Zdjęcia z życia wzięte

IMG_20260103_122726.jpg
Nie sądziłem, że w tym wieku jeszcze kupię sobie figurki, ale nie mogłem się powstrzymać :beczka:
 
Samolot. Kręcę się w okolicach Tromso generalnie. Pierwszy raz jestem podczas zimy na północy i chciałem obczaić co i jak. Nordcap za daleko na krótki wypad. Już kombinuję jak na jesień wrócić i spróbować bardziej zaawansowanych atrakcji wodnych
Mam nadzieje ze zorze zobaczysz, mnie zaskoczyły :)
 
Back
Top