedź jest rasistowska, niezależnie od jego intencji.
aż mi się przypomniała ta riposta o ludziach z "dżungli" LEWAKA :waldeklaugh:

ale może ten człowiek naprawdę tak myśli i dlatego z dobroci serca kiedyś :
1707496071841.png


:roberteyeblinking:
 
GGEGbt_XsAADKnF.jpeg

mężczyźni mogą zajść w ciążę

Zaimki są dosłowną przemocą

Jakbyś skończył wartościowe studia, to byś wiedział czym jest dyskryminacja pozytywna

Komunizm nie został nigdy poprawnie wdrożony

90% kobiet w Polsce było molestowane

W krajach muzułmańskich kobiety mają wiecej praw niż w Polsce

W zwiazkach homoseksualnych rodzi się więcej dzieci niż w związkach hetero.

zrobiłom, kupiłom, zesrałom

Nie urodzę dziecka, bo nie chcę go skazywać na życie w świecie po katastrofie klimatycznej.

Kobiety nosząc maks. 12 kilogramowe przedmioty są w stanie w ciągu godziny przenieść więcej niż mężczyźni noszący przedmioty 30 kilogramowe

W Polsce nie powinno być elektrowni jądrowej bo wojna jest zła xD

Co z tego że imigranci nas zgwałcą, Polacy też gwałcą
"mężczyźni też mają okres""matcha latte ze spienionym mlekiem migdałowym""moje ciało, mój wybór"
Mam depresję klimatyczną

Gender pay gap to poważne zagrożenie dla demokracji w Europie
Lekarzom powinno odebrać się prawo decydowania o płci dziecka w momencie narodzi

Donald Tusk przybył by zbawić Polskę i nie jest niemieckim agentem

mój pies jest weganinem z wyboru
Jesteśmy bardziej inteligentniejsze od facecików

Ty incelu, faszolu
Kara więzienia za missgenderyzm
Jestem silnom niezależnom osobom

Jak mężczyzna na mnie spojrzy, to literalnie mnie gwałci.

Sexworking to jedyne zajęcie, które całkowicie uniezależnia kobiety finansowo od mężczyzn.

wUkraina walczy za nas
 
View attachment 91754
mężczyźni mogą zajść w ciążę

Zaimki są dosłowną przemocą

Jakbyś skończył wartościowe studia, to byś wiedział czym jest dyskryminacja pozytywna

Komunizm nie został nigdy poprawnie wdrożony

90% kobiet w Polsce było molestowane

W krajach muzułmańskich kobiety mają wiecej praw niż w Polsce

W zwiazkach homoseksualnych rodzi się więcej dzieci niż w związkach hetero.

zrobiłom, kupiłom, zesrałom

Nie urodzę dziecka, bo nie chcę go skazywać na życie w świecie po katastrofie klimatycznej.

Kobiety nosząc maks. 12 kilogramowe przedmioty są w stanie w ciągu godziny przenieść więcej niż mężczyźni noszący przedmioty 30 kilogramowe

W Polsce nie powinno być elektrowni jądrowej bo wojna jest zła xD

Co z tego że imigranci nas zgwałcą, Polacy też gwałcą
"mężczyźni też mają okres""matcha latte ze spienionym mlekiem migdałowym""moje ciało, mój wybór"
Mam depresję klimatyczną

Gender pay gap to poważne zagrożenie dla demokracji w Europie
Lekarzom powinno odebrać się prawo decydowania o płci dziecka w momencie narodzi

Donald Tusk przybył by zbawić Polskę i nie jest niemieckim agentem

mój pies jest weganinem z wyboru
Jesteśmy bardziej inteligentniejsze od facecików

Ty incelu, faszolu
Kara więzienia za missgenderyzm
Jestem silnom niezależnom osobom

Jak mężczyzna na mnie spojrzy, to literalnie mnie gwałci.

Sexworking to jedyne zajęcie, które całkowicie uniezależnia kobiety finansowo od mężczyzn.

wUkraina walczy za nas
To cytat z osoby karateckiej? Tak pytam bo mam go w ignore
 
View attachment 91754
mężczyźni mogą zajść w ciążę

Zaimki są dosłowną przemocą

Jakbyś skończył wartościowe studia, to byś wiedział czym jest dyskryminacja pozytywna

Komunizm nie został nigdy poprawnie wdrożony

90% kobiet w Polsce było molestowane

W krajach muzułmańskich kobiety mają wiecej praw niż w Polsce

W zwiazkach homoseksualnych rodzi się więcej dzieci niż w związkach hetero.

zrobiłom, kupiłom, zesrałom

Nie urodzę dziecka, bo nie chcę go skazywać na życie w świecie po katastrofie klimatycznej.

Kobiety nosząc maks. 12 kilogramowe przedmioty są w stanie w ciągu godziny przenieść więcej niż mężczyźni noszący przedmioty 30 kilogramowe

W Polsce nie powinno być elektrowni jądrowej bo wojna jest zła xD

Co z tego że imigranci nas zgwałcą, Polacy też gwałcą
"mężczyźni też mają okres""matcha latte ze spienionym mlekiem migdałowym""moje ciało, mój wybór"
Mam depresję klimatyczną

Gender pay gap to poważne zagrożenie dla demokracji w Europie
Lekarzom powinno odebrać się prawo decydowania o płci dziecka w momencie narodzi

Donald Tusk przybył by zbawić Polskę i nie jest niemieckim agentem

mój pies jest weganinem z wyboru
Jesteśmy bardziej inteligentniejsze od facecików

Ty incelu, faszolu
Kara więzienia za missgenderyzm
Jestem silnom niezależnom osobom

Jak mężczyzna na mnie spojrzy, to literalnie mnie gwałci.

Sexworking to jedyne zajęcie, które całkowicie uniezależnia kobiety finansowo od mężczyzn.

wUkraina walczy za nas
Dwie mają duże, rzucające się w oczy, wysunięte na pierwszy plan okulary, ta która nie musi ich nosić potrzebowała czegoś innego więc założyła duży, krowi kolczyk na uchu ale to nie wystarczyło więc postanowiła zagrać va bank i zafarbować włosy na intensywny niebieski...

edit:

kurwa, to jest chyba jakiś fioletowy :zakręcony:
 

Czyżby miało dojść do podobnej rzeczy co w filmach? Teraz będą określać, że tyle i tyle postaci ma być takich i takich niezważając na wijzę autora?
 

Czyżby miało dojść do podobnej rzeczy co w filmach? Teraz będą określać, że tyle i tyle postaci ma być takich i takich niezważając na wijzę autora?
Tak już się dzieje i w obecnych czasach muszę wciąż przymykać oko na jebane wynaturzenia w grach jeśli mówimy o jakichkolwiek grach fabularnych. Dobrą dupę to można zobaczyć już chyba tylko w niektórych japońskich produkcjach.
O ile wcześniej było to podane dość delikatnie to w tej chwili jebią szuflą do pieca aż się robi czerwony z gorąca. Przoduje w tym Sony a na naszym podwórku lewacki cdprojekt. Ja jestem stary i nic mi to nie robi ale młodzi są indoktrynowani na całej linii.
 
Back
Top