Zoologia , czyli o zwierzętach, owadach i innych takich.

Świnie na Bahamach.

145421-1413266115300.jpeg
145422-1413266115058.jpeg
145423-1413266113802.jpeg
145424-1413266113664.jpeg
145425-1413266113276.jpeg
145426-1413266113020.jpeg
145427-1413266112746.jpeg
145428-1413266112788.jpeg
145430-1413266112655.jpeg
 
Fajny mix:

Piękny psiak:

Ale i tak bull terrier > każda inna rasa :D
150427110642225764.jpg

A mi się bull terriery strasznie nie podobają. U mnie w domu od zawsze były buldogi francuskie i z przyzwyczajenia najbardziej lubię. Od niedawna jest też szczeniak - jack russell terrier miniatura, ale buldogi i tak lepsze.
 
A mi się bull terriery strasznie nie podobają. U mnie w domu od zawsze były buldogi francuskie i z przyzwyczajenia najbardziej lubię. Od niedawna jest też szczeniak - jack russell terrier miniatura, ale buldogi i tak lepsze.
Mało komu się podobają. Gdzieś słyszałem tekst, że mają pysk który może pokochać tylko matka :D
 
Ja uwielbiam psy typu Pit bulla, Amstafa, Rottweilera mogę jeszcze dobermana dorzucić ;). W domu od zawsze mamy owczarki niemieckie, swoją drogą też piękne psy i bardzo fajne mają charaktery ;), ale sam pewnie celowałbym w coś powyżej ;).
 
Fajny kanał o ptasznikach, w filmiku poniżej, jego właściciel odpowiada na najprostsze pytania dotyczące tych słodkich stawonogów.
 
Ja uwielbiam psy typu Pit bulla, Amstafa, Rottweilera mogę jeszcze dobermana dorzucić ;). W domu od zawsze mamy owczarki niemieckie, swoją drogą też piękne psy i bardzo fajne mają charaktery ;), ale sam pewnie celowałbym w coś powyżej ;).
Jakoś nie ufam rottweilerom i dobermanom (urazy z dzieciństwa :jon:), chociaż mi się podobają. Pitbulle też fajne, ale nie wiem czy bym kupił. Ja mam swoje top3 jeśli chodzi o rasy: bullterriery, bulldogi angielskie i boksery :)
 
Jakoś nie ufam rottweilerom i dobermanom (urazy z dzieciństwa :jon:),
Zajmowałem się za dzieciaka z rodziną dobermanami sąsiadów. Rozerwały kiedyś kota na pół, a innego kota tak pilnowały, że siedział na sośnie 2 dni. Kiedyś złodzieje włamały sie do chałupy. Znaleźli zwłoki przy drzwiach z rozerwanym gardłem. Fanty z domu przy zwłokach. Wpuściły, ale nie wypuściły:benny:
 
Zajmowałem się za dzieciaka z rodziną dobermanami sąsiadów. Rozerwały kiedyś kota na pół, a innego kota tak pilnowały, że siedział na sośnie 2 dni. Kiedyś złodzieje włamały sie do chałupy. Znaleźli zwłoki przy drzwiach z rozerwanym gardłem. Fanty z domu przy zwłokach. Wpuściły, ale nie wypuściły:benny:
Dlatego właśnie się ich boję :D
 
Wczoraj mówię to żony , że fajnie jakby nasz kot był 3 razy większy.
Żona do mnie: A po co?
Ja:
- Nie wiem.
:homer:
Trza było kupić norweskiego leśnego, albo maine coon'a.
Nasza kotka nie atakuje w ogóle ludzi (tylko czasami mnie), ale za to próbuje nasze psy atakować. Buldoga te ataki nie ruszają, ale szczeniak walczy z nią równo.
 
Trza było kupić norweskiego leśnego, albo maine coon'a.
Nasza kotka nie atakuje w ogóle ludzi (tylko czasami mnie), ale za to próbuje nasze psy atakować. Buldoga te ataki nie ruszają, ale szczeniak walczy z nią równo.
Dawaj jakieś wideło
 
Wczoraj mówię to żony , że fajnie jakby nasz kot był 3 razy większy.
Żona do mnie: A po co?
Ja:
- Nie wiem.
:homer:
ja wiem po co chciałbym by był 3 razy większy
by napierdalał gości jeszcze mocniej i by się bali bydlaka jeszcze bardziej
 
Back
Top