Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014

Stoch musiałby skoczyć o 9 metrów dalej od Kasaiego. Przy takiej dyspozycji jaką prezentuje obecnie Japończyk jest to raczej niemożliwe do wykonania
 
Ładnie Kamil ale jest trochę niedosyt, 4 miejsce było dzisiaj w zasięgu







Widziałem, nie miałem jeszcze czasu poszperać. Wieczorem wyśle. Olałeś z lekka sprawe za pierwszym razem :-)
 
Mają to na co zasłużyli.







Brawa dla wygranych.



Cieszy mnie, że Stoch pokazał w drugim skoku swoją nadal świetną formę. Prevc, Bardal, Krauss i Kasai dzisiaj pokazali klasę.
 
?



jkjfghdfg.jpg




wp.pl
 
Za chwile ciekawy mecz w hokeja: Finlandia - Rosja. Licze na to ze gospodarze juz dzis pozegnaja sie z turniejem ;) Szwecja rozjechala Slowenie 5-0 i w polfinale zagra albo z Finlandia albo Rosja.



Dzis jeszcze Kanada - Łotwa i USA - Czechy (wygrani utworza kolejna pare polfinalowa).



E:

Mamy brąz? Kto kiedy i jak?


Żyła na Mamuciej.
 
Arlovski coś ostatnio bez formy :-)







Dla wirtualnej polski pracuje ten sam webmaster co w KSW :-)
 
I żeby było jasne... W tym meczu jestem za Finlandią...







A w cały turnieju złoto należy się USA lub KANADZIE.
 
Na razie bardzo dobre spotkanie. Jestem za Finami, ale trochę będzie szkoda jeśli gospodarze już na ćwierćfinale zakończą udział w igrzyskach. Więc niech będzie jak najlepszy mecz i niech wygra lepszy. Finał Rosja - USA/Kanada to byłoby coś naprawdę mocnego.
 
Przecież Rosjanie jak dzisiaj wygraja z Finlandia, to i tak ze Szwedami odpadna. Ale nie wygraja, wiec polfinaly Finlandia - Szwecja i USA - Kanada. A final Szwecja - ?
 
zaraz trzecia tercja hookeja. Nie mogę się doczekać aż przegrana ruskich okaże się faktem.
 
Back
Top