Absurdy poprawności politycznej.

Zajebiste ale z tym ostatnim to przesadziłeś.
Miało być klikbejtowo, ale przede wszystkim nowocześnie. Współczesna polska rodzina jest taka zatęchła, trzeba wpuścić tam trochę świeżego powietrza. W sensie z teściową to lepiej przy otwartym oknie XD.
 
Zajebiste ale z tym ostatnim to przesadziłeś.
Ten rodzaj dziennikarstwa nie zna słowa przesada. Musisz tak przypieprzyć żeby na feministycznych forach padały serwery.

"Moja żona jest dentystką, rzuciłem pracę i inwestuję w siebie."
"Czy bimber jest zdrowszy? Ankieta wśród czytelników."
"Rozwijaj intelekt, dziś krzyżówka - alkohole świata."
"W zdrowym ciele zdrowy duch. Nie marnuj czasu, ćwicz podczas sprzątania - praktyczny poradnik dla pani domu".
"10 wymówek żeby nie iść do pracy"
 
To teraz rozumiem.

Moje propozycje do męskiego odpowiednika:
"Koleżanka nie chciała, ale to był mój najlepszy seks od paru lat,"
"Jak wymienić zmienić koło i dobrze się przy tym bawić".
"Jak bić żonę by nie było śladów".
"Dewalt czy Milwaukee?"
"Nie marnuj swoich okazji służbowych, oto krótki poradnik"

EDIT:
"Nie każda teściowa taka straszna - rozmawia z nami Mateusz"
Widać, że to tania prowokacja a nie kompetentne czasopismo. Przecież nawet baby wiedzą, że milwaukee
 
GEse_FBakAEz2Mm
 

To musi kiedyś pierdolnąć. Nie wiem czy za rok czy za dziesięć lat ale ludzie w końcu przejrzą na oczy, będą mieli dość tego pierdolenia o tysiącu płci, ekoterroryzmie który będzie wprowadzał coraz to więcej zakazów dla szaraków. Tylko gdy to nastąpi, obawiam się, że część społeczeństwa zradykalizuje się mocno w drugą stronę i zaczną się pogromy gorsze niż za hitlera. Tak jak w tym przysłowiu, że dobre czasy tworzą słabych ludzi, a złe czasy kształtują silnych. Obecnie nie mam wątpliwości na jakim etapie jesteśmy.
 
To musi kiedyś pierdolnąć. Nie wiem czy za rok czy za dziesięć lat ale ludzie w końcu przejrzą na oczy, będą mieli dość tego pierdolenia o tysiącu płci, ekoterroryzmie który będzie wprowadzał coraz to więcej zakazów dla szaraków. Tylko gdy to nastąpi, obawiam się, że część społeczeństwa zradykalizuje się mocno w drugą stronę i zaczną się pogromy gorsze niż za hitlera. Tak jak w tym przysłowiu, że dobre czasy tworzą słabych ludzi, a złe czasy kształtują silnych. Obecnie nie mam wątpliwości na jakim etapie jesteśmy.
to na pewno znajdzie się jakiś gość który zacznie rewoltę
skrajność rodzi skrajność
 
Ostatnio caly Berlin wyszedł na ulicę by protestować prawdopodobnym prawicowym rządom AFD w Niemczech w przyszłości , bo mają duże poparcie w sondażach. Od dawna mam wrażenie,że właśnie w tych miekkich czasach to prawaki zaczęły się bać lewaków niż odwrotnie, dlatego kiedyś wielki bunt prawicy mnie zaskoczy, bo te rzeczy co podane post wyżej w UK czy USA dzieją się od lat, a nadal wielka cisza świata.

Zniszczyliby internet lub smartfony pewnie 50 mln ludzi na protestach, 2 letnie dziecko tanczace z draq Queen nikogo. Takie czasy mamy.
 
To musi kiedyś pierdolnąć. Nie wiem czy za rok czy za dziesięć lat ale ludzie w końcu przejrzą na oczy, będą mieli dość tego pierdolenia o tysiącu płci, ekoterroryzmie który będzie wprowadzał coraz to więcej zakazów dla szaraków. Tylko gdy to nastąpi, obawiam się, że część społeczeństwa zradykalizuje się mocno w drugą stronę i zaczną się pogromy gorsze niż za hitlera. Tak jak w tym przysłowiu, że dobre czasy tworzą słabych ludzi, a złe czasy kształtują silnych. Obecnie nie mam wątpliwości na jakim etapie jesteśmy.
Też spodziewam się, że to wszystko pierdolnie. Natomiast według mnie, tu wyjebie najprędzej wojna rasowa. Ja czekam ino na zielone światło. Kipi we mnie to już od paru lat. I chodzi m.in o ciapaków, grypki, agresywne i chore lewactwo, jebaną zjebaną ,,ekologię" , okłamywanie i robienie nas wiecznie w chuja niby dla naszego dobra oraz dojenie na każdym kroku, notoryczne zabieranie wolności (słowa, nawet fizycznie: patrz grypka) pod różnymi pretekstami itd, itp.
Chuj mnie strzela jak patrzę na to wszystko a zarazem smutek..
Dawać ich wszystkich

benito-mussolini.gif
 
Też spodziewam się, że to wszystko pierdolnie. Natomiast według mnie, tu wyjebie najprędzej wojna rasowa. Ja czekam ino na zielone światło. Kipi we mnie to już od paru lat. I chodzi m.in o ciapaków, grypki, agresywne i chore lewactwo, jebaną zjebaną ,,ekologię" , okłamywanie i robienie nas wiecznie w chuja niby dla naszego dobra oraz dojenie na każdym kroku, notoryczne zabieranie wolności (słowa, nawet fizycznie: patrz grypka) pod różnymi pretekstami itd, itp.
Chuj mnie strzela jak patrzę na to wszystko a zarazem smutek..
Dawać ich wszystkich

View attachment 90519
to popatrz na rozjazd podejścia do tego kobiet i mężczyzn. @Dzihados wrzucił twita z badaniami. Babom się w dupach poprzewracało od wygody i mają łby wyprane. One w większości stoją po tej drugiej stronie. A że jest masa białorycerzyków to nawet wśród białych ludzi nie nastąpi tak łatwo przebudzenie
 
Wojna rasowa?
Też spodziewam się, że to wszystko pierdolnie. Natomiast według mnie, tu wyjebie najprędzej wojna rasowa. Ja czekam ino na zielone światło. Kipi we mnie to już od paru lat. I chodzi m.in o ciapaków, grypki, agresywne i chore lewactwo, jebaną zjebaną ,,ekologię" , okłamywanie i robienie nas wiecznie w chuja niby dla naszego dobra oraz dojenie na każdym kroku, notoryczne zabieranie wolności (słowa, nawet fizycznie: patrz grypka) pod różnymi pretekstami itd, itp.
Chuj mnie strzela jak patrzę na to wszystko a zarazem smutek..
Dawać ich wszystkich

View attachment 90519


Ale ten wyjazd będzie poza granice Polski na tą wojnę rasowa bo w Polsce to jej będzie.
 
to popatrz na rozjazd podejścia do tego kobiet i mężczyzn. @Dzihados wrzucił twita z badaniami. Babom się w dupach poprzewracało od wygody i mają łby wyprane. One w większości stoją po tej drugiej stronie.
Widziałem... Na baby nie ma co liczyć to fakt, większość to lewaczki a wśród nich jakaś część to jebane kurwiska
A że jest masa białorycerzyków to nawet wśród białych ludzi nie nastąpi tak łatwo przebudzenie
I to mnie przeraża, że świat o który walczymy pójdzie się jebać i druga strona wygra...
Boże miej w opiece przyszłe, normalne pokolenia i ten kraj.
 
No świat na pewno się zmieni choćby wyludniająca się rasa biała w Europie, a gdzieś tam Arab bez pracy w kontenerze robi 9 dziecko. To nieuniknione, że oni w końcu przejmą Europę
 
Wojna rasowa?



Ale ten wyjazd będzie poza granice Polski na tą wojnę rasowa bo w Polsce to jej będzie.
Nie mów hop. Zobacz ile przez ostatnie lata ściągnięto ciapaków. Duże miasta są powoli przejmowane a i w mniejszych widok murzyna czy araba nie dziwi

to popatrz na rozjazd podejścia do tego kobiet i mężczyzn. @Dzihados wrzucił twita z badaniami. Babom się w dupach poprzewracało od wygody i mają łby wyprane. One w większości stoją po tej drugiej stronie. A że jest masa białorycerzyków to nawet wśród białych ludzi nie nastąpi tak łatwo przebudzenie
Trzeba ściągać konserwatywne latynoski do Polski
 
Back
Top