Absurdy poprawności politycznej.

Tvn promował Dagmarę Alfonske (i nie tylko zabierała procenty z wypłaty bo nie miała tylko wyroku za sutenerstwo) a teraz Polsat po tym jak dyrektor programowy Edward M. zmienił stacje.
Już nie mówię o tym, że ten człowiek byłby w stanie pedofila wypromować gdyby się w Excelu zgadzało, ale ciekawe jest co innego.
Serię artykułów zaczęły się pojawiać dopiero po tym jak Polsat przejął tą patuskę...
E milczace wcześniej feministki :waldeklaugh:::clintdis::
 
biały ciotowaty, zahukany poprawnością polityczną rząd lewicy w UK nawet się nie zająknie



GKvxVdAWQAAo5fn
 
Last edited:
prawdopodobnie zesrałem się ze śmiechu

Kij z tańcem. Może być policyjny zespół w koszykówce jak i w tańcu. Inna rzecz mnie nurtuje. Czy te grube tańcerki przeszły jakieś kwalifikacje sportowe? No nie są przesadnie usportowane...

Ja naprawdę dziwie się tym wszystkim feministkom że im mokro w gaciach na samą myśl o muslimach którzy akurat prawa kobiet mają w :gdzie:
 
Kij z tańcem. Może być policyjny zespół w koszykówce jak i w tańcu. Inna rzecz mnie nurtuje. Czy te grube tańcerki przeszły jakieś kwalifikacje sportowe? No nie są przesadnie usportowane...

Ja naprawdę dziwie się tym wszystkim feministkom że im mokro w gaciach na samą myśl o muslimach którzy akurat prawa kobiet mają w :gdzie:
wtłoczone poczucie białej winy i wstręt do własnej rasy, uważanie innych kultur za lepsze bo przecież nie ma nic gorszego niż biały mężczyzna i krzyż
 
W Holandii funcjonuje "podatek od psów", średnio 80 euro rocznie, w internecie podali widełki 60-150e. Około 60% gmin posiada ten podatek, na szczęście co roku coraz więcej gmin z tego rezygnuje.

Dla mnie to absurd, kurwa coroczny podatek od psa. :DC:
 
W Holandii funcjonuje "podatek od psów", średnio 80 euro rocznie, w internecie podali widełki 60-150e. Około 60% gmin posiada ten podatek, na szczęście co roku coraz więcej gmin z tego rezygnuje.

Dla mnie to absurd, kurwa coroczny podatek od psa. :DC:
W Polsce też jest podatek od posiadania psa. Około 160zł za jednego psa płace....
Pojebane...
 
To zależy od gminy. U mnie na szczęście nie ma tego obowiązku.
No ja mieszkam w spierdolonym Gdańsku więc u mnie wszystko wchodzi. Adamowicz był jaki był, ale bez kitu to co się dzieje teraz w samorządach to jest nie do opisania. Marsze LGBT, zamykają ulice elektryków (bo deweloperka wjeżdża tam), wywłaszczają działki na Brzeźnie, wały przy remontach są tak duże, że to jest niesamowite, że nikt nie poszedł siedzieć tam.
 
No ja mieszkam w spierdolonym Gdańsku więc u mnie wszystko wchodzi. Adamowicz był jaki był, ale bez kitu to co się dzieje teraz w samorządach to jest nie do opisania. Marsze LGBT, zamykają ulice elektryków (bo deweloperka wjeżdża tam), wywłaszczają działki na Brzeźnie, wały przy remontach są tak duże, że to jest niesamowite, że nikt nie poszedł siedzieć tam.
Grobelny za grosze park w samym centrum Poznania sprzedał Kulczykom i niespodziewanie plan zagospodarowania uległ zmianie i pozwolono w tym parku centrum handlowe wybudować i siedzieć nikt nie poszedł, to za co Ty byś chciał ludzi wsadzać?
 
No ja mieszkam w spierdolonym Gdańsku więc u mnie wszystko wchodzi. Adamowicz był jaki był, ale bez kitu to co się dzieje teraz w samorządach to jest nie do opisania. Marsze LGBT, zamykają ulice elektryków (bo deweloperka wjeżdża tam), wywłaszczają działki na Brzeźnie, wały przy remontach są tak duże, że to jest niesamowite, że nikt nie poszedł siedzieć tam.
Oj tak. Dulkiewicz to śmietnik. Nawet LPG wprowadziła do rady miasta (Marta Magott osoba prezesowska xD Tolerado). Uśmiechnięty Gdańsk.
 


chyba najgorsze co obie kultury sobą reprezentują

skrajność nigdy nie jest dobra. Jednak jak mam wybierać to wolę frywolność kobiet niż zaściankowy Islam. Szkoda że te frywolne kobiety myślą inaczej...
 
skrajność nigdy nie jest dobra. Jednak jak mam wybierać to wolę frywolność kobiet niż zaściankowy Islam. Szkoda że te frywolne kobiety myślą inaczej...
Oczywistka, tylko to zdjęcie to fejk, te białe kobiety mają w oryginale bikini.
Źle, ba nawet żałośnie to świadczy o tych frywolnych kobietach, że nie potrafią połączyć kolorowych islamistów z brakiem wolności.
 
Mam hasło na mury dla kobiet, może dotrze:

Jeśli nie patriarchat
to kalifat.

Czyli i tak i tak patriarchat, tylko najwyżej z przemocą. :matt:
 
Back
Top