Zmieniono werdykt ostatniej porażki Adama Kownackiego

kaczka94

Moderator
Cohones
gamrot kownacki


Ostatnia walka z udziałem Adama Kownackiego będzie uznana jako nieodbyta. Rywal Polaka, Joe Cusumano, stosował niedozwolone substancje przed starciem. Informację przekazał Przemysław Garczarczyk, korespondent Polsatu Sport.

Pierwotnie 34-latek przegrał z Amerykaninem przez techniczny nokaut w ósmej rundzie. Do rywalizacji doszło podczas czerwcowej gali w Nowym Jorku. Wówczas dla Kownackiego była to czwarta porażka z rzędu, a trzecia z nich miała miejsce przed czasem. Pojedynek Cusumano z Adamem został uznany jednak jako nieodbyty. W organizmie Amerykanina wykryto środki dopingujące. Sam zawodnik przyznał się do zażywania niedozwolonych substancji.



Kownacki (Boks 20-4, 15 KO) ma bardzo nieudany okres w karierze. Polak przed walką z Cusumano przegrywał kolejno przeciwko Robertowi Heleniusowi oraz Ali Demirezenowi. Ten pierwszy dwukrotnie pokonywał naszego rodaka przed czasem, natomiast Turek wygrał z Kownackim przez decyzję sędziów punktowych. Wcześniej „Baby Face” zdobył tytuł mistrzowski wagi ciężkiej organizacji IBF. W sierpniu 2019 roku pokonał przez decyzję sędziów Chrisa Arreolę.

 
A ty skąd wiesz ze on pół kariery na dopingu?
Dostal szanse walki z AJ ale odrzucil z niejasnych powodow najwieksza wyplate w karierze oczywiscie przypadkowo jego kolega z gymu wtedy zostal zlapany na dopingu. Po czym jak Miller wypadl z gry to forma Kownackiego zjechala w dol nie mowiac o tym ze potem doszlo rozbicie.

Naiwnym trzeba byc by sadzic ze to byly przypadki
 
Dostal szanse walki z AJ ale odrzucil z niejasnych powodow najwieksza wyplate w karierze oczywiscie przypadkowo jego kolega z gymu wtedy zostal zlapany na dopingu. Po czym jak Miller wypadl z gry to forma Kownackiego zjechala w dol nie mowiac o tym ze potem doszlo rozbicie.

Naiwnym trzeba byc by sadzic ze to byly przypadki
Zacznij wymyślać teorie spiskowe, widzę potencjał.
 
Ten Koksumano niech ginie, ale dla Adama to złe wieści - dostał na cytrynę od buma (na koksie, ale nadal buma), a teraz pewnie w głowie zwali to wszystko właśnie na doping i dalej będzie myślał, że jeszcze może coś zdziałać w HW.

Baniak Kownackiego nadal będzie bity…
 
Dostal szanse walki z AJ ale odrzucil z niejasnych powodow najwieksza wyplate w karierze oczywiscie przypadkowo jego kolega z gymu wtedy zostal zlapany na dopingu. Po czym jak Miller wypadl z gry to forma Kownackiego zjechala w dol nie mowiac o tym ze potem doszlo rozbicie.

Naiwnym trzeba byc by sadzic ze to byly przypadki
Jestem tego samego zdania. Akurat forma Kownasia zaczęła lecieć w dół po tym, jak jego ziomeczka zawiesili za całą tablicę mendelejewa. Zupełny przypadek, że dwóch tłustych gości z bardzo dużą wagą miało taką dobrą kondycję, trenowali razem a ich forma sportowa po przyłapaniu jednego z nich na dopingu znacząco się pogorszyła.
 
Jestem tego samego zdania. Akurat forma Kownasia zaczęła lecieć w dół po tym, jak jego ziomeczka zawiesili za całą tablicę mendelejewa. Zupełny przypadek, że dwóch tłustych gości z bardzo dużą wagą miało taką dobrą kondycję, trenowali razem a ich forma sportowa po przyłapaniu jednego z nich na dopingu znacząco się pogorszyła.
Adaś mówił, że to Jarell się koksił a on żarł schabowe.
 
Serio? 15 lat masz?
Zawodowy sportowiec do tego trenujący w stanach, gdzie testosteron i epo kupisz jak bułki w sklepie miał być całą karierę czysty? Do tego odrzucając możliwą wypłatę życia. Oł men.
:mjsmile:
Najbardziej to podejrzana była ta jego wydolność...
Z Arreolą (110 kg) wyprowadzonych ponad 1000 ciosów... (średnia 87 na rundę!) I tak przez 12! przy wadze (120,7 kg)... i przyjmując wiele ciosów
kownacki-arreola-compubox-punch-stats.png
 
Serio? 15 lat masz?
Zawodowy sportowiec do tego trenujący w stanach, gdzie testosteron i epo kupisz jak bułki w sklepie miał być całą karierę czysty? Do tego odrzucając możliwą wypłatę życia. Oł men.
:mjsmile:
Gdzie ja napisałem że uważam że on jest czysty? Być może bierze Albo nie. Fakt jest taki że nie został złapany i takie gadanie to zwykle pomawianie.
Odrzucił walkę bo był krótki termin i by sie odpowiednio nie przygotował. Podejrzewam że z perspektywy czasu żałuję tej decyzji.
A koleszko powiedz mi, oni mają testy tylko przy okazji walki czy mogą mieć niezapowiedziana wizytę? Bo jeśli mają niezapowiedziane badania na doping to wasz argument o odrzuceniu walki mistrzowskiej ze względu na brak czasu na wyczyszczenie jest z dupy.
 
Last edited:
Gdzie ja napisałem że uważam że on jest czysty? Być może bierze Albo nie. Fakt jest taki że nie został złapany i takie gadanie to zwykle pomawianie.
Odrzucił walkę bo był krótki termin i by sie odpowiednio nie przygotował. Podejrzewam że z perspektywy czasu żałuję tej decyzji.
A koleszko powiedz mi, oni mają testy tylko przy okazji walki czy mogą mieć niezapowiedziana wizytę? Bo jeśli mają niezapowiedziane badania na doping to wasz argument o odrzuceniu walki mistrzowskiej ze względu na brak czasu na wyczyszczenie jest z dupy.

W stanach są klasowi specjaliści od dopingu myślisz, że piszą chłopakom cykle tak, żeby wpadali na każdym kroku?
Na najwyższym poziomie, a do takiego aspirował Kownacki dupe kłuje każdy czy nam się to podoba czy nie, a że nieliczne dzbany wpadają to ich pech albo niedopatrzenie.

Dlatego to się nazywa sport zawodowy.
 
W stanach są klasowi specjaliści od dopingu myślisz, że piszą chłopakom cykle tak, żeby wpadali na każdym kroku?
Na najwyższym poziomie, a do takiego aspirował Kownacki dupe kłuje każdy czy nam się to podoba czy nie, a że nieliczne dzbany wpadają to ich pech albo niedopatrzenie.

Dlatego to się nazywa sport zawodowy.
Ty no a ten jego koleżka wpadł na dopingu to jak to jest z tymi specjalistami? Aha to jest właśnie ten dzban. No tak.

W ogóle co to za argument że jego koleżka wpadł to Adaś się przestraszył i przestał brać. Co on nie wiedział wcześniej że może wpaść? :juanlaugh:
To jak on przechodził wcześniej testy?
 
Last edited:
Ty no a ten jego koleżka wpadł na dopingu to jak to jest z tymi specjalistami? Aha to jest właśnie ten dzban. No tak.

W ogóle co to za argument że jego koleżka wpadł to Adaś się przestraszył i przestał brać. Co on nie widział wcześniej że może wpaść? :juanlaugh:
To jak on przechodził wcześniej testy?
Każdy organizm inaczej reaguje na środki. Różne środki mają różne okresy półtrwania. Jak połączysz kilka środków to jeden może oddziaływać na drugi i zbijać albo zwiększać efekty/okres półtrwania środka.

Do tego jednego i drugiego mogli badać tego samego dnia, a każdy mógł być w innym okresie przygotowań i zatowarowania.

Ps. Nie odnoszę się ze przestał brać. Dla mnie odrzucenie wypłaty życia, bo on nie miał szans na mistrza świata to dwie opcje. Głupota albo towar.
 
Ten meyna z jakimś bumem się bił piątkiem ? Chłop ci chyba na 45 lat miał pierwsza zawodowa walkę i ledwo wygrał
No nie akurat to z Piątkiem wygrał przez KO1 (22 r) a ten miał rekord 11-1, tylko że też 49 lat!!! A wygrywał z bumiskami (m.in. 0-20, 0-10, 0-7, 0-5, 1-18-2, 7-30-2, 15-19) Meyna 2 razy wygrał journeyman Bańbułą (13-36-5) (#488 BoxRec) który to wygrał ostatni turniej na GROMDZiE...
 
No nie akurat to z Piątkiem wygrał przez KO1 (22 r) a ten miał rekord 11-1, tylko że też 49 lat!!! A wygrywał z bumiskami (m.in. 0-20, 0-10, 0-7, 0-5, 1-18-2, 7-30-2, 15-19) Meyna 2 razy wygrał journeyman Bańbułą (13-36-5) (#488 BoxRec) który to wygrał ostatni turniej na GROMDZiE...
Ale jak to możliwe że chłop na 50 zaczął karierę ?!?!
 
Back
Top