Znane nazwiska KSW 18

bulletskater

Jungle Fight
Middleweight
394233_258119890910177_134389369949897_585799_16283988_n.jpg

kyfu1

Brutaal
Middleweight
No właśnie, z jednej strony KSW nie chca dawać walki o pas zawodnikom, którzy walcza na KSW po raz pierwszy co mi się akurat bardzo podoba, a z drugiej nie mają w tej chwili w rosterze żadnego przeciwnika dla Janka na odpowiednim poziomie. Panowie będą musieli chyba jednak złamać swoje postanowienie .

Jeżeli Polacy dostaną ciekawych rywali to może być bardzo fajna rozpiska :)

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Nie zdziwilbym sie gdyby Janek dostal walke nie o pas. Ale licze na mocnego rywala, choc takich coraz mniej, bo UFC, Strikeforce i Bellator wszystkich pozabierali.

Madman

Bellator
Welterweight
Renato Sobral
Hiroshi Izumi
Tatsuya Mizuno
[strike]Glover Teixeira[/strike]
Trevor Prangley
Jason Brilz
Eliot Marshall
Wilson Gouveia

PS. Fajny obrazek Tar ;)

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
Dla Yvela ta walka jest nie opłacalna. On spokojnie stoczy kilka walk na mniejszych galach w USA i wróci do UFC.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Teixeire tez pewnie mozna skreslic. Za duze ryzyko dla niego, a przy okazji dla Janka tez. Niech lepiej Janek obije kogos slabszego, a zarazem o w miare znanym nazwisku w USA i wtedy do UFC.

heileris

ONE FC
Lightweight
Yvela podałem tylko, że przeczytałem właśnie, że wygrał swój debiut.

Szansa na ufc była by dla Janka chyba tylko w momencie gdyby gala odbywała się w Szwecji czy Niemczech.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Myslisz, zeby dostac sie do UFC to trzeba wygrac trzy walki z kims na poziomie Soko? Jesli tak to gratuluje. Menadzer, dobry menadzer i tyle.

Anonymous

NoLife FC
Autor założył temat na tzw. szybcika. Nie wszyscy znają z gęby np. tego pana po prawej.

Ps. Zresztą jest już info na głównej, więc temat do zamknięcia.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
A skad ta pewnosc? Uwierz mi, ze sposrod 28 zatrundionych obecnie w UFC polciezkich znalazlby sie jeden (a nawet wecej niz jeden) slabszy niz Janek.

bartek24

Jungle Fight
Welterweight
Wie kto co sie dzieje z dowda ? mial wystapic na ksw w plocku takie byly wstepne plany.Podobno go zamkneli ale sprawa cos ucichla.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Ludzie nie kierujcie sie az tak bardzo fight matrixem. Newton poza pokonaniem cienkiego McSweeneya praktycznie niewiele znaczy.