Znane nazwiska KSW 18

bulletskater

Jungle Fight
Welterweight
394233_258119890910177_134389369949897_585799_16283988_n.jpg
 
No właśnie, z jednej strony KSW nie chca dawać walki o pas zawodnikom, którzy walcza na KSW po raz pierwszy co mi się akurat bardzo podoba, a z drugiej nie mają w tej chwili w rosterze żadnego przeciwnika dla Janka na odpowiednim poziomie. Panowie będą musieli chyba jednak złamać swoje postanowienie .



Jeżeli Polacy dostaną ciekawych rywali to może być bardzo fajna rozpiska :)
 
Nie zdziwilbym sie gdyby Janek dostal walke nie o pas. Ale licze na mocnego rywala, choc takich coraz mniej, bo UFC, Strikeforce i Bellator wszystkich pozabierali.
 
Renato Sobral
Hiroshi Izumi
Tatsuya Mizuno
[strike]Glover Teixeira[/strike]
Trevor Prangley
Jason Brilz
Eliot Marshall
Wilson Gouveia

PS. Fajny obrazek Tar ;)
 
Dla Yvela ta walka jest nie opłacalna. On spokojnie stoczy kilka walk na mniejszych galach w USA i wróci do UFC.
 
Teixeire tez pewnie mozna skreslic. Za duze ryzyko dla niego, a przy okazji dla Janka tez. Niech lepiej Janek obije kogos slabszego, a zarazem o w miare znanym nazwisku w USA i wtedy do UFC.
 
Yvela podałem tylko, że przeczytałem właśnie, że wygrał swój debiut.



Szansa na ufc była by dla Janka chyba tylko w momencie gdyby gala odbywała się w Szwecji czy Niemczech.
 
Myslisz, zeby dostac sie do UFC to trzeba wygrac trzy walki z kims na poziomie Soko? Jesli tak to gratuluje. Menadzer, dobry menadzer i tyle.
 
Autor założył temat na tzw. szybcika. Nie wszyscy znają z gęby np. tego pana po prawej.



Ps. Zresztą jest już info na głównej, więc temat do zamknięcia.
 
A skad ta pewnosc? Uwierz mi, ze sposrod 28 zatrundionych obecnie w UFC polciezkich znalazlby sie jeden (a nawet wecej niz jeden) slabszy niz Janek.
 
Wie kto co sie dzieje z dowda ? mial wystapic na ksw w plocku takie byly wstepne plany.Podobno go zamkneli ale sprawa cos ucichla.
 
Ludzie nie kierujcie sie az tak bardzo fight matrixem. Newton poza pokonaniem cienkiego McSweeneya praktycznie niewiele znaczy.
 
Back
Top