Absurdy poprawności politycznej.

1680291031716.png
 
Mogę opowiedzieć śmieszną historie. Kiedyś stoje na przystanku i czekam aż busem przyjedzie mój ziomek. Stoi jakiś patol naćpany jakimś gównem i coś tam rzuca obelgi w moją stronę. Zlewa totalna, zajebisty humorek niekch soboe tam pierdoli póki nie podchodzi i nie narusza mojej przestrzeni. Ale zaczął się sadzić do wssystkich i złapał za rękę jakąś randomową dziewczynę. No to teraz skurwielu masz przejebane. Podchodze wyciągam gaż dosłownie na centymetry przed jego mordą, klikam i... gaz się skończył xd. Chłop z orientu wyjebał mi centralnie w nos i złamał. Ostatecznie sobie z Nim poradzilem ale huj mnie tak przycelował, ze pradopodobnie właśnie od tego złamania poszła mi chrząstka cała i już nie wróciła nigdy na miejsce (mam taki nos gumowy, że jak nacisniesz to idzie do końca hehe)

A propos gazów to polecam kupować te na niedzwiedzie bo jest paru zawodników co zwykły gaz przetrzyma. Ale taki na niedzwiedzie to nie ma zawodnika.
View attachment 60658
A wiedziałeś, że te na niedźwiedzie są słabsze niż te na ludzi?

Joe Rogan wraz jakiś innym maniakiem polowań tłumaczył to w jednym z podcastów. Chodzi o to, że niedźwiedź czy inny zwierzak nie może tego z siebie zmyć i jest możliwość wielokrotnego kontaktu oczu z tym preparatem, przez co zwierze cierpi wielokrotnie.
 
Told ya, jeśli chcecie zobaczyć jeszcze Paryż to radzę się spieszyć, niedługo mogą nie wpuścić. Bo ci w Egipcie czy Tunezji są nastawieni na zarobek, odnoga europejska na podbój.
Rok 1996, Legion, plyta a raczej kaseta A.M.D.G.
Tytuł, Ostatnie tango w Paryżu. Ciekawe jaki tekst o stolicy Francji zaspiewalby dziś Kostyła?

 
View attachment 61332

to inne dzielo pani publicystki

View attachment 61333


Empatyczn, naturalna kobieta

View attachment 61335
Ej to nie jest głupie te Animal studies z tymi relacjami. Okazuje się, że ja, ale Wy też to studiujecie od dzieciństwa, np.: 'Stary człowiek i morze'-relacje z rybami; Moby Dick -relacja z jedną, ale za to wielką rybą; 'O psie, który jeździł koleją'-relacje o psie, który jeździł koleją. "Kubuś Puchatek"- mnóstwo zwierzaków, wszystkie puchate na dodatek.
Pierwszej części opisu nie zrozumiałem, ale domyślam się że to spierdolina umysłowa. Po tych studiach to nawet do McDonaldsa nie przyjmą, bo tam trzeba pracować, więc na 100% zostanie zawodową aktywistką. Ewentualnie OnlyFans.
 
Ej to nie jest głupie te Animal studies z tymi relacjami. Okazuje się, że ja, ale Wy też to studiujecie od dzieciństwa, np.: 'Stary człowiek i morze'-relacje z rybami; Moby Dick -relacja z jedną, ale za to wielką rybą; 'O psie, który jeździł koleją'-relacje o psie, który jeździł koleją. "Kubuś Puchatek"- mnóstwo zwierzaków, wszystkie puchate na dodatek.
Pierwszej części opisu nie zrozumiałem, ale domyślam się że to spierdolina umysłowa. Po tych studiach to nawet do McDonaldsa nie przyjmą, bo tam trzeba pracować, więc na 100% zostanie zawodową aktywistką. Ewentualnie OnlyFans.
Ona to ma ewidentne ciagoty do tych ryb, nawet robi z siebie glonojada:
312556478_1201441714137532_3502645309586721221_n.jpg
 
View attachment 60634

:antonio:.
W tym USA taki przypał z brutalnością, atakami, ze ja sie dziwie, ze Oni zadnych taserow gazow itp nie nosza ze soba zawsze. Ja mieszkam w bezpiecznej Polsce ale zawsze mam w lewej gaz (3mln) a w prawej nóż ratowniczy. Huj wie co za wariata trafisz w tym pojebanym 21 wieku. Noża nie użyłem jeszcze nigdy ale gazem to średnio raz/dwa razy w miesiącu kogoś zajebie bo nie chce mi się nigdy szarpać.
noszą. Na kanale na YT police activity znajdziesz mnóstwo filmików jak uspokajają nerwowych ludzi paralizatorem. Bym musiał sprawdzić, ale coś bym chyba obstawił, że tamte paralizatory są dużo mocniejsze niż w Polsce.
Ogólnie jeśli ktoś zostanie zatrzymany nawet przez drogówkę w USA to radzę grzecznie odpowiadać na pytania bo nie pierdolą się w tańcu -najlepiej powiedzieć zdanko "mogę wszystkiego nie zrozumieć, nie jestem Amerykaninem, angelski to nie jest mój pierwszy język, prosze o wyrozumiałość i cierpliwość":korwinlaugh:
Na kanale 7 metrów pod ziemią był wywiad z polskim szeryfem w USA i on mówił, że po prostu w USA policjanci są uczeni, żeby być przygotowanym na to, że każda osoba, która zatrzymają może mieć broń.

Za to Wielka Brytania
1680415760654.png

Plus zakazy noszenie niektórych noży
 
Piękne wzorce przekazują młodym. Bądź kurła gruby, zdechnij na zawał , cukrzycę albo inne gówno. Ważne żebyś był gruby i szczęśliwy. Całe życie w dresie i rozczłapanych najkach przy wadze 120+. Ciekawe czy robią dla nich specjalnie wzmocnione buty?

i jeszcze później zdziwienie, że trzeba duuuuużo pieniążków wydawać na służbę zdrowia, bo statystyczny Amerkanin nie wygląda jak model Men's Health albo modelka Playboya :korwinlaugh:
1680416322513.png


Na miejscu Trumpa to kusiłoby mnie aby powiedzieć, że jak liczba otyłych Amerykanów spadnie do 15% to można rozpocząć pisanie ustaw o państwowej refundacji służby zdrowia :jarolaugh:

Szkoda tylko, że Polskę to samo czeka...
Ale UK powoli z tym walczy: mają zakazać reklamy fast foodów. Naprawdę jak jestem za niskimi podatkami to takim KFC czy McDonald walnąłbym z 5% podatku od obrotów...
KFC zresztą nie przeszło wymagań jakościowych w Norwegii...

EDIT: ale w sumie Amerykanie sami płacą za koszty leczenia, bo ubezpieczenie przeważnie wszystkiego nie pokrywa. Tak samo z lekomannią w USA, więc argumenty, że w USA mogą jednocześnie mówiąc o publicznej służbie zdrowia w Polsce -to tak średnio. Albo jedno albo drugie... W ogóle rozmiary jedzenia w USA to jest kosmos...
 
Last edited:
i jeszcze później zdziwienie, że trzeba duuuuużo pieniążków wydawać na służbę zdrowia, bo statystyczny Amerkanin nie wygląda jak model Men's Health albo modelka Playboya :korwinlaugh:
View attachment 61378

Na miejscu Trumpa to kusiłoby mnie aby powiedzieć, że jak liczba otyłych Amerykanów spadnie do 15% to można rozpocząć pisanie ustaw o państwowej refundacji służby zdrowia :jarolaugh:

Szkoda tylko, że Polskę to samo czeka...
Ale UK powoli z tym walczy: mają zakazać reklamy fast foodów. Naprawdę jak jestem za niskimi podatkami to takim KFC czy McDonald walnąłbym z 5% podatku od obrotów...
KFC zresztą nie przeszło wymagań jakościowych w Norwegii...

EDIT: ale w sumie Amerykanie sami płacą za koszty leczenia, bo ubezpieczenie przeważnie wszystkiego nie pokrywa. Tak samo z lekomannią w USA, więc argumenty, że w USA mogą jednocześnie mówiąc o publicznej służbie zdrowia w Polsce -to tak średnio. Albo jedno albo drugie... W ogóle rozmiary jedzenia w USA to jest kosmos...
W brew temu co pokazują filmy to kraj grubasów. Do samochodów mają specjalne pasy bezpieczeństwa. Polecam sprawdzić jak długie są w samochodach z USA. Normalny człowiek może się owinąć dwa razy i zapiąć klamrę.
 
W brew temu co pokazują filmy to kraj grubasów. Do samochodów mają specjalne pasy bezpieczeństwa. Polecam sprawdzić jak długie są w samochodach z USA. Normalny człowiek może się owinąć dwa razy i zapiąć klamrę.
to jeszcze nic: w Wallmart można spotkać osoby ze skrajną otyłością na takim specjalnym wózku, bo nie byłyby w stanie przejść przez cały Wallmart aby zrobić zakupy. Proszę moje zdziwienie to było ile oni ładują: w Polsce to chyba na 3 mieszkania tego jedzenia by starczyło, chociaż Polacy kupują i wyrzucają jedzenie...
Też to jedzenie często to jest w gorszej jakości niż w Polsce, ba nawet w UK są wyższe normy.

Zresztą: wyobrażacie sobie zjeść 2 kg miesa w godzinę? Jeśli zjecie to zwracają wam pieniądze :korwinlaugh:
1680417671059.png
 
Nie. Już czytałem dawno temu, w papierowej. Byłem ciekawy czy masz w oryginale bo wiadomo, że później Murzynków zmieniali.
Coś czuję że w nowej edycji władcy pierścieni Frodo i sam to już będą oficjalnie dwa pedały bez żadnych podtekstów. "Sceny" też bedą i obowiązkowo czarne elfy.
 
Coś czuję że w nowej edycji władcy pierścieni Frodo i sam to już będą oficjalnie dwa pedały bez żadnych podtekstów. "Sceny" też bedą i obowiązkowo czarne elfy.
Już czarnego Aragorna przecież planują.

Edit: o 10sek ktoś mnie ubiegł.
I zobaczcie powtarza się schemat biała dupa i bambus. Rzadko odwrotnie.
Podprogowe napuszczanie białych bab na asfaltów.
 
Po czwórce kupię sobie Resident Evil 5 Napierdalanie do czarnych zombi z dużego kalibru może być wartosciową rozrywką.
5tkę właśnie po to ogrywam regularnie ;) ale wiesz, że chujki wymieszały, żeby nie do mudżinów, bo rasizm? Kpina z logiki, jak od wielu lat nawalało się w białych zombie cisza, w bambusów afera.
 
Back
Top