Zlot na UFC 205. Warszawa zaprasza !!!

Ja jestem za kinem.Muras ile to kosztuje?może zrobimy zrzute po 20 zł np i co wyślemy żebyś zaklepał

Jak znajdziesz jeszcze 10-15 za kinem to możemy rezerwować. Dla mnie to lotto ale nie chciałbym aby jedna osoba decydowała
 
Jeśli będzie zapewnienie, że prelimsy i główna na bank lecą gdzieś w tle to jestem za kinem
 
A dlaczego możemy nie obejrzeć koc? Ja to bym nawet wolał zciepac się na te 60 $ I posłuchać rogana!
 
Dobra jestem. Sprawa wygląda tak: AMONDO Kino to lokal mojego byłego pracodawcy, czyli AMODNO FILMS. Kontakt mam z nimi taki, że go nie mam i mieć nie chcę. Jednak właściciele a lokal to dwie różne rzeczy. Lokal jest zajebisty. Były tam melanże na 120 osób. Wygląda to tak: https://www.facebook.com/AMONDOKINO/photos/?tab=album&album_id=1625417617719949

Jak gadałem z opiekunem kina to chcą 400 zł za 4 h. Alko pewnie we własnym zakresie, żarcie też. Plus jest taki, że żadne chamy się tam nie wbiją, bo lokal jest od podwórka a nie ulicy (trzeba wejść w bramę obok Butchery & Wine na Żurawiej).

Jak oglądać galę? Potrzeba kompa (chyba mają tam jeszcze jakiegoś maca) i PPV, jest rzutnik 1080p i zajebiście dobre nagłośnienie ściągane od producenta z Francji. Jak ktoś ma jakieś pytania co do samego lokalu, to chętnie postaram się odpowiedzieć.
 
Last edited:
Dobra jestem. Sprawa wygląda tak: AMONDO Kino to lokal mojego byłego pracodawcy, czyli AMODNO FILMS. Kontakt mam z nim i taki, że go nie mam i mieć nie chcę. Jednak właściciele a lokal to dwie różne rzeczy. Lokal jest zajebisty. Były tam melanże na 120 osób. Wygląda to tak: https://www.facebook.com/AMONDOKINO/photos/?tab=album&album_id=1625417617719949

Jak gadałem z opiekunem kina to chcą 400 zł za 4 h. Alko pewnie we własnym zakresie, żarcie też. Plus jest taki, że żadne chamy się tam nie wbiją, bo lokal jest od podwórka a nie ulicy (trzeba wejść w bramę obok Butchery & Wine na Żurawiej).

Jak oglądać galę? Potrzeba kompa (chyba mają tam jeszcze jakiegoś maca) i PPV, jest rzutnik 1080p i zajebiście dobre nagłośnienie ściągane od producenta z Francji. Jak ktoś ma jakieś pytania co do samego lokalu, to chętnie postaram się odpowiedzieć.
W wtorek idę osobiście kłócić się o cebuliony.
A dlaczego możemy nie obejrzeć koc? Ja to bym nawet wolał zciepac się na te 60 $ I posłuchać rogana!
Kurwie chyba blokuja PPV tam, gdzie jest ogólnodostępne. Ale jeśli nie to 60 * 4/30 = 8 złotych od osoby i wszystko mamy ogarnięte.
 
W wtorek idę osobiście kłucić się o cebuliony.

To weź nie wspominaj o mnie proszę, bo próbują mnie od 3 miesięcy na kawkę wyciągnąć, żebym im wytłumaczył zawiłości jednej umowy, którą przygotowałem (chcą mi nawet za nią zapłacić :jon:), a ja serio nie chcę mieć już z AMONDO nic wspólnego.
 
To weź nie wspominaj o mnie proszę, bo próbują mnie od 3 miesięcy na kawkę wyciągnąć, żebym im wytłumaczył zawiłości jednej umowy, którą przygotowałem (chcą mi nawet za nią zapłacić :jon:), a ja serio nie chcę mieć już z AMONDO nic wspólnego.
Powiem, żeby hajs mi dali i ja przekażę.
 
W wtorek idę osobiście kłócić się o cebuliony.

Kurwie chyba blokuja PPV tam, gdzie jest ogólnodostępne. Ale jeśli nie to 60 * 4/30 = 8 złotych od osoby i wszystko mamy ogarnięte.
Co Ty gadasz to jak chce kupić ppv na kompa to nie mogę bo mają umowę z esc? To trzeba się dowiedzieć jak to jest na 100%
 
@MuraS sprawdz najpierw czy w soboty robia komercyjne pokazy bardzo poznym wieczorem. Jesli nie to masz juz zbity argument o tym ze sala blokowana.
Potem przedstawic wystarczy ze nawet na seansach tyle nie zarobia i.
Jak dla mnie 630 zl za 7h byloby ok. 300 za 4 h samej gali . 100 zl dla ich czlowieka i 200 dla nich, albo 7 h wersja: 2 stowy dla ludzia i 330 dla nich
 
@pajęczny 400pln/4h tzn. 100pln/h czy trzeba takimi "paczkami" kupować po 4h? No bo my potrzebujemy od 24 do 8 max chyba. 800pln/30 = ~27pln. Kwestia tego PPV, czy w PL można wykupić? Ja mam ESC to nie wiem :(

P.S. Ze mną będzie kilka osób, 7 max, ustalę to w miarę sprawnie
 
Powiem, żeby hajs mi dali i ja przekażę.

NIE!

Swoją drogą ciekawe czy dalej mają przewijarki do filmu. Wygląda to tak:
pic140911_6424DSC_5869.jpg


Sypiesz koks, przystawiasz nos, a potem kręcisz korbką po prawej i gubisz w nosie 400 zł w pół sekundy.
 
@pajęczny 400pln/4h tzn. 100pln/h czy trzeba takimi "paczkami" kupować po 4h? No bo my potrzebujemy od 24 do 8 max chyba. 800pln/30 = ~27pln. Kwestia tego PPV, czy w PL można wykupić? Ja mam ESC to nie wiem :(

P.S. Ze mną będzie kilka osób, 7 max, ustalę to w miarę sprawnie

Level nieogarnięcia ludzi tam pracujących sugeruje, że każdą imprezę trzeba dogadywać osobiście. Mi rzucili taką stawkę, ale nie jest powiedziane, że jak @MuraS tam pójdzie to dogada coś lepszego. Co do PPV to pewnie jest jakaś opcja, tam jest łącze chyba 120 mb/s, więc może nawet stream ze strony pójdzie. Chyba, że chcemy do zajebistej jakości to lepiej PPV.
 
@MuraS sprawdz najpierw czy w soboty robia komercyjne pokazy bardzo poznym wieczorem. Jesli nie to masz juz zbity argument o tym ze sala blokowana.
Potem przedstawic wystarczy ze nawet na seansach tyle nie zarobia i.
Jak dla mnie 630 zl za 7h byloby ok. 300 za 4 h samej gali . 100 zl dla ich czlowieka i 200 dla nich, albo 7 h wersja: 2 stowy dla ludzia i 330 dla nich
Sprawdzałem, robią projekcje o 20 w soboty i niedzielę. Jaki film by nie był do 23 skończą.
Co Ty gadasz to jak chce kupić ppv na kompa to nie mogę bo mają umowę z esc? To trzeba się dowiedzieć jak to jest na 100%
Można pokombinować z proxy i ustalić jako amerykańskie. W Polsce jest "content blocked". Chuje i kurwie z ESC.
NIE!

Swoją drogą ciekawe czy dalej mają przewijarki do filmu. Wygląda to tak:
pic140911_6424DSC_5869.jpg


Sypiesz koks, przystawiasz nos, a potem kręcisz korbką po prawej i gubisz w nosie 400 zł w pół sekundy.
MUSZĘ Z TEGO SKORZYSTAĆ!
 
Back
Top