Zlot na UFC 205. Warszawa zaprasza !!!

@MuraS tak z Ciekawości spytam.Jest szansa na te kino?
Chyba jest już tak, że decyzja podjęta co do city. Generalnie jedyne co wkurwia mnie w City to chujowa obsługa (i ochrona). Downy z city bedą chciały zapisać wszystko na wspólny rachunek, a przy 30 ludziach rozliczenie jest chujowe. Dodatkowo rozwadniają drinki. O cyrku z klimatyzacją nie wspomnę. Kino w każdej chwili można wsiąść.
 
Pamiętam jak narzekaliscie na City,po twoim wpisie rozumiem dlaczego.Kino to zajebisty pomysł.taka gala na dużym ekranie-Alko w cenie sklepowej.Jakieś minusy widzisz?
 
Chyba jest już tak, że decyzja podjęta co do city. Generalnie jedyne co wkurwia mnie w City to chujowa obsługa (i ochrona). Downy z city bedą chciały zapisać wszystko na wspólny rachunek, a przy 30 ludziach rozliczenie jest chujowe. Dodatkowo rozwadniają drinki. O cyrku z klimatyzacją nie wspomnę. Kino w każdej chwili można wsiąść.
Na wspólny rachunek łatwo dorzucić coś czego nikt nie zamawiał :D

Ogólnie często jest tak, że jesteśmy głównymi klientami a poza nami siedzi tam zaledwie parę osób bo większość imprezuje po klubach i jakby mieli pretensje do nas, że trzeba obsługiwać a oni woleliby w tym czasie sobie stroić pogaduchy.

Nie rozumiem też tego robienia problemu z tą górną salą. Zwykle tam i tak nikogo nie ma, po browary chodzimy sobie sami a ludzie i tak muszą na górę chodzić do kibla. A ci albo chcą jakąś kaucję za rezerwację, albo im nie działa klimatyzacja, albo jest rezerwacja której się okazuje że nie ma.
 
Pamiętam jak narzekaliscie na City,po twoim wpisie rozumiem dlaczego.Kino to zajebisty pomysł.taka gala na dużym ekranie-Alko w cenie sklepowej.Jakieś minusy widzisz?
- Nie ma ESC, czyli kombinowanie ze streamem
- żarcie trzeba albo donieść, albo zamówić
- założenie paru stów (przy tej ilości osób zwróciłoby się przy drugim piwie)
 
Chyba jest już tak, że decyzja podjęta co do city. Generalnie jedyne co wkurwia mnie w City to chujowa obsługa (i ochrona). Downy z city bedą chciały zapisać wszystko na wspólny rachunek, a przy 30 ludziach rozliczenie jest chujowe. Dodatkowo rozwadniają drinki. O cyrku z klimatyzacją nie wspomnę. Kino w każdej chwili można wsiąść.
Wziąć Panie transcendentny. Poza ortografią też jesteś? ;)
 
Back
Top