Absurdy poprawności politycznej.


1679982115499.png
 
Piękne wzorce przekazują młodym. Bądź kurła gruby, zdechnij na zawał , cukrzycę albo inne gówno. Ważne żebyś był gruby i szczęśliwy. Całe życie w dresie i rozczłapanych najkach przy wadze 120+. Ciekawe czy robią dla nich specjalnie wzmocnione buty?
A po co? Idealny konsument ma kupować każde gówno z reklamy z butami włącznie. Najlepiej co 2 miesiące
 
Mam prośbę o streszczenie. Nie mam możliwości z dźwiękiem a literki zamałe na komórce.
Chłop płacze bo syn się przerobił na babę. Kiedyś się młody na Halloween przebrał i wszyscy traktowali to jako żart. Synek twierdzi że to nie był żart tylko on tak się czuje na serio. Mówi ojcu że to nie jego wina że on jest baba. Ojciec ledwo coś gada bo co przestanie płakać to patrzy ma młodego i znowu go krew jasna zalewa. Prowadzący coś pierdoli po lewacku że tak się czują niektórzy jak ten biedny młody
 
Chłop płacze bo syn się przerobił na babę. Kiedyś się młody na Halloween przebrał i wszyscy traktowali to jako żart. Synek twierdzi że to nie był żart tylko on tak się czuje na serio. Mówi ojcu że to nie jego wina że on jest baba. Ojciec ledwo coś gada bo co przestanie płakać to patrzy ma młodego i znowu go krew jasna zalewa. Prowadzący coś pierdoli po lewacku że tak się czują niektórzy jak ten biedny młody
Dzięki :beer:czytać mogę dużo, ale słuchać mam ograniczone możliwości. Wydawało mi się istotne dowiedzieć się, co jest na tym filmiku.

Kiedyś ten temat mnie bawił. Teraz może jeszcze nie wkurwia, ale dołuje. Mam wrażenie że spierdoliny jest coraz więcej. Tej polskiej i tej zagranicznej.
 
Chłop płacze bo syn się przerobił na babę. Kiedyś się młody na Halloween przebrał i wszyscy traktowali to jako żart. Synek twierdzi że to nie był żart tylko on tak się czuje na serio. Mówi ojcu że to nie jego wina że on jest baba. Ojciec ledwo coś gada bo co przestanie płakać to patrzy ma młodego i znowu go krew jasna zalewa. Prowadzący coś pierdoli po lewacku że tak się czują niektórzy jak ten biedny młody
Obejrzyj do końca, jak odchodzą szczęśliwi w kierunku zachodzącego słońca. :wink:
 
a tak odnośnie ostatnich newsów o tej strzelaninie w szkole w USA.
Karabin szturmowy
oczywiście nie powiedzieli, że ten karabin szturmowy to taki trochę ograniczony a nie jakie ma SWAT (w Szwajcarii ludzie też nie mają mocniejszych karabinów w domach)

Oczywiście nie chciałbym aby dostep do broni był w Polsce taki sam jak w USA (ba nawet broń w rekach pewnie sporej liczby polskich żołnierzy i policjantów niebezbieczna, nie tylko granatniki :korwinlaugh:), ale to strzelaniny w szkołach pokazują jak śmierć jednostek to tragedia, a dużej ilości osób to tylko statystyka nie nadająca się do setki dziennikarskiej w głównym wydaniu serwisu informacyjnego.

Prosty przykład: gdyby w polskim mieście była taka przestępczość to ludzie żądali by wyprowadzenia wojska na ulice. W USA mówiliby, że to komunistyczne i totalitarne rozwiązanie :roberteyeblinking:
1680168024204.png



i to wcale nie małe miasto
1680168044085.png

Tam mają solidny problem z nielegalną bronią i dopóki nie go nie rozwiążą to nie ma mowy aby nawet Demokraci odważyli się mocniej ograniczyć dostęp do broni.
A jak to rozwiązać to chyba nikt nie wiem, chyba że w desperacji płacić z 5 tys. $ za każda oddaną nielegalną broń coś ala "drogie dzieci, podpierdolcie rodzicom broń i zanieście na komisariat"...

W szkole powinno być więcej statystyki, retoryki oraz matematyki finansowej łamanej na rachunkowość.
 
Last edited:
Postep. Chyba w Kanadzie czy na wyspach jedna babeczke skazali za modlitwe pod klinika, ona nawet nic nie mowila tym bardziej nie krzyczala, na pytanie psiarni odpowiedziala, ze modli sie w myslach i cyk do suki.
 
Back
Top