Zlot na UFC 205. Warszawa zaprasza !!!

Nastawiać się bojowo czy można do Was, jebanych warszfiaków, przyjechać, najebać się i posmiać w doborowym towarzystwie? Będę z "międzynarodowym" towarzystwem...:homer:
Można. Spiny tylko z ochroną lokalu.
 
  • Like
Reactions: mat
Ja pamiętam tylko spinę, jak jakiś nołnejm wsadził dychę w cycki barmance przy UFC 196 i się potem z nią kłócił, jak się wkurzyła - coś mnie ominęło przy 202?
Tak, ten gruby ochroniarz co ostatnio już chciał gazować.
 
Tak, ten gruby ochroniarz co ostatnio już chciał gazować.

18670852._SX540_.jpg


Rozwiń proszę.
 
Tak, ten gruby ochroniarz co ostatnio już chciał gazować.
Ta gruba kurwa, co się spięła do Dużego to był ochroniarz? Myślałem, że samozwańczy miejscowy szeryf. To trzeba kino rezerwować. Jeszcze pacan się kłócił, że City to nie bar.
 
Ta gruba kurwa, co się spięła do Dużego to był ochroniarz? Myślałem, że samozwańczy miejscowy szeryf. To trzeba kino rezerwować. Jeszcze pacan się kłócił, że City to nie bar.
Tak, ja pamiętam go z poprzedniej akcji że to własnie on nakręcał inbę. Pozostali ci ochroniarze generalnie chcieli się dowiedzieć co tam się w ogóle wydarzyło i nawet wysłuchać jednej i drugiej strony bo widzieli, że nikt się nie rzuca a gruby darł pizde z gazem w łapie :mamed:
 
Ta gruba kurwa, co się spięła do Dużego to był ochroniarz? Myślałem, że samozwańczy miejscowy szeryf. To trzeba kino rezerwować. Jeszcze pacan się kłócił, że City to nie bar.

??
Czym do chuja jest City, jak nie barem?
To nie był D&G, jeśli o nim mówisz Duży.

Jak ochroniarz się sapał, to jebać City :(
 
Last edited:
??
Czym do chuja jest City, jak nie barem?
To nie był D&G, jeśli o nim mówisz Duży.

Tak ochroniarz się sapał, to jebać City :(
Oprócz sytuacji z hajsem w cyckach kelnerki było ostatnio jeszcze spięcie z D&G, że jest za głośno, a to przecież "nie jest pierdolony bar, tylko restauracja". Wyglądało groźnie, ale na szczęście Duży, mimo totalnego naprucia, wystraszył się i grzecznie usiadł :D
 
Oprócz sytuacji z hajsem w cyckach kelnerki było ostatnio jeszcze spięcie z D&G, że jest za głośno, a to przecież "nie jest pierdolony bar, tylko restauracja". Wyglądało groźnie, ale na szczęście Duży, mimo totalnego naprucia, wystraszył się i grzecznie usiadł :D

Wyobraźmy sobie w tym miejscu gif "inba" z Cejrowskim - nie jestem w domu, więc nie mam do niego dostępu :(
Sapy za hajsy w cycki rozumiem, że jest za głośno - nie.
 
Ta gruba kurwa, co się spięła do Dużego to był ochroniarz? Myślałem, że samozwańczy miejscowy szeryf. To trzeba kino rezerwować. Jeszcze pacan się kłócił, że City to nie bar.
W pierwszej chwili też tak myślałem, dopiero później zostałem wyprowadzony z błędu. Ale nie kojarzyłem typa, bo do UFC 196 w City nie dotrwałem - spałem nawalony w domu :shy:
 
Ja pierdole, nic z tego nie pamiętam...hmm, może faktycznie zmienimy lokal? :wtf2:
 
Dobra, wbijam. Bede wtedy jeździł ale z kimś sie zamienie na pare dni.
A nie można do Winners? Kilka sal, chyba otwarte wręcz całodobowo, blisko centrum, mają ESC, mają neta, mają ładne barmanki.
 
Dobra, wbijam. Bede wtedy jeździł ale z kimś sie zamienie na pare dni.
A nie można do Winners? Kilka sal, chyba otwarte wręcz całodobowo, blisko centrum, mają ESC, mają neta, mają ładne barmanki.
Wygląda dobrze, całodobowy, jakieś 3 przystanki od Centralnego, mecz Polska vs Armenia tam leciał, więc 20-30 osób dla nich to nie problem, jak mają ESC to jestem na tak
 
Wygląda dobrze, całodobowy, jakieś 3 przystanki od Centralnego, mecz Polska vs Armenia tam leciał, więc 20-30 osób dla nich to nie problem, jak mają ESC to jestem na tak

A do 18:00 2 tyskie w cenie jednego. Potem normalnie, po 6 czy tam 7 zł.(tak, wiem ze nie kraftowe).

Mają kilka telewizorów, 3 telebimy z dorymi projektorami. No i jest typowo sportowy. I nie placi sie za rezerwacje.
 
A do 18:00 2 tyskie w cenie jednego. Potem normalnie, po 6 czy tam 7 zł.(tak, wiem ze nie kraftowe).

Mają kilka telewizorów, 3 telebimy z dorymi projektorami. No i jest typowo sportowy. I nie placi sie za rezerwacje.

Szanuję, średnio lubię płacić 14 zł za piwo :}

@VoRaNeK MASZ NIEAKTUALNĄ LISTĘ OK
 
Last edited:
Winners jest za mały na nasze potrzeby. Oni nie mają kilku sal, tylko jedną dużą. Cały Winners jest mniej więcej wielkości tej drewnianej przybudówki w której ostatnio siedzieliśmy w City.
 
Winners jest za mały na nasze potrzeby. Oni nie mają kilku sal, tylko jedną dużą. Cały Winners jest mniej więcej wielkości tej drewnianej przybudówki w której ostatnio siedzieliśmy w City.

Jak tam byłem to widziałem dwie sale, z szerokim przejsciem, i było dużo przestrzeni.
Może byłem lekko najebany, ale chyba nie az tak
 
Jak tam byłem to widziałem dwie sale, z szerokim przejsciem, i było dużo przestrzeni.
Może byłem lekko najebany, ale chyba nie az tak
Przepierzenie zrobili, ale nadal cały lokal jest wielkości tej przybudówki w City24.
 
Back
Top