Zlot Cohones Kraków 1 Pażdziernika Pub Camino

Nadrobiłem temat. Kurewsko się boję zlotu w grudniu. Tym bardziej, że 3 dni przed zlotem są Andrzejki a trzy po moje urodziny.
 
Co tak słabo? USADA już nawet hejterów testuje?
0711808c1.jpg
 
Tak szczerze, to ja podziwiam zawsze obsługę w Lubiczu :D, to co się tam odpierdalało nie raz to poezja, a nawet nam uwagi nie zwrócili :D

na KSW 33 zwrócili nam uwagę w Lubiczu za głośny "doping" , 1 kelnerce się to nie spodobało bo jakies glupie hasla lecialy z gardeł :P

sory za odswiezenie ale ktos wstawil ten temat w postach po prawej str na ogólnym :werdum:
 
Last edited:
Temat pokrewny, więc zapytam tutaj: Poleci ktoś jakieś ciekawe miejsca, knajpy, restauracje w Krakowie? Jadę z dziewczyną na długi weekend i warto wiedzieć coś przed wyjazdem. Z góry dziękóweczka.
 
Temat pokrewny, więc zapytam tutaj: Poleci ktoś jakieś ciekawe miejsca, knajpy, restauracje w Krakowie? Jadę z dziewczyną na długi weekend i warto wiedzieć coś przed wyjazdem. Z góry dziękóweczka.

Ja polecam CK Browar obok Teatru Bagatela, maja chyba 5, czy 6 rodzajow swojego piwa, uczta dla podniebienia. Ceny bardzo w porzadku, w lokalu unosi sie piekny zapach z kadzi (ktore stoja za barem i mozna sobie podejrzec), wszystko w klimatycznej piwnicy (jak 80% lokali w Krakowie).

Wiecej niestety Ci nie poradze, bo domyslam sie, ze jadac z dziewczyna nie szukasz miejscowek na studencka kieszen, a raczej tylko takie znam :D Aa no i wiadomo, sam teatr Bagatela, jesli chcecie sie posmiac to warto, tylko bilety trzeba szybko rezerwowac bo schodza jak cieple buleczki.
 
Ja polecam CK Browar obok Teatru Bagatela, maja chyba 5, czy 6 rodzajow swojego piwa, uczta dla podniebienia. Ceny bardzo w porzadku, w lokalu unosi sie piekny zapach z kadzi (ktore stoja za barem i mozna sobie podejrzec), wszystko w klimatycznej piwnicy (jak 80% lokali w Krakowie).

Wiecej niestety Ci nie poradze, bo domyslam sie, ze jadac z dziewczyna nie szukasz miejscowek na studencka kieszen, a raczej tylko takie znam :D Aa no i wiadomo, sam teatr Bagatela, jesli chcecie sie posmiac to warto, tylko bilety trzeba szybko rezerwowac bo schodza jak cieple buleczki.
Dzięki, w takim razie chętnie sprawdzę ;) Z tego, co kojarzę, to chyba był tam nawet zlot forumowy, czyli wychodzi na to, że warto :D
 
Dzięki, w takim razie chętnie sprawdzę ;) Z tego, co kojarzę, to chyba był tam nawet zlot forumowy, czyli wychodzi na to, że warto :D

Z tych co kojarze to nie byly w CK, tylko w Browarze Lubicz, tez bardzo fajne miejsce. Idac tak piwnym szlakiem to jeszcze polecam Stara Zajezdnie na Kazimierziu, gmach zajezdni tramwajowej przerobiony na browar, tez ciekawa miejscowka :D
 
Ja polecam CK Browar obok Teatru Bagatela, maja chyba 5, czy 6 rodzajow swojego piwa, uczta dla podniebienia. Ceny bardzo w porzadku, w lokalu unosi sie piekny zapach z kadzi (ktore stoja za barem i mozna sobie podejrzec), wszystko w klimatycznej piwnicy (jak 80% lokali w Krakowie).

Wiecej niestety Ci nie poradze, bo domyslam sie, ze jadac z dziewczyna nie szukasz miejscowek na studencka kieszen, a raczej tylko takie znam :D Aa no i wiadomo, sam teatr Bagatela, jesli chcecie sie posmiac to warto, tylko bilety trzeba szybko rezerwowac bo schodza jak cieple buleczki.
@Vic3k mówi, że w Ck toaleta płatna
 
Back
Top